אדיר מילר
אדיר מילר. בדרך לעונה שלישית | צילום: פיני סילוק
מה קורה ברמת החי"ל?

 רגע אחרי שגרפה את פרס האקדמיה לתכנית הקומית הטובה ביותר, הלהיט "רמזור" של אדיר מילר תחזור למסך בקרוב בעונה שלישית שתצולם כולה בטכנולוגיית hd. השבוע נערכו חזרות ראשונות לקראת הצילומים ויוצרי הסדרה מבטיחים עלילה מפתיעה בקורותיהם של אמיר, איצקו וחפר.

 תוכנית הריאלטי החדשה " מאסטרשף" שברה את שיא כל הזמנים במספר מועמדים שנרשמו לתוכנית. התכנית, שאפילו לא מבטיחה שום תגמול או פרס כספי, נהנתה מאלפי פניות של בשלנים בפוטנציה שרוצים לקחת חלק בריאלטי. על פי כללי הפורמט  10-12 בשלנים לא מקצועיים יתמודדו על תואר "מאסטרשף ישראל" ויעלו את הידע החובבני שלהם לרמה מקצועית ממש.

המנחה אסי עזר צפוי לחזור בקרוב למסך עם תוכנית בידור חדשה שתעלה ב "קשת". קונספט התוכנית מתוכנן להיות זהה לתוכנית של עמנואל רוזן בזכיינית. כלומר, מוצג נושא לדיון וכמה משתתפים בעלי מגוון דעות מביעים את דעתם. התוכנית, בהפקת "קסטינה הפקות", צפויה לעלות כבר בשבועות הקרובים ותמשיך גם אחרי עליית "האח הגדול".

אסי עזר - הופעה של ריהאנה
אסי עזר. עובד על תוכנית חדשה | צילום: אלעד דיין
שלישית "מה קשור?" - אסי ישראלוף, ציון ברוך ושלום מיכאשווילי יחזרו בקרוב למסך עם סדרת מערכונים חדשה ובה השלושה יגלמו דמויות שונות של ישראלים החיים במקומות שונים סביב העולם, כל פעם במקום אחר. התוכנית החדשה שתשודר ב"קשת", תיקרא "עם סגולה",יביים אותה בן בכר ויערוך אותה ערן פיין. על התסריט הופקדו אורי כץ ורמי פרג ועל ההפקה ג'יני הפקות.

בימים אלו עובדים ב "רשת", על סדרת ספיישלים של שעשועוני עבר שישובו למרקע לערב חד פעמי. בסך הכל מדובר בחמישה שעשועונים שיגיחו אל המסך בתקופת החגים, את כולם ככל הנראה ינחה אברי גלעד.בין האופציות הנבחנות לחזרה אל המסך, נמצאים השעשועונים "עשינו עסק", "טוטו משפחתי" (שהגיש בזמנו דודו טופז), "גלגל המזל" ואפילו "פיצוחים", אותה הגישו שוש עטרי ז"ל.

איילה רשף- מי בא לים
אליך, טומי. איילה רשף

הזוגיות המדוברת של שני פליטי הריאליטי, איילה רשף וטומי אלתגר תגיע לערוץ 24. השניים יגישו רצועה יומית בערוץ, שם יגישו קליפים ויראינו אורחים שונים. התוכנית תצולם בחופי נתניה, בצמוד לאולפן השקוף של הערוץ, ותשודר בין השעות ארבע לחמש אחר הצהריים החל מסוף יולי.

לאחר ששהה בשנים האחרונות בעיקר מאחורי הקלעים, איתי שגב ("אבי ביטר חי בסרט", "פיני הגדול") חוזר לפרונט בסדרה פארודית חדשה בערוץ ביפ. הסדרה תיקרא "הגרוש" ותסתלבט לאורך 10 פרקים על תוכניות הריאליטי בסגנון "הרווק".

נאור ציון - תצוגת אופנה של חברת קסטרו
נאור ציון. יארח עוד שורדים | צילום: אורי אליהו
מה קורה בבית הוורד?

השורדים הטריים גיא גולד ונתן בשבקין יצטרפו לרשימה ארוכה של מפורסמים ויגלמו את עצמם בתפקיד אורח בעונה השלישית של "החברים של נאור".

עדן הראל נפרדת מתוכנית הבוקר. אחרי שמונה חודשים בתפקיד, עדן הראל עוזבת את תוכנית הבוקר של ערוץ 10. סוכניה של הראל הודיעו לבכירי הערוץ על רצונה לסיים את תפקידה בשל תחושת מיצוי. הראל תגיש את התוכנית בשבועיים הקרובים ותעזוב אותה כבר בסוף החודש הקרוב. חיים אתגר ימשיך בתפקידו כמגיש התוכנית.

עדן הראל
הראל. הולכת לישון עוד כמה שעות בבוקר | צילום: אלעד דיין

מה קורה בחינוכית?

הטלוויזיה החינוכית תחזיר לשידור בחודש אוגוסט כמה סדרות נוסטלגיות שכל מ שחגג שלושה עשורים ויותר וודאי זוכר אותן היטב. התוכניות שחוזרות לחיינו הן הסדרה המצוירת "הלב" בכיכובו של מרקו, "נילס הולגרסון", "הפיראטים", "אסופית" ו"אגדות אנדרסן", אשר.ישודרו בשעות הבוקר במסגרת תוכניות הילדים של החינוכית בערוץ 1 ובערוץ 23.

hot? yes!

החלה העבודה על הסדרה החדשה של רון לשם ("אם יש גן עדן") ועודד רסקין ("מסודרים") שצפויה לעלות ב-hot . "קינו" כך תקרא הסדרה שתספר את סיפורם של ארבעה בני 17 מחיפה שמגלים את עולם הסקס, האלכוהול והסמים.

היא הביאה לנו את החלסטרה של ז'וז'ו, "יש לי יש לי" ועוד שלל מונחים מיתולוגיים שנצרבו עמוק בתודעה, ועכשיו, 14 שנה אחרי ש "הקומדי סטור" נעלמה מהמסך, עובדים בחברת "טדי הפקות" על תוכנית מערכונים בסגנון המקור שתעלה לשידור בלווין. את התכנית יביים רובי דואניס, בוגר "הקומדי סטור", ובימיים אלו מלוהק הקאסט שינסה להיכנס לנעליים של הצוות המקורי. בהצלחה עם זה.

חברת ההפקה דרסט דורי מדיה, שאחראית על הלהיט הגדול "חצויה", עובדת על תוכנית חדשה לנוער עבור ערוץ הילדים. "בית האומנה" (שם זמני) תספר את סיפורם של עשרה ילדים בני 14 – 15 שחיים בבית אומנה לאחר שהגיעו ממשפחות לא מתפקדות.

נירית וייס
יאללה ביי. נירית וייס | יח``צ: יוסי צבקר, יחסי ציבור

 מה קורה בעיתונות?

 לאחר חמש שנים מוצלחות בתפקידה כעורכת "פנאי פלוס", הודיעה נירית וייס השבוע על פרישתה מהתפקיד והיא צפויה לסיים את תפקידה באופן רשמי לאחר החגים. בשלב זה יתחילו בקבוצת ידיעות אחרונות בניסיון לאתר מחליף לווייס.