סופי עוברת תקופה לא פשוטה (תמונת AVI: mako)
כאן וזה סופי | תמונת AVI: mako


הפתרון הסופי: זאת שלא תודח לעולם
"אין, השבוע סופי הולכת". קשה שלא לשמוע את המשפט הזה לפני כל הדחה ב"האח הגדול". סופי, בואו נודה על האמת, נראית כמו מישהי שליהקו כדי שתודח ראשונה, זאת שכל שבוע מוכנים מחדש עם הסרטון שמסכם את דרכה בבית. אבל כמו כל דבר אחר העונה – גם היא מסרבת לציית לחוקים. סופי שורדת, הדחה אחר הדחה, רוב הסיכויים שהיא תשאר בבית עד הצילומים של "היכל התהילה 2". בלי שהרגשנו היא אתנו כבר מעל חצי עונה ובניגוד לדיירים אחרים, גם נלחמת על כל דקת מסך ועושה את זה עם לא מעט חן. אולי לפני כל הדחה אתם עדיין מהמרים שסופי תלך, אבל זה סתם בגלל שאתם לא זוכרים שאיתם ושרי בכלל שם.

בעונה שבה קותי נראה כמו המועמד המוביל לזכייה, סופי היא המקופחת האמיתית. האנדרדוג. זאת שבמשימה יהפכו אותה לדג המנקה והמסונג'ר ויעבירו אותה ארבעה סשנים של שיזוף בהתזה. אנחנו חושבים שהיא תודח כי יש בה משהו כל כך אפרורי, דודתי, משעמם. היא בחיים לא ניסתה להתפרסם, לא באה ממצוקות, לא חולמת לדגמן, לא הצטלמה פעם לאגו – סתם עוד אחת שסימסה לאלירז שדה.

סופי היא לא כוכבת ריאליטי, היא צופת ריאליטי. זה מה שמעצבן אותנו בה, אבל אולי זה גם מה שמשאיר אותה בבית. כל אחד מאתנו חושב לפעמים על איך הוא היה מתנהג אם היה מתקבל לתכנית. רובנו מרגישים שאנחנו משעממים מדי, יציבים מדי, נורמליים מדי ושהיינו מודחים ראשונים. רובנו צודקים, אבל סופי עשתה את זה בכל זאת.

בעבודת פוטושופ קשה, טיפשה: ברבור בספורטס אילוסטרייטד
ושוב בר רפאלי בספורטס אילוסטרייטד. נכון שרק כאן מתייחסים לספורטס אילוסטרייטד כאל יותר ממגזין נהגי המשאיות שהוא באמת, אבל גם ככה כולנו מעלעלים בו בשביל המאמרים. אם תבהו לרגע בתמונות של בר בבגד ים באתר הרשמי (כן, תלחצו על הלינק, אם נעלה אותן לכאן הם יתבעו), בטח גם אתם תופתעו מריטוש הפוטושופ האגרסיבי שמעבירים שם את כל הדוגמניות, כולל בר. ברצינות, היא לא צריכה את זה.

בכל גיליון של ספורטס אילוסטרייטד יש כל כך הרבה רעש מסביב לזהותה של נערת השער, המגזין בוחר את הבחורות הכי שוות ומקפיד על מודל נכון ובריא של יופי (לא תמצאו שם סקיניות חולניות) – ואז הורס את הכל עם ריטוש מוגזם. ברור שלתקן בקטנות זה נחמד, אבל התמונות האלו נראות כאילו צולמו במוזיאון השעווה. זה נראה צ'יפי, וזה בעיקר מיותר. יש לכם את בר רפאלי, רדו מהפוטושופ מפגרים.

אה, ורפאל נדאל. טקטית – זה צריך להיות היעד הבא של בר. הם די מתאימים, זה יפתח לה מלא קמפיינים חדשים לבגדי ספורט והוא גם יותר שווה מליאו. בעבודה קשה וזה.

מושיק עפיה (תמונת AVI: mako)
הכי אסון תעופה | תמונת AVI: mako


טיסה נעימה: מושיק עפיה מבריז מ"לה לה לנד"
אני מוכרחה להודות שאני מבינה את מושיק עפיה, גם אני מפחדת מטיסות. יש משהו בתחושת המחנק הלופתת, המלווה את ההכרה בכך שאתה הולך למות בקופסת ברזל מעופפת, שגורם לדברים כמו קריירה או תכנית טלוויזיה מצליחה להיראות שוליים.

והאמת? זה עדיף גם ל"חי בלה לה לנד". זאת הפעם השנייה של מאיה בוסקילה בריאליטי וזאת הייתה יכולה להיות גם הפעם השנייה של מושיק עפיה (אחרי חוויותיו בטכניון ב"פעם בחיים"). בתוספת סולן האלמנה השחורה אלי זולטא, יש הרגשה שמנסים ללחוץ שם על דוושת הקאלט טיפה יותר מדי, העונה עדיין לא התחילה וכבר משהו שם הרגיש מתאמץ.

דווקא הזמרים הפחות מוכרים כמו שרית אביטן ושיר לוי מעניינים יותר, נקווה שהם לא יטבעו בשלל מניירות של בוסקילה או דאחקות על אלי זולטא. שישאירו מקום לאנדרדוג, לג'ולייטות ולדה לוקואים, הרי בסוף הם אלו שמפתיעים. כי אפילו מושיק עפייה יודע שסטטיסטית, עונות שניות מתרסקות בתדירות גבוהה יותר ממטוסים.

וויטני יוסטון מתה: ביוטיוב כולם חיים
אפרופו התרסקויות, השבוע וויטני מתה. עצוב, אבל כבר כתבו על זה כמעט הכל. גם ראינו את הפעם הראשונה שהיא הופיעה בטלוויזיה, את הראיון המביך עם דיאן סוייר, את הופעת הסופרבול שלה שנחשבת לאחת הטובות בכל הזמנים ואין ספור קליפים. ככה זה למות בעידן היוטיוב, כולם זוכרים אותך. את הרגעים היפים, הפחות יפים וכל הסתמיים שבאמצע. זה אמנם אומר שהכוכב לעולם לא יישכח, אבל גם שהמוות שלו ייחגג בצורה מאוד כנה.

וויטני, ממש כמו מייקל ג'קסון ובריטני (שתיבדל לחיים ארוכים וזה) – לא תיזכר רק כאגדת פופ, אלא גם עם כל המוזרויות, ההתמכרויות והסטיות. סביר להניח שגם לאגדות עבר כמו ג'ניס ג'ופלין ומרילין מונרו היו רגעים מכוערים לרוב. יכול להיות שגם מרילין מונרו, בימים קשים, הסתובבה מסוממת ועם איפור מרוח באמצע הרחוב, אבל בחיים לא נזכור אותה ככה. את וויטני או איימי וויינהאוס כן. עודף העדויות לא מאפשר נוסטלגיה מתוקה, האדרה מוגזמת או בכלל את האופציה להפוך מישהו לגדול מהחיים. אבל מצד שני - גם את הרגעים היפים לעולם לא נשכח.

אין תמונה
בייבי בלו

ויצים: כמה קטנים וזה

בלי להלחיץ את ג'יי זיי או משהו, אבל הבלו אייוי הזאתי נראית קצת לבנה.

הכותרת האהובה של השבוע: אריה ים תקף את שאקירה. סתם ניסתה לגנוב את הת'אנדר לוויטני.

זה נדמה לי או שהשנה, יותר מתמיד, חפרתם עם ולנטיין בפייסבוק? חיים ומוות ביד הshare.

רמי קליינשטיין שר וויטני יוסטון. אלוהים, רמי, הגופה אפילו לא התקררה!