אין תמונה
פוליאקוב. מה קורה מאחורי הקלעים?
עובדים על זה

חברת ההפקות של גיא פינס מפיקה עבור "רשת" סרט על מאחורי הקלעים של הסדרה "הכול דבש". את הסרט יביים ארז בן הרוש והוא צפוי להיות משודר לפני עליית העונה השנייה. עוד ברשת: דרמות שהוקפאו בגלל המשבר הכלכלי חוזרות להפקה ובהן "לחזור" בהפקת חיים שריר, המציגה את סיפורם של חוזרים בשאלה. סדרות נוספות שמצטלמות בימים אלו: "טקסי דרייבר" של יובל סגל ועונה שנייה ל"עד החתונה". עוד בתכנון: עונה שמינית ל"החיים זה לא הכל" אשר נמצאת בשלבים ראשונים וספין אוף ל"אחד העם 1" הנמצא עדיין בפיתוח.

הסיטקום שיוצר ישראל קטורזה לערוץ 10 יוצא לדרך: בימים אלה עובדים באולפני הרצליה על התוכנית החדשה של הקומיקאי. בהפקה הביעו את רצונם לשתף את אקי אבני בתוכנית, ובימים אלה מתנהל איתו משא ומתן. הליהוקים לסדרה, שצילומיה מתוכננים להתחיל כבר בחודש הקרוב, עדיין נמשכים. במקביל, עובד אבני בימים אלה על סדרה שמבוססת על חייו ומיועדת לשידור בקשת.

"פרויקט מסלול" של "רשת" במגעים עם "הוט בידור ישראלי" כדי להפיק תוכנית "חדר הלבשה" שתלווה את הפרויקט. 

 ההכנות ללייט נייט של אסי עזר בערוץ 24 בעיצומן. בימים אלה מחפשים פאנליסטים מעניינים ומצחיקים שישובצו לצדו בתוכנית. בין המועמדים שקיבלו הזמנה להגיע לאודישן: רגב הוד ורודריגו גונזלס.

העונה השנייה של "עד החתונה", שצילומיה החלו לאחרונה, מתחדשת בליהוקים חדשים. בין המצטרפים לסדרה: התסריטאי עמית ליאור, הזכור כמורה מתי מ"עניין של זמן", השחקן אלברט אילוז ושדר הרדיו צ'רלי בוזגלו.

מה קורה ברמת החי"ל?

לילה בכיף
בובליל. חוזרת לטלוויזיה | תמונת AVI: mako

הסדרה הדוקו-קומית, "הבובלילים" תעלה ב-15 במאי בערוץ "ביפ" וכמה חודשים אחר כך תשודר בקשת. הסדרה, הכוללת 8 פרקים, עוקבת אחרי קורותיה של משפחת בובליל מהרגע שיוסי ועינב יצאו מבית "האח הגדול", דרך המפגש עם הורי החתן המיועד של עינב, מדידות שמלת הכלה, בחירת האולם והתפריט, מסיבת הרווקות, טקס החינה ועד לחתונה עצמה.

רונן זרצקי עוזב את "עובדה". עורך העונה ה-15 של תכנית התחקירים הודיע כי אינו מעוניין להמשיך כעורך הראשי בעונה הבאה. בשלב זה טרם הוחלט מי יחליפו.

אין תמונה
זלצרמן. הצופים יקבעו
 

מה חדש בבית הוורד?

בכוונת ההפקה של "הישרדות" לאפשר לקהל לקבוע מי יודח בגמר ולהעלות את שני המתמודדים האחרונים להתמודדות הסופית. מדובר בצעד חריג לפורמט של "הישרדות" בעולם, מאחר שבדרך כלל רק המתמודדים עצמם משפיעים על ההתרחשויות במשחק. המשמעות היא שאם הצופים לא יאהבו מתמודד מסוים, למרות החיבה שרוכשים לו המתמודדים עצמם, הם יוכלו להעיף אותו.

ובינתיים הסתיימו צילומי העונה השלישית של הריאליטי. צוות ההפקה שבילה את החודשיים האחרונים בפיליפינים, שב ארצה יחד עם המתמודדים שהגיעו לסוף. בימים אלה עובדים בערוץ 10 על עריכת העונה החדשה.

אין תמונה
שליין. עושה בלאגן

 מבזק חדשות פיקטיבי ששודר בשלישי במהלך תוכניתו של ליאור שליין, היישר מאולפן "חדשות 10", ובו דיווחה כתבת הערוץ נסלי ברדה על מגיפה חדשה הפוקדת את סיאול שאף התפשטה לארץ, עורר בהלה בקרב הצופים. בערוץ 10 הגיבו: "המערכון היה כנראה לא מובן ואנו מתנצלים אם מישהו נבהל".

היחסים בין לשכת ראש הממשלה, בנימין נתניהו, לבין בית הוורד מתחממים. לפי המסתמן, יסיר נתניהו את תביעת הדיבה שלו נגד הפרשן הפוליטי רביב דרוקר, ואילו שרה נתניהו תשקול להתראיין לערוץ.

הוט? יס!

יון תומרקין ועמית פרקש, אירוע חצויה
תומרקין לחצויה. כבר עונה שניה | צילום: עודד קרני

החל מיום שני הקרוב תציע חברת yes ללקוחותיה אפשרות להקלטת תוכניות בממירי yesMax, גם כאשר אינם שוהים בביתם. השירות מאפשר לנהל הקלטות מכל מחשב דרך אתר החברה. ההצטרפות לשירות והשימוש בו ללא תשלום.

איגוד שחקני המסך (שח"ם) פנה השבוע ל-yes בטענה שהפיכת הסדרה "גירושים נפלאים" מדרמה יומית לדרמה שבועית מפרה את ההסכם שיש לחברה עם צוות השחקנים ופגע בזכויותיהם. במכתב ששוגר לגופי התקשורת מטעם שח"ם נטען, כי בחוזה שנחתם בין השחקנים נכתב מפורשות כי הסדרה תהיה יומית וכי רק לאחרונה, הופתעו השחקנים לגלות את השינוי.

 "הוט" הזמינה עונה שנייה ל"החצויה", סדרת הערפדים בכיכובם של יון תומרקין ועמית פרקש, למרות שהעונה הראשונה עדיין לא החלה. בשבועות האחרונים מתקיים משא ומתן אינטנסיבי בין חברת "דורי מדיה" המפיצה את תכניה של חברת "דרסט" בעולם לבין חברת "סוני", לגבי רכישת זכויות הפורמט לרשתות טלוויזיה בינלאומיות. הגורמים קרובים לסגירת עסקה בימים אלו ובמקביל הוחלט ב"הוט" וב"דרסט" לצאת לדרך עם עונה נוספת.