אין תמונה
זהירות, אליקו

אליקו VS. ג'ולייטה: היפה והחצופה
נמצא האדם שיכול להוציא את אביהו שבת טוב – אליקו. ההתגייסות של אביהו ושל שאר דיירי הבית לטובת ג'ולי הייתה נוגעת ללב, חבל שהיא התפוגגה מהר יותר מקריירת הבישול של אתי לוי, ושהזמרים השתפנו אל מול שפמפמו מעורר היראה של אושיית הזמר המזרחי. אבל זה הסיפור עם אליקו, לא? אף אחד לא יכול עליו. כבר שנים שרצות שמועות על עריצות הרדיו המפוקפקת שלו, וחמש דקות ב"חי בלה לה לנד" מספיקות על מנת להוכיח שהכל נכון. הוא לא רוצה את ג'ולייטה בתכנית מכיוון שהיא לא מתאימה לו מוזיקלית או כי הוא בכסאח עם המנהל האישי שלה? מה שנוח באותו הרגע, כנראה. מה שעצוב זה שלמרות שהתכנית צולמה כבר לפני כמעט שנה, היא מתיישבת בול על כל פרשת מרגול. הכוחנות, חוסר המקצועיות, השליטה המוחלטת של אנשים בודדים בחשיפה ובהשמעות – וולקאם לעולם המוזיקה המזרחית. מנטליות שכונה - מכאן הכל מתחיל. את הדרך למטה, במדרון התלול אל העולם התחתון, תעשו לבד ועל אחריותכם.

מרגלית צנעני בהארכת מעצרה בבית המשפט
אבק דרכים בתלתליה | צילום: חדשות 2

המחתרת בוערת: פרשת מרגול מסתעפת
אפרופו מרגול, אפשר להבין את הזעם על הדלפת תמונת המעצר. האשמות אפשר להפריך, צילום מביך באינטרנט יישאר לנצח נצחים. יכול להיות שזה היה הרגע המדויק שבו הריגוש מהפרשה הפך לרחמים, אפילו קצת לגועל.
עכשיו החלה סדרת מעצרים ושלל זמרים "יורדים למחתרת". איזו מחתרת? מה זה אומר בדיוק? האם מושיק עפיה הצטרף לשורות האצ"ל? לזכותה של מרגול יאמר שהיא תמיד תפסה מעצמה אותנטית ואמיתית וחושפת את החארטה שמסביב, ולפחות במקרה הזה היא צודקת - כי הג'יפה מתחילה לזלוג החוצה. מרגול אולי תיפול, אבל היא תיקח איתה כמה בדרך ואולי, לכו תדעו, תשאיר אחריה מקום קצת יותר נקי.

אין תמונה
פתרון הסוואתי מומלץ: כיפה

החלום ושברו: בקהאם מקריח
עזבו אתכם ממרגול, בקהאם מקריח. נפל דבר. היינו בטוחים שהוא אי של שלמות בים השיניים העקמומיות והרפיסות הבריטית הכללית, אבל הוא כפסע מתסרוקת הלוואה וחיסכון ואטרקטיביות של תיון ליפטון. מה שכן, יש לנו זוג בריטי אצילי, הוא מקריח והיא אנורקסית. נשמע לכם מוכר? חסרה רק אחות זנותית ואמא מתה, והם הוויל וקייט של הכדורגל האנגלי.

הקרב על המילקי: כולנו מפסידים
עוד פרסומת למילקי של אקי וסנדי? סירייסלי? ועוד אחת שנראית כאילו נשלפה הרגע ממקבץ ג'ינגלים ניינטיזי רגע אחרי שקופית חסות לקלאב הוטל לוטרקי? (גם הפרסומת החדשה של ג.יפית מרגישה ככה, אגב. רגרסיה פרסומאית ארורה). למרות החיבה הנוסטלגית לקונספט הוותיק, כל העסק מוכרח לעבור רענון בהול כי החפיפניקיות הקריאייטיבית הזאת מרגישה כמו מילקי מעורבב. החל מלחן המקרנה הטחון שעליו מודבקים בעילגות חרוזים כמו "אמרו בתחזית שהים יהיה גלי, מילקי שלי" וכלה בזוג המשומש אקי וסנדי שלא עברו אמין עוד כשהיו ביחד. זריז, או שאנחנו עוברים למעדן הגולן.

אלירז VS אמדורסקי: מי בא לליין הצ'יזקייק?
קשה שלא לשים לב למשפט שאסף אמדורסקי אמר לאלירז, בדקה ה-7.16 לעימות המייגע ביניהם. גל ואמדורסקי התלהבו מאיזה ליין תל אביבי מגניבולי שאמדורסקי מתקלט בו, אלירז אמר שהוא לא מעולם שמע עליו ואמדורסקי עקץ עם "שיטת השיווק שלנו אמורה לפסוח עליך".
עד לאותו הרגע, אני מוכרחה להודות, הייתי בעד אמדורסקי. הוא מתארח בתכנית, זה לא הרבה לצפות מהמנחה לעלעל בתחקיר ולגלות מי זה בני אמדורסקי ומי היו הדודאים. אבל אז הגיע המשפט הזה, וזה כבר הרגיש כמו משהו שלא מופנה רק לאלירז - מאגו פריך אחד למשנהו - אלא אל 99.9% מהאנשים שצופים באותו הרגע בתכנית, שפתאום בטח נזכרו למה הם שונאים תל אביבים. עוד לפני כן, כשגל שאל את אמדורסקי באיזה יום ההופעה שלו (שבואו לא נעמיד פנים, הוא הגיע כדי לקדם אותה), אמדורסקי "לא זכר". עוד דרך להסביר לצופים שהוא לא סופר אותם ושלא בא לו להיות שם. התחושה (שאולי היא מוטעית) שהתקבלה אצל אלירז ואצל הצופים, היא שאמדורסקי לא הגיע כדי להזמין אותנו להופעה או לליין השווה שלו, אלא כדי לספר שהם קיימים, אבל שאף אחד מאיתנו לא עובר סלקציה.

הבר החדש בפייסבוק: גם אלירז מוזמן
האם שיטת השיווק של ה"שייקר", הבר החדש בפייסבוק, אמורה לפסוח על אנשים כמונו? חבל שלא, כי בסופו של דבר אתה מוצא את עצמך הופך לדמות בסימס, משוחח עם אנשים שכבר חסמת פעם ובאופן כללי מרגיש כמו בתוך חדר צ'אט ניינטיזי במירק, רק עם גרפיקה יפה. לא מדובר בקפיצה טכנולוגית, מן הסתם גם לא חברתית. לא יודעת מה אתכם, אבל אני כבר מעדיפה לחזור לפארמוויל. כמה שעות זה אספרגוס?