יאיר לפיד (צילום: שוקה)
לפיד. אין טעם לחבר לי ג'ינגל כרגע | צילום: שוקה

מה קורה ברמת החי"ל?

יאיר לפיד נשאר בחדשות 2: דירקטוריון חברת החדשות קיבל השבוע את מכתבו של העיתונאי, לפיו הוא אינו מתכוון לפנות לחיים הפוליטיים וקבע כי יש בו די בכדי לשים קץ לפרשה. לפיד אף הבטיח לקבל על עצמו את היציאה לחצי שנת צינון לפני שיבחר להתמודד במירוץ לכנסת. בתום הדיון הוחלט כי אין מניעה שלפיד ימשיך בתפקידו.

תוכנית הסאטירה של קשת, "מועדון לילה", תערוך בשבוע הבא פיילוט, כשנועה וולמן ודרור נובלמן ישבו ליד השולחן של ארז טל כמועמדים להצטרף לבדרנים הותיקים של התוכנית - ישראל קטורזה, שי גולדשטיין ואבי נוסבאום. מקשת נמסר בתגובה: "הכל עדיין פתוח, הדברים יתבהרו לאחר הפיילוט".

יהודה ברקן לוהק לדרמה החדשה של קשת, "פלפלים צהובים", שתחל בקרוב צילומים. לסדרה, שמספרת על משפחה המתמודדת עם ילד אוטיסט, לוהקו גם עלמה זק, יוסי מרשק, אורי פפר ומיכל שטמלר.

פנינה טורנה, מעצבת האופנה ובוגרת "האח הגדול VIP", תגיש תוכנית ריאליטי חדשה בקשת המבוססת על הפורמט הבריטי "Ten Years Younger", כך טוענים במגזין "פנאי פלוס". התוכנית תתמקד בנשים המעוניינות להיראות צעירות מגילן.

השקת סינגל מיכל אמדורסקי ואביהו שבת (צילום: אלעד דיין)
פנינה טורנה. תטשטש קמטים | צילום: אלעד דיין

דניאלה וירצר ("הבועה" ,"אגדת דשא", "לחיי האהבה") תנחה פאנל יומי בערוץ ביפ שנקרא באופן זמני "אפליה מתקנת". בערוץ טוענים שמדובר בתוכנית הישראלית הראשונה שכל המשתתפות בה, כולל היוצרות ואנשי הצוות הן נשים. וירצר תוביל פאנל ובו ישבו שלוש נשים מתחלפות ותדון איתן על סוגיות מחיי היום יום.

בנוסף, תככב וירצר בסדרה קומית חדשה בשם "גבוה וגרינבאום" בקשת, יחד עם יעל נצר והזמר רועי אדר.

ברשת עובדים על העונה הבאה של "רוקדים עם כוכבים", ורוצים לראות בין הסלבס הרוקדים את קובי פרץ, דור דניאל וכוכב הילדים יובל המבולבל. גם דליה מזור, העיתונאית הותיקה של ערוץ 1, במו"מ על הצטרפות לריאליטי הריקודים.

מה קורה בבית הורד?

טומי אלתגר בפרראצי ים (צילום: אלעד דיין)
אלתגר. תופס כיסא | צילום: אלעד דיין

השורדים טומי אלתגר (שהשתתף בעונה השלישית של "הישרדות") ואיגור טיגנר (מהעונה השנייה) מצטרפים לפאנל של "מהדורת השבט", התוכנית שמלווה את "הישרדות". מעניין מה יהיה הטייטל שלהם - "פרשנינו לענייני אסטרטגיה?".

ירון ברובינסקי ("אולי הפעם", "15 דקות") יצלם בשבוע הבא פיילוט לתכנית לייט נייט חדשה בערוץ 10, יחד עם טוביה צפיר, קרן מור ושי גולדשטיין, שיגלמו דמויות אקטואליות שונות ומשונות. בהצלחה.

שעשועון הטלוויזיה "מישהו בבית?" של ערוץ 10 מועמד לפרס "ורד הזהב" ("Rose d'Or") היוקרתי. בתחרות הבינלאומית שתיערך בספטמבר בשוויץ, יתחרה גם "אלבום החתונה", שעשועון חדש הנמצא בימים אלה בשלבי פיתוח, וגם הוא ישודר בעתיד בערוץ. התחרות מתקיימת כבר 50 שנה בשוויץ ומוענקים בה פרסים לתוכניות מכל העולם. בעבר זכתה בתחרות "החמישיה הקאמרית". בשנה שעברה התמודדו שלוש תוכניות בקטגוריות השונות: "מקום לדאגה", "רביעיית רן" ו"השעון", אך אף אחת מהן לא זכתה בפרס.

"החברים של נאור" ממשיכה להפגיז בכוכבים אורחים: אחרי אלירז שדה, יוסי בובליל ומלי לוי, יתארחו בעונה החדשה גם מיכל ינאי, רותם סלע, לירן כוהנר, זאב רווח, יהודה ברקן ואניה בוקשטיין.

הוט? יס!

אלין לוי במשחק כדורסל של אלישי כדיר 1 (צילום: עודד קרני)
לוי. חוזרת לילדות | צילום: עודד קרני
אלין לוי מצטרפת ל"ניק נט", רצועת הקיץ של ערוץ ניקלודיאון, ותגיש פינה בשם "אלין בבית". לוי תגיע לסלון ביתם של ילדים ברחבי הארץ, שיתחרו במשימות נושאות פרסים. את "ניק נט", שתארח ילדים בעלי כישרונות, ותציג ראיונות עם סלבס, סרטונים חמים מהרשת ועוד. את התוכנית יגישו גם ליבי רן, ליטל רוזנצוויג והראפר טדרוס.

חברת הלווין יס תצלם בקרוב פיילוט לסדרת מקור חדשה בשם "זנזורי", בכיכובו של יובל סמו. הסדרה עוסקת באדם בן 40 שמגלה כי זוהי שנת חייו האחרונה ועל כן יוצא למסע הגשמת פנטזיות.

מה קורה ברוממה?

סדרת האנימציה הקלאסית "הדרדסים" בדיבובה המקורי, בכיכובה של ציפי שביט כדרדסית, תשודר בערוץ הראשון מדי יום החל מ-22 ביוני, כשברוממה מבטיחים לשדר גם עונות שלא שודרו מעולם בישראל. דמויות הדרדסים הכחולות נוצרו ב-1958 על ידי המאייר הבלגי פיו ברצועת קומיקס בכתב עת, הפכו לסדרת אנימציה ב-1981 והיו לסיפור הצלחה בינלאומי. "הדרדסים" שודרה לראשונה בישראל בערוץ 1 ב-1983.

>>סקר TIM: עלייה ל-mako