רבים מאיתנו (= אני וחברה) לא האמנו שכל העניין עם קוונטין טרנטינו ודניאלה פיק באמת מתרחש. בהתחלה היה נדמה שזה סתם פלרטוט שנופח על ידי יח"צ, כמו בכל פעם שכדורגלן-על שולח הודעה לאיזו אושיית רשת, והיא מספרת לכולם שהם "יצאו תקופה". וזה טבעי, מי מאתנו לא ניהלה מערכת יחסים בראש שלה עם אדם שפעם עמד לידה במסיבה? אז לא - נחרנו בבוז - קוונטין טרנטינו ממש לא במערכת יחסים עם דניאלה פיק, נו באמת, עוד שנייה גם תגידו שהם מתחתנים, שהוא עושה עלייה והולך להדליק נר שני עם החותן שלו צביקה פיק. ואז זה קרה:

צביקה פיק בהדלקת נרות חנוכה
צביקה פיק בהדלקת נרות חנוכה | צילום: צילום פרטי
 

קוונטין טרנטינו ודניאלה פיק נשואים. דניאלה פיק טרנטינו. לפי השמועות הם רכשו בית ברמת אביב, ולפי תמונות ממדורי הרכילות הם ממש אוהבים לשבת בלנדוור. טרנטינו, שנודע בזכות שילוב של אלימות, הומור ויחסים מורכבים בין גברים לנשים, שותה בימים אלו הפוך דל. בימים שמתרופף לו המשטר הוא בטח גם נופל על רוזלך, מי לא אוהב רוזלך? לכאורה, נדמה שיש כאן תהליך הזדקנות בורגנית קיצוני במיוחד - רגע אחד אתה משכנע את אומה תורמן לדרוך על גלגל העין של דריל האנה, וברגע אחר אתה וצביקה פיק נאנחים על כוס תה. אבל אולי לא? רגע, נגיע לזה.

האנשים שלא מפרגנים לדניאלה וקוונטין או - אם תבחרו בהלחמת שמות סלבס - פיקנטינו, עושים זאת מטעמים שונים: היא צעירה יפה והוא דומה לאבא שלה וזה מטריד, היא יהודייה והוא גוי, הוא גאון והיא דניאלה פיק ועוד שלל תירוצים משעממים שלרוב מסתירים מאחוריהם רק קנאה פשוטה. זו לא עוד כוכבנית בסטוץ עם סלב שעליו תוכל להתרפק בראיונות למשך שארית חייה - הם התאהבו. למרות כל הדעות הקדומות שהיו לנו על כל אחד מהם, למרות פער הגילאים, למרות הבדלי התרבויות, למרות שאחד מהם הוא אוטר ששינה את פני הקולנוע והשנייה שרה את "שוב הגשם" - הם מצאו זה את זו. איזה כיף להם.

אז טרנטינו נופש בישראל בימים אלו. יום אחד אולי הוא יעשה כאן סרט, אבל האמת שקצת איבדתי אותו בפאזת המערבונים וכרגע יותר בא לי לראות ולוג שלו על החיים בארץ. משהו עם קריינות מצחיקה ואכזרית. טרנטינו נוסע לאיקאה בשבת, טרנטינו אוכל לראשונה sabich (או מסביר, ברולדין, ש-"דיס איז אקצ'ואלי א דונאט, א סימפל דונאט") טרנטינו נדרס על ידי קורקינט חשמלי בשדרה, טרנטינו רב עם אנשים בתור בדואר. כמו בוראט רק עם השפה העיצובית והסרקזם הטרנטינואים. שיעשה לישראל את הקאמבק של ג'ון טרבולטה, כלומר יחזיר אותה למרכז העניינים לשמונה שנים עד לשקיעה טבעית נוספת למצולות.

ומהצד השני יש את משפחת פיק - עשירים, כיפיים, אקסצנטריים. תחשבו על "המאסטרו" בביפ ועל צביקה זועק "מיץ שזיפיםםםם". על דניאלה ושרונה ב"האח הגדול VIP". על מרי לו, על החידוש של דניאלה ל- what is love?, על שירה מנור! וכמובן על צביקה פיק - שכולנו מקווים שמרגיש טוב - וקצרה היריעה מלתאר את המדהימות אז נסתפק במשפט מערך הוויקיפדיה שלו "ב-2011 השתתף בקמפיין רשת לפוסטינור".

הרי פיק זו אחת השושלות הישראליות הכי פוראח ופאן (בסדר, אחרי הנתניהו'ז). הם וטרנטינו, אפשר לומר, התמסרו לטראש במידה שווה. החיבור הזה עמוק משנדמה לנו, ההתאמה מהממת ויותר מכך - עזבו את "כלבי אשמורת" או קיל ביל", להתחתן עם משפחת פיק זה הדבר הכי אדג'י שטרנטינו עשה בחיים שלו. ואם הוא קול כמו שאנחנו רוצים להאמין, הוא עף על כל רגע.