איש חמוד מאוד

נכון לעכשיו, כלומר לשבוע הראשון מתוך חודש וחצי בבית "האח", יש מצב שמושיק עפיה לוקח. אולי בגלל שבחלוקה (שאנחנו מכירים עוד מ"הישרדות") של המתמודדים לעצלנים ולבוני מיטות, הוא מבוני המיטות (שבטח יתמוטטו מהר יותר מהקריירה שלו, אבל לפחות הוא ניסה). יכול להיות שגם בגלל שאריאנה הכריזה עליו כעל ידיד הנכים (הוא בסך הכל הרכיב לך מיטה, לא הגיש עתירה להרחבת חוק הנגישות לבעלי מוגבלויות עם סעיף מיוחד המוקדש לרמפות לקלנועית). אבל כנראה בעיקר בגלל שאין בו את הזחיחות הוומנייזרית של איציק ונירו, ואנחנו חולים על אנדרדוגים קומיים שהתרסקו כלכלית, למדו משהו על צניעות ומוכנים להודות בפחדים שלהם. שבמקרה של מושיק כללו בעבר טיסות אבל היום, כפי הנראה, מתמקדים באריאנה מלמד.  

אין תמונה
עם שוקולד

צייר לי מצה

בחור מקליפורניה קעקע את זרועו במילה העברית "מצה". כששאלו אותו למשמעות הקעקוע הוא אמר שביקש מהמקעקע את המילה "כח". המקעקע, כפי הנראה, חיפש מילה אקראית בעברית בגוגל טרנסלייט (או סתם השתמש בשבלונה של מצות אביב) ואז גזר על הלקוח שלו חיים שלמים של דאחקות על עצירות. ובסדר, גם ישראלים רבים מסתובבים עם אות יפנית על הכתף, שבטח הם מצטערים עליה גם בלי קשר לעובדה שלא באמת כתוב בה "אומץ" או "אהבה". יכול להיות שבאינטרנט של יפן יש אתר שלם שמוקדש לישראלים שקעקעו תפריטי סושיות, אבל למי אכפת? כמה יפנים הם כבר יפגשו בחיים שיעמידו אותם על טעותם? אמריקאי לא יכתוב "כח" באנגלית וישראלי לא יכתוב "אומץ" בעברית כי זה מעפן ושחוק וקלישאה. הבחירה בשפה אקזוטית, בין אם יפנית או עברית, מעניקה לאנשים את התחושה שהרגשות שלהם קצת פחות בנאליים. הם לא. הם מצה.  

 

דרך השלוש

אחרי ההצלחה של "דרך השלום", היה ברור שצפויה לנו מתקפת של פזמונים שובביים וקליטים שינסו לאכול לנו את המוח מבפנים. פאר טסי ניסה שוב עם "משקה יקר" ואייל גולן עם "שישי בצהרים", אבל נדמה שמי שדווקא כן הצליח זה דודו אהרון עם "טרמינל 3" המדבק. אז יכול להיות שהסוד הוא שיר עם של נקודת ציון כמה שיותר מדויקת? דרך השלום, טרמינל 3 - אולי אנשים רוצים להיט שאפשר לשיר לווייז? והאם זה אומר שבקרוב נאזין ל"אלנבי קינג ג'ורג'" (פזמון: "אלנבי קינג ג'ורג' ליד ההומלס שצועק, היא נותנת לו שקל, הלב שלי דופק"), או אולי "הקריון" (פזמון: "יושבת בשולחן פנוי נראית פצצה, במתחם האוכל בקריון, סושי אצה") או שמא אוריינטציה גלגלצית עם "גינות סחרוב" (פזמון: "רוצה לקחת אותך לעננים, אבל גינות סחרוב בעומס בגלל סקרנים").

ויצים

מסתבר שיש טיפול סיני בעזרת סטירות. שזה מדהים, כי לפחות פעם ביום אנחנו פוגשים מישהו שממש זקוק לו.

שיטת הורות חדשה: לגדל את הילדים באוהל בלי מים זורמים. לא קוראים לשיטה הזאת "עוני"?

האקדמיה ללשון מחפשת מילה עברית ל"דייט". על הפרק: "פגש-רגש" הנוראי ו"פגישוש" החמוד, למרות שהתעתיק המדויק יותר צריך לכלול את השורשים נ.ב.ך, ס.ב.ל או פשוט ללכת על "מוות מבפנים".  

שר האוצר הצפון קוריאני הוצא להורג כי נרדם באירוע. לא רבים יודעים, אבל שר ההגנה שלהם הוצא להורג כי לא ענה לוואצאפ למרות שהיה וי כחול.