איך ככל הנראה נראתה השיחה המביכה בין הפרסומאי לרבקה מיכאלי כשהציע לה להצטלם לקמפיין המיחזור (הגאוני):

פרסומאי: היי רבקל'ה, את לא מאמינה על איזה קונספט מדהים חשבנו לסרטון, את הולכת למות על זה, נו פאן אינטנדד חחחח, אבל כאילו אנחנו רוצים לדבר על זה שאת זקנה, ובגלל זה אין טעם שתמחזרי בקבוקים כי גם ככה את הולכת, כאילו, למות.
רבקה מיכאלי:
פרסומאי: וזה יהיה הכי מצחיק ופרשי כי אם יש מישהי מגניבה שלא תהיה לה בעיה לדבר על זה שכאילו, היא עם חצי רגל, את יודעת, זאת את.
רבקה מיכאלי:
פרסומאי: נגיד פרס הכי לא זרם, כל כך לא קול. תשתחרר, בנאדם, אנחנו כבר שם יו נואו, זאת הישורת האחרונה.
רבקה מיכאלי:
פרסומאי: אז את תקריאי את כל הדברים שאנשים הולכים להגיד עלייך אחרי שתמותי כי בכל זאת, זה הסוף, לא נשאר עוד הרבה.
רבקה מיכאלי:
פרסומאי: את כזאת פאן רבקל'ה, אין עלייך.
רבקה מיכאלי:

מאחורי הקלעים של סערת בליינדספוט (צילום: מתוך אנשים, שידורי קשת)
מתוך "אנשים" | צילום: מתוך אנשים, שידורי קשת

45 מאנשי הקשר שלך חושבים שאת שמנה

הסערה סביב "בליינדספוט" מסרבת לשכוך, דור מסרב לסגור ו"הצינור" ממשיכים לדהור. כרגע האפליקציה המושמצת נמצאת במקום השלישי בהורדות, לא ברור אם על ידי בני נוער או הוריהם המודאגים, אבל מסתבר שלדור רפאלי יש עוד כמה אפליקציות אמיתיות לגמרי בקנה, למשל "טרול" (עם הסלוגן "אל תתבייש להטריל") ו"הוטשוט" ("סיכוי לפגוש מישהו לוהט. וידאו צ'ט בהפתעה"). בקיצור, אפליקציות עם אטיטיוד של ילד תחת שיום אחד ירצח נהג מונית. אז כדי להיות פרודוקטיביים, הנה עוד כמה רעיונות לאפליקציות עם שמות גרועים ועיצוב מחורבן שיכולות להרוס לבני נוער את החיים. בקרוב בראש טבלת ההורדות:

שם: Daba
תיאור: אפליקציה שתשלח כל בוקר הודעת "את שמנה" לנערות מתבגרות ברחבי הארץ במספר נוסחים קבועים. ביניהם: "את שמנה וכל אנשי הקשר שלך חושבים כך", "את שמנה ודיברו על זה אתמול בכיתה", "את שמנה וכדאי לך להתחיל להקיא" בצירוף קישורים לאתרי פרו אנה וסרטונים של מיכל צפיר. מוצר משלים: אפליקציית Skinny שמטרתה לעזור לנערות להתמודד עם הפרעות האכילה שיצרה אצלן אפליקציית Daba.

שם: Didit
תיאור: אפליקציה שבמסגרתה בני נוער יקבלו רשימה משותפת של כל בנות השכבה שלהן ויוכלו לסמן וי קטן אם שכבו איתן (או, כמקובל, אם סתם מתחשק להם לשקר בנושא). גרסה מתקדמת יותר תאפשר לצרף סרטונים ותמונות, אחרי הכל אנחנו לא בעידן האבן. האפליקציה אמנם עלולה לפגוע בלא מעט נערות אבל תחשבו על הביטחון העצמי של הבנים! הוא ישתפר פלאים.

שם: FOMO
תיאור: אפליקציה שמיידעת אותך על כל המסיבות שלא הוזמנת אליהן. נכון, פייסבוק כבר דואג לספר לך באילו איבנטים חברים שלך "מתעניינים", אבל בניגוד לפייסבוק, כאן מדובר באירוע שגם לא תוכל להידחף אליו כבדרך אגב לאחר שכל החברים שלך עשו אטנד ואז לגלות שאף אחד מהם לא הגיע. כבונוס, האפליקציה תשלח לך מדי שבוע את מיקומך (הנמוך) במדרג הפופולריות בהתבסס על האינטרקציות החברתיות שלך ברשתות השונות.

שם: Lamalo100
תיאור: אפליקציה ששולחת לך את המשפט "למה לא מאה?" בכל פעם שאתה מקבל תוצאות מבחן (אצל חלקכם האפליקציה כבר מותקנת ונקראת "הורים"), עד לכדי יצירת סביבה תובענית ומערכת לחצים בלתי נסבלת שתגרום לך להתאבד יומיים לפני המתכונת בכימיה.

לוויתני זרע על החוף (צילום: לי סוויפט)
היה שלום עולם אכזר | צילום: לי סוויפט

ויצים

16 לווייתנים התאבדו בים הצפוני. הם כנראה קיבלו הודעות ממש מגעילות בבליינדספוט.

מבחן נשיות בסין: האם את יכולה להחזיק עט מתחת לציצי? שמישהו יספר להן שאחרי הלידה הן יוכלו להחזיק שם סניף של קרביץ.

תהיות בנוגע לסרטוני המחבל: קודם כל, וואלה, לא האודישן הכי מוצלח שראינו ל"מחוברים". ובכלל, מי מצלם סלפי מלמטה? ידוע שזה הכי לא מחמיא. ומה זה הצ'יפיות התיאטרלית הזאת? זה נראה כמו התכנית של אסף הראל. וכמה הוא מדבר על סמים? הוא נשמע כמו מישהו שעשה פיגוע סתם כי לא היה לו מספיק כסף לכרטיס לפרימוורה.