אין תמונה
זוגות זוגות

האהבה ניצחה: אביבית וצבי מנסים, יאנה וקותי מתנשקים
אז בסוף יאנה היא זאת שתפסה מיליונר ואביבית הלכה על הבחור היחידי בבית "האח" שירוויח פחות ממנה. נחמד, לא? אני מוכרחה להודות שהייתי סקפטית בקשר לכנות שלהן, ומי יודע, אולי אם קותי לא היה לוקח את המיליון יאנה באמת הייתה מסננת, אבל כך או כך, בין הצילומים והמעריצים וערבי ההתרמה, הם גם החליטו לנסות. שזה מצוין כי כידוע, אנחנו מעדיפים שפליטי ריאליטי יתרבו בינם ובין עצמם.

כזכור, גם אנה ארונוב ואיתי תורג'מן חזרו מ"הישרדות" ביחד, איגי ועתי אמנם לא הכירו באותו הריאליטי אבל נישאו השבוע וטומי ואיילה בדיוק זכו למטחי הקולולושים. לאט לאט אנחנו מכשירים את הקרקע לעונת זוגות. של משהו. לא חשוב מה. ויש בזה היגיון, הרי בין אנשים שמגיעים לריאליטי יש מראש משהו משותף. סט תכונות דומות שהובילו אותם להתערטלות טלוויזיונית מסוג זה או אחר, על אי, בבית או בהיכל, למי אכפת. יכול להיות שהריאליטי סוף סוף תופס את הפרופורציות הנכונות וחוזר למקורותיו ההיסטוריים כתכנית שידוכים? אני בעד, כי כמו שתמיד ידענו ורגב כבר רקם על חוטיני, האהבה תנצח. 2012.

נסתפק בפרומו: למי יש כוח לרקוד עם כוכבים?
הפרומו של "רוקדים עם כוכבים" כל כך מוצלח, שכל פעם שאני רואה אותו אני שוכחת שבסופו של דבר התוצאה שלו עגומה למדי, כלומר עונה של "רוקדים עם כוכבים". איש לא יאשים אותי בבררנות וגם "רוקדים" היא לא תכנית רעה, היא בסך הכל נקייה ונעימה בדרכה, אבל היא הריאליטי היחיד שאני לא מצליחה לראות. היא מרגישה לי תמיד כל כך דודתית, נוצצת באופן זקן מדי, כמו החלקה אמנותית על הקרח רק בלי קרח.

אני מוכרחה להודות שגם הקאסט לא נשמע לי מפתה מדי. בעונה שעברה לפחות היו גימיקים שעל הנייר נשמעו מסקרנים, כמו גילי שם טוב שרקדה עם בחורה, דליה מזור או קובי פרץ, אבל השנה אף אחד מהשמות לא קרצו לי, אולי רק אילנית. אני מוכרחה להודות שרק המחשבה על המונולוגים של בראבא בין ריקוד לריקוד מתישה אותי, ובדיחות אסתי זקהיים מוצו כבר בעונה שבה איציק כהן השתתף. אז נכון שהכל עוד יכול להשתנות, אבל לפי איך שזה נראה כרגע, גם השנה חווית "רוקדים עם כוכבים" שלי תתחיל ותסתיים עם הפרומו המעולה. זה בסדר, הם יסתדרו בלעדיי, נקווה רק שיהיה לי איזה "הישרדות" ממול.

אינסטגראם (צילום: אתר רשמי)
עכשיו באים? | צילום: אתר רשמי

אינסטגרם לכולם: פלישת האנדרואידים
שנה וחצי פלוס מינוס אחרי שאינסטגרם, הרשת החברתית הכי כיפית מאז טוויטר, פרצה לעולם, פתאום היא מוצפת באנשים עם סמסונג. האפליקציה הגיעה לכל האנדרואידים המקופחים יחד עם טמפל ראן, עוד משחק שעל אנשים עם אייפון נמאס כבר לפני חצי שנה. לא ברור מה יקרה עכשיו עם אינסטגרם. רשת חברתית זה דבר די עדין, איך היא אמורה פתאום להכפיל את מספר המשתמשים בה ועדיין להישאר המקום המגניב, המרוחק והבטוח מספיק על מנת לתעד בו את חיינו? כולנו זוכרים מה העברית עשתה לפייסבוק. לא שאני גזענית אנדרואיד או משהו, כמה מחבריי הטובים וכו', אבל עם כל הדיבורים על מערכת ההפעלה המעולה של אנדרואיד, בסופו של דבר כולם רק רוצים לצלם לעצמם את כפות הרגליים ושיאים בטמפל. רבאק, הייתם קונים אייפון וזהו.

מתחת לבגדים: הלנז'ריי של בר
באופן לא אופייני אני מוכרחה להודות שאני מחבבת את קו ההלבשה התחתונה של בר רפאלי. במקום ללכת על כל מיני סאטנים מצויצים עם תחרות ונוצות, כמו ג'יזל או קולגות אחרות למקצוע, היא עשתה את זה הכי נקי שאפשר. חלק, ספורטיבי, יומיומי אבל עדיין סקסי (טוב, עליה), ובעיקר פשוט. בדיוק כמוה. הרי ידוע שהיא בחורה של ג'ינס, טי שירט וחדר כושר, סביר להניח שזו גם ההעדפה שלה בתחתונים. איכשהו, בניגוד לכל דבר אחר שהיא מפרסמת (אוקיי, אולי חוץ מטחינה), את זה אני באמת יכולה להאמין שהיא אוהבת.

אין תמונה
איילה 3> טומי

ויצים: כמה קטנים וצ'ק

איילה וטומי מתחתנים. הצעת הגשה: נווה אילן, אסי עזר וגיא זו-ארץ שושבינים, יריב נתי ישיא אותם וכשישאלו אם למישהו יש התנגדות סער שיינפיין יקפוץ בהפתעה מאיזה עציץ.

עמיר גולדברג הוגלה לערבות הצחיחות של הממיר ומצטרף לערוץ הקניות. חוק: ככל שהערוץ שבו אתה מופיע נידח יותר, כנראה שהזמן שעבר מאז הריאליטי שבו השתתפת גדול יותר.

מסתבר שערוץ חדשות טורקי גנב לערוץ 10 את הפתיחים המוזיקליים של כל התכניות. זה היה מצחיק אם זה לא היה... לא, זה רק מצחיק. לא יודעת מה אתכם, אבל אם מישהו כל כך רוצה את הפתיח של לונדון וקירשנבאום - שלא נראה לי שאפילו לונדון וקירשנבאום רוצים - שייהנה.

ראיתם את הצ'ק של קותי? המס נוכה מראש והותיר לו 750,000 שקלים, אפילו את הזכות להעלים כבר לא משאירים כאן.