קטלין רייטר הופעה (צילום: שרון רביבו)
השקט שנשאר | צילום: שרון רביבו
חרדת נטישה

לאחר הבעת התמיכה הגורפת במדור הקודם, לא נותרה לקטלין רייטר ברירה אלא לפרוש מהקדם אירוויזיון, לגרום לכולנו עוגמת נפש וחמור מכך, לסכן את המדינה בנציגותו המקרטעת של רון ויינריך בתחרות. למזלנו, בסוף תישלח מורן מזור עם שיר באמת לא רע, אבל בלי הרבה סיכוי. כמה נורא! מה יש למתמודדי "דה וויס" נגד מחויבות? איפה המשמעת? לחגית יאסו זה לא היה קורה. יובל דיין הייתה אמורה לזכות בעונה הקודמת ונטשה רגע לפני, רייטר לקחה את הקדם הזה בהליכה אבל העדיפה להתבכיין על רמאויות, רק חסר שאופיר בן שטרית תחליט שקול באישה ערווה והיא ואביב גפן בורחים יחדיו לחיות בחטא באיזו התנחלות.

אבל לא הכל מבאס - יש משהו מעורר הערכה בלא לפחד לקום וללכת, לא להרגיש שפספסת הזדמנות גדולה אלא היא פספסה אותך. נכון שצריך לקחת בחשבון שאולי המחיר על נטישת האירוויזיון או מיכאל אלוני והקיימות יהיה, ובכן, אי קיימות, אבל בינינו, רוב הסיכויים שזה יהיה המחיר גם אם הם לא יפרשו. ואם כבר קטלין לא נוסעת לשוודיה וגם ככה נשתחל לעשירייה התחתונה, אולי נטריל את האירוויזיון כולו ונשלח את אדרת עם "ויקטורי"?

אופיר בן שטרית
נגעה בשמיים. ובאביב?
המלשינונים החדשים

אז אביב גפן חיבק את המתמודדת הדתייה ושומרת הנגיעה שלו או לא? וג'קי מ"מאסטר שף", מה בדיוק היא אכלה במסעדה הלא כשרה של רושפלד והאם זה הפריס פרסה? ומיהו הכוכב שעבר לגור עם גבר? מדורי הרכילות תמיד ניסו לספק לנו מידע מפליל ברמה זו או אחרת על סלבס, אבל בזמן האחרון נדמה שהם כבר הפכו למלשינונים החדשים. במקום להשטנקר על השרברב נטול הקבלות שלכם, אפשר לתעד איזה סלב עם כיפה ושרימפס (בפיתה באוטו בשבת בפסח). השגחה עליונה, אבל במובן של צלם פפראצי שאורב לסלב הטבעוני בדוכן של סודוך.
זה מהנה, אין טעם להתחסד, אבל לא תמיד שווה את זה. יש הבדל בין סקופ היסטרי ובין סתם להתקשר לנתי רביץ על כל שכן שמדי פעם לוקח בשחור, בין פצצת רכילות על כוכב שעבר לצד השני (שעליה אפשר להתווכח אידיאולוגית עד אין סוף, אבל זו עדיין חשיפה משמעותית), ובין ילדה דתייה שהתרגשה ונתנה חיבוק למנטור שלה.

מילה קוניס עושה נוטינג היל

הראיון של מילה קוניס עם המראיין הבריטי המגמגם והמתוק עורר בלא מעט אנשים כמיהה לאיזה סיפור אהבה נוטינג הילי, שבו הכוכבת היפהפייה נשבית בקסמו של פשוט העם המגמגם (הכתב גם נראה בול כמו יו גרנט בצעירותו, כמה נוח). מה שרבים אחרים טרחו לציין זה שלמרות חמידותו העזה של הראיון, ברור למדי שהבחור מזייף. טבעי לחלוטין להיות נבוך וחסר ביטחון בחברת מילה קוניס, אבל כדי להיות נבוך באופן מקסים ושנון? בשביל זה צריך הרבה מאוד ביטחון (גם להיות בריטי עוזר). קוניס, מכיוון שהיא מגניבה, פשוט זרמה אתו. היא יצאה מקסימה, הוא בטח יקבל בקרוב איזו תכנית אירוח בבריטניה, אנחנו קיבלנו ראיון פחות משעמם מבדרך כלל. ווין ווין.

אוליביה דברווסקה
איך היה בשואה? שואה
ויצים: כמה קטנים וביי

מוסר שילומים: הילדה במעיל האדום שזכורה לכולנו מ"רשימת שינדלר", טוענת ששנים אחרי הצילומים עדיין יש לה טראומה כי היא "ספגה הקנטות בבית הספר". כן. מה שנחמד בלהשתתף בסרט על השואה זה שיוצאים ממנו עם פרופורציות לחיים.

ההצצה לתפריט של פרס הופכת אותו למדהים אפילו יותר. לחיות עד גיל תשעים עם כזה אוכל? אני מזמן הייתי מתאבדת.

לוויל וקייט יש בת! ג'סיקה סימפסון מצפה לבן. הקשר ברור, וגם החומרים שמהם עשויים פרקים של דאונטון אבי.  

אום נום נום: מכת הארבה רק הגיעה לישראל וכבר הרגו את כולם. אם הם רק היו כאלה יעילים גם עם כל יתר הדברים שקשורים לפסח.