אין תמונה
שימי על עצמך משהו


צילומי עירום סלולריים: כולן כולן אותו דבר
עוד גל של צילומי עירום סלולריים תקף אותנו בשבוע האחרון, והדבר היחידי שאפשר לומר זה - למה לא, בכיף, תביאו עוד. כריסטינה הנדריקס חשפה סוף סוף את הצמד, ג'נוארי ג'ונס (אולי מזויף) הוכיחה שגם לה לא חסר ולקינוח ההיא מ"גלי", פשטה את מדי המעודדת וסיפקה מקבץ נאה של איברים.

אז נכון, הסלולרי שלהן נפרץ שזה די באסוש, אבל מסקר קצר בקרב מדגם מייצג של בחורות (אוקיי, ארבע), עולה כי אם יפרצו לרוב הבנות את האייפון, לא ימצאו אותן שם בעירום (חתולים בעירום, לעומת זאת, זה כבר סיפור אחר). כנראה שסלבריטאיות מצלמות את עצמן בעירום מאותה סיבה שהובילה אותן להפוך למפורסמות – הן חולות צומי. הן בטח לוקחות בחשבון שאולי התמונות יצאו החוצה, עובדה שהן דואגות שלא יראו להן את הצלוליטיס.

בחינה מדוקדקת של כל הממצאים מעלה כי החוט המקשר בין התמונות הוא טראשיות הנוטפת מהן כפטמות אחרי הגשם. התנוחות, זוויות הצילום, התאורה, הבעות הפנים (אוקיי, הבעת הפנים) – הדמיון מדהים. כנראה שבסופו של דבר כולן אותו דבר. ההבדל טמון רק בליהוק. כריסטינה הנדריקס נחשבת לאיכותית כי היא לוהקה ל"מד מן" והת'ר מוריס קיבלה את הטיקט של חמודה כי היא לוהקה ל"גלי", אבל שים אותן לבד בחדר עם אייפון, וכולן קים קרדשיאן.

פתיחה אמריקן איגל -יעל בר זוהר וגיא זוארץ (צילום: ראובן שניידר )
מה קרה, צביקה הדר היה תפוס? | צילום: ראובן שניידר


צאו לדרך! גיא זוארץ ינחה את רוקדים עם כוכבים
גיא זו-ארץ הולך להנחות את "רוקדים" במקום קושניר. ואולי אפילו יחד עם יעל בר זוהר. או במילים אחרות - מישהו ראה את טקס מלכת היופי ואמר לעצמו "אני רוצה כזה כל שבוע!" שזה מעניין, כי רובנו דווקא ראינו את טקס מלכת היופי ואז הלכנו להקיא בצד.

מה שמדהים זה שזו-ארץ ינחה את "רוקדים" במקביל ל"הישרדות" שכבר צולמה ותעלה במאי, כלומר יככב על המסך שלנו בין שלושה לארבעה ערבים בשבוע (אין לי מושג כמה פעמים בשבוע זה "רוקדים", אני בדרך כלל נכנסת לקומה אחרי הפרק הראשון) ושלפי הדיווחים הוא גם סרב בעבר להנחיית "דה וויס".

איך הגענו למצב הזה? רק לפני רגע עלתה "הישרדות" וסיפקה לנו שלל בדיחות על זו-ארץ עציץ ורובוט, ופתאום הוא מנחה הריאליטי הכי מבוקש בסביבה? אני יותר ממבינה את הרצון הנואש להיפטר מקושניר, אבל דווקא גיא זו-ארץ? יש להם את עפר שכטר על הפיי רול, זה לא שהוא עושה יותר מדי לאחרונה. ואולי העציות של גי"ז עוברת איכשהו ב"הישרדות", אבל אתם מסוגלי לדמיין אותו נובח את ה"צאו לדרך!" שלו לפני הטנגו של אורנה דץ? בפורמט המיושן והדודתי של "רוקדים" הוא יראה כמו מדריך כושר קרבי בחוג ברידג'.

בסופו של דבר כנראה שבאמת מתרגלים להכל. גיא זו-ארץ נשאר בסביבה מספיק זמן על מנת להתקבע בתודעה שלנו כמנחה לגיטימי, יש אפילו אנשים שחושבים שאם הוא עושה את הישרדות כל כך הרבה זמן - כנראה שהוא עושה את זה טוב ( טעות, אם הוא מנחה את "הישרדות" כל כך הרבה זמן, כנראה שלא החליפו אותו). עוד כמה עונות, וזה גם יקרה לרון שחר.

אין תמונה
הקמע האמיתי של האולימפיאדה
לונדון 2012: נגמרה הבמבה?
אפשר להירגע – גם הקקטוס שפיציק וגם התינוק של במבה לא יהיו הקמעות שלנו באולימפיאדה הקרובה. מעניין שהסיבות להדחתם היו דמיון חשוד לקישקשתא (שפיציק) וטענות נגד התמסחרות (אסם), ולא, נגיד, שהם מפגרים לגמרי. כי ברצינות, התינוק של במבה? קחו כבר את הפרה של עלית, שניהם הולמים את הרוח האולימפית באותה מידה, כלומר כמו נציג של הקו קלוקס קלאן בלוויה של וויטני יוסטון, כלומר לא.

אין לי מושג על איזה סמל מפגר יסגרו בסוף, אולי סתם יתנו לאיזה סטודנט מבצלאל לעצב משהו סימבולי- למי אכפת. גם ככה הדבר היחידי שכולם עושים באולימפיאדה זה לבהות בערוץ 1 ולחכות שסיניות רזות יפלו מהקורה תוך כדי יידוי שטוחים על המסך. נראה אותם עושים קמע מזה.

בר רפאלי ונעם טור, פוקס קיץ 2012 (צילום: ראובן שניידר )
בני לאניסטר תמיד משלמים את חובותיהם | צילום: ראובן שניידר


לא מיצינו? ברפאלי ונועם טור מצטלמים
ראיתם את הקמפיין החדש והעבש של פוקס? אני מודה שאני אוהבת את השילוב בין ברפאלי ונועם טור, באמת. היעדרה המוחלט של כימיה מינית ביניהם והבלונד השזוף והבריא של שניהם גורמים להם להיראות כמו אח ואחות בברושור לגזע הארי, אבל עם טוויסט "משחקי הכס" קל שבא לידי ביטוי בהתגפפויות המצולמות.

אבל מוכרחים להודות שעם כל שנה שעוברת, הצילומים האלו נראים יותר ויותר כמו קטלוג פיג'מות צ'יפיות שאף אחד לא יעז לצאת איתו מהבית. הבעיה היא לא עם נועם ובר, אלא עם הקולקציות של פוקס שהפכו לגיבוב טריינינגים פחוני במיוחד. הצבעים עזים יותר, הבדים נראים זולים יותר ובינינו, אם אפילו בר נראית בהם קצת צ'אבית, אז מה כבר הסיכויים שלנו?

נדמה שעם השנים פוקס עשו שינוי (אולי מודע) מחברת אופנה שניסתה להשאר עם היד על הדופק, לאיזשהו בזאר זול שמספק גופיות וטרנינגים להמונים. אולי לנועם טור זה עוד סבבה (תיכף אבא, הוא צריך את הפרנסה), אבל יש מצב שעדיף לבר להגיד יפה שלום ולהמשיך הלאה. יש לה כבר את טחינת הנסיך ברזומה, אין צורך בעוד אחת.

אין תמונה
ידענו!

ויצים: כמה קטנים וזה

תופעת הרשת הכיפית של השבוע: מה כתב פרס על הלוח של צוקי? אגב, עשו לו ספוטד עם אווה לונגוריה במסעדה, הכי רוק סטאר. בקרוב בתפקיד אורח בספין אוף של סנוקי, חכו תראו.

מדענים ינסו להקים לתחייה ממותה. אולי מספיק כבר עם בדיחות על אסתי גינזבורג?

גלעד שליט משתחרר מצה"ל. חבל, דווקא היה לו קב"א לקצונה.

קונספירציה: אמנם "הישרדות" VIP כבר צולמה, אבל מי ינחה את העונה השביעית שעדיין לא יצאה לדרך? יכול להיות שבשביל זה יעקב אילון עזב את החדשות?

לאחר שסער שיינפיין הביע נכונות לחזור לעונת ה VIP של "האח", יש מצב לסגור שם גם את אילן רבינוביץ'? נבחרת חלומות.