קטלין רייטר (צילום: טל גבעוני,  יחסי ציבור )
קטלין. יובל היה בוחר בה? | צילום: טל גבעוני, יחסי ציבור
מה קורה ברמת החי"ל

שמעות בתעשייה גורסות כי חברי משינה, יובל בנאי ושלומי ברכה, יהפכו להיות מנטורים בעונה השנייה של "The Voice". כרגע עדיין לא ברור את מי מהמנטורים שכיהנו בעונה הראשונה יחליפו השניים. כמו כן, לא ברור אם הפורמט, שהומצא בהולנד, מאפשר יותר מארבעה מנטורים בתוכנית אחת.

אבי הזמר, הלהיט הכי רותח בזמר המזרחי, נוחת בערוץ 24 בתכנית אירוח חדשה שתקרא "אבי הזמר מארח" ותשודר בימי חמישי בערוץ. במסגרת התכנית אבי הזמר ייצא גם לשטח וייפגש עם כל האנשים שהביאוהו עד הלום.

אבי הזמר
אבי הזמר. גם בטלוויזיה

מה קורה בבית הוורד

ח"כ אופיר אקוניס (הליכוד) מתכוון להגיש הצעת חוק שלפיה יידחו חובותיו של ערוץ 10 עד 2015 או שיומרו במחויבויות תוכן. הצעת החוק מתגבשת בתיאום עם לשכת ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ועם לשכת שר התקשורת, משה כחלון. החלטה סופית בעניין תתקבל בקרוב.

הוט? יס!

נדב בורנשטיין ינחה את "15 דקות", תכנית חדשה ב-HOT בידור ישראלי. בורנשטיין ינצח על נבחרת הפאנליסטים- ערן סויסה, עדי שילון, גיא גולד ותום יער, שמתכנסים לתת פרשנות נוספת למה שקרה אמש על המרקע שלכם, וגם על מה שקרה בבוקר שאחרי.

הרווח של קבוצת התקשורת HOT ברבעון הראשון של שנת 2012, עמד על 59 מיליון שקלים, ירידה מ-80 מיליון שקלים רווח ברבעון האחרון של שנת 2011. כך עולה מדוחות HOT שפורסמו השבוע.

מה קורה בעיתונות

המתיחות בין העיתונים "דה מרקר" ו"מעריב" הסעירה השבוע את הברנז'ה והגיעה לשיאים חדשים. זאת על רקע התלונה שהגישה בשבוע שעבר התנועה למען איכות השלטון למשטרת ישראל וליועץ המשפטי לממשלה, נגד נוחי דנקנר ונגד קבוצת IDB המחזיקים ב"מעריב", ובה טענו לפרסומים שקריים על יו"ר התנועה. במאמר שפרסם השבוע תקף מיקי רוזנטל מעל דפי "דה מרקר" את אופן הסיקור של עיתון מעריב את עסקיו של דנקנר. דבריו של רוזנטל עוררו את זעמו של סגן עורך מעריב, שי גולדן, שמיהר להשיב לרוזנטל בחריפות בחשבון הטוויטר שלו. הסתעפות הפרשה המשיכה כאשר גיא מרוז התייצב לציידו של גולדן בטור מיוחד שכתב במעריב ובו התנגח ברוזנטל.

מה עוד בכותרות

חברת HOT ובית ההפקות "ארצה" מכרו את פורמט התכנית "יומני הספות" (COUCH DIARIES) שהוצג בפסטיבל "מיפ" האחרון להפקה בצרפת, הולנד, ספרד, אוסטרליה, פורטוגל, פינלנד ונורווגיה. הפורמט מופץ בעולם אמצעות חברת "ארמוזה פורמטס" של אבי ארמוזה והסדרה עצמה נמצאת בצילומים בימים אלו ומיועדת לשידור ב-HOT במהלך 2013.

חברת צ'רלטון, זכיינית משחקי יורו 2012, חתמה על הסכם חדש עם איגוד המסעדות לשידור פומבי של אליפות אירופה בכדורגל, שתיפתח ב- 8 ביוני בפולין ואוקראינה. במסגרת ההסכם ישלמו חברי האיגוד 50 אחוז מהתמלוגים עבור ההקרנה של היורו במסעדות ובבתי קפה.

אזור הוליווד

להיט גיבורי העל "הנוקמים" של דיסני, הפך בסוף השבוע לסרט המצליח ביותר בתולדות חברת ההפקה הוותיקה, כשהניב הכנסות של יותר מ-458 מיליון דולר תוך שבועיים וחצי. בכך הפך "הנוקמים" לסרט הרווחי ביותר בארצות הברית השנה - הרבה לפני "משחקי הרעב", שעומד על הכנסות מצטברות של כ-392 מיליון דולר אחרי סוף השבוע התשיעי שלו בבתי הקולנוע.

אין תמונה
מתוך "הנוקמים". עוד שיא נשבר

סרט חדש שמערב את דמותו של אדולף היטלר צפוי לעורר סערה בקרוב: בפסטיבל קאן הוכרז הפרויקט "I Killed Adolf Hitler", המבוסס על נובלה גרפית בה נשלחים שני מתנקשים אחורה בזמן כדי לחסל את הצורר הנאצי ובכך למנוע את זוועות מלחמת העולם השנייה. לדברי מפיקי הפרויקט שיצולם כולו בתלת-מימד, ייעשה שימוש בטכניקה שעזרה ליצור את דמותו של גולום ב"שר הטבעות".

רשת AMC הודיעה השבוע כי ב-15 ביולי תעלה באמריקה העונה החמישית של סדרת הלהיט "שובר שורות". מדובר בעונה האחרונה, שתכיל שישה עשר פרקים. אבל כמנהג ערוצי הכבלים היא תחולק לשניים: שמונה פרקים ישודרו בקיץ הקרוב, ושמונת הנותרים רק בעוד כשנה.

פיליפ פיליפס בן ה-21 הוא המנצח הגדול של העונה ה-11 של "אמריקן איידול". פיליפס ניצח לאחר שזכה לרוב הקולות בקרב כ-132 מיליון המצביעים בגמר, שיא כל הזמנים של התוכנית, על אף הרייטינג המידרדר שלה. הוא הביס בכך את ג'סיקה סנצ'ז בת ה-16.

לארי דיוויד מקבל תפקיד ראשי נוסף בקולנוע, הפעם מדובר בקומדיה מאת התסריטאים שאמונים יחד עם סשה ברון כהן על "הדיקטטור". את הסרט יביים גרג מוטולה, וכמו הסדרה של דיוויד גם הוא יהיה מבוסס על אלתורים.

הכי מטוקבקים

גשם, ברקים או שרב לא ישנו את העובדה שקותי סבג ממשיך להתבצר בראש טבלת המטוקבקים כבר למעלה מחודשיים.

השבוע גרף כוהן "האח הגדול" 3,638 טיקבוקים והשאיר בקלילות את כל המתחרים מאחור. נתון יציב לא פחות היא העובדה שבת הזוג שלו יאנה סבג ממשיכה להתנחל במקום השני עם 2,529 תגובות השבוע.

עוד שאריות מהבית ההוא בדמותם של אביבית בר זוהר וצבי פורטל, שממשיכים לשמר תודעה ומתמקמים בעשירייה הראשונה. לידת התאומים במזל טוב של לינור אברג'יל מקפיצה גם אותה לרשימה.

    מקום                     מטוקבק                            טוקבקים               
1 קותי סבג 3,638
2 יאנה יוסף 2,529
3 חן אהרוני 2,014
4 אביבית בר זוהר 622
5 אייל גולן 528
6 צבי פורטל 367
7 ליהיא גרינר 320
8 לינור אברג'יל 274
9 מורן גרוס 267
10 אושרי כהן 241

מספרים, רבותי, מספרים

השקת עונת העשור של "כוכב נולד" זכתה לנתוני צפייה גבוהים וכבשה את טבלת הרייטינג השבועית כבר בתוכנית הראשונה שלה. קשת ממשיכה את ההשתלטות שלה על המקומות הראשונים עם חמש נציגויות בעשרת הגדולים. ערוץ 10 דולף לטבלה לנציגות כפולה בזכות "הישרדות vip ".

   מקום    תכנית ערוץ רייטינג
1 כוכב נולד  קשת       30.8%     
2     ארץ נהדרת     קשת 30%
3 מאסטר שף ילדים קשת 27.2%
4 הישרדות VIP ערוץ 10 26.7%
5 הישרדות VIP ערוץ 10 24.6%
6   הבת של השכן   קשת 22.6%
7 נשואים פלוס  קשת  22.5%
8     רוקדים עם כוכבים           רשת       21.8%
9 חדשות 2  חברת החדשות   21.4%
10 חדשות 2 חברת החדשות 21.1%

ציוצי ברנז'ה

"שלום לך מנהלת דרמה יקרה. זוכרת שאמרת שהטקסטים שלי 'מסריחים משפיך'? אז ככה, מאז סדרת בנים אחת שכתבתי לקחה אמי בינלאומי, הבאה תעביר אנשים ממך למתחרים". רן שריג מתריס קבלות ולא שוכח לעקוץ על הדרך.

"דרדרתי את דודו בוסי לסמים קשים. השאלתי לו את הכרך הראשון של משחקי הכס". דורון צברי מוודא שהתמכרות הבאה של דודו בוסי לפחות לא תזיק לבריאות.

אין תמונה
הדיקטטור. פחות טוב מבוראט

"לשם שינוי הלילה אפשר יהיה לראות איכויות בטלוויזיה, ולא את הגבבה והאשפה של ערוץ 2 וערוץ 10. הלילה בערוץ1 (החל מחצות) תכניות-עבר עם יוסי בנאי". סוף סוך יש לבעז כהן ממה להתפעל על המסך.

"אז ראיתי את 'הדיקטטור'. אחלה סרט, אבל כמו 'ברונו' גם הוא לא מתקרב ל'בוראט'". אסי עזר משגר מסר חשוב לסשה ברון כהן.

"מדמיין איך אייל שני זולל את הילד הזוכה בגמר, בתוך פיתה עם שוקולד השחר. זכרון של קייטנה. נשאר רק לתמחר". מסתבר שמאסטר שף ילדים גורמת ליהודה נוריאל לחזיונות יצירתיים במיוחד.

"מבלי לקחת צד בוויכוח: הלוואי שכל העורכים היו מגינים על העיתונאים שעובדים תחתם כמו ששי גולדן מגונן על עיתונאי מעריב". ירון טן ברינק אומנם כותב אצל המתחרים אבל גם הוא מוכרח לפרגן למעשים של גולדן השבוע.

"התעוררתי מוקדם קצת לפני הזריחה, הרהורי בוקר, אני פתאום קולט כמה אחריות יש לי על הכתפיים הדרך עוד ארוכה אבל מרגיש בר מזל להיות יחד עם האנשים". יריב נתי מתבלבל בין עצמו לבין ביבי נתניהו.

"שתדעו לכם שיש פה כל כך הרבה אנשים טובים ושזה כל כך לא מובן מאליו ושתדעו שזה מחזק אותי המון להאמין שאחרי הכל, לאהבה יש סיכוי". אלון גל במסר אופטימי לסופ"ש.

What do u think will happen after my wedding is all over with?? ליהיא גרינר מהרהרת מה יקרה ביום שאחרי חתונת השנה.

שיחת מסדרון

שי גולדן (צילום: רינת זיו)
גולדן. רוזנטל צריך להבייש | צילום: רינת זיו

כבר הרבה זמן שלא יצא עשן של זעם כמו זה שהתעופף לו השבוע מהבית של קרליבך אחרי שמיקי רוזנטל הגג במאמר שפרסם ב "דה מרקר" על אופן הסיקור של עיתונאי מעריב על עסקיו של הצ'יף נוחי דנקר, ובכך גרם לסגן העורך שי גולדן לצאת במתקפה חזיתית על רונזטל בחשבון הטוויטר הפרטי שלו. אם זה לא מספיק, אז גם הקולגה לבית מעריב גיא מרוז פרסם מאמר ובו המשיך במלל הנוקשה כלפי רוזנטל.

גולדן, התעצבנת קצת מה?
"בהחלט כן. הספורט הלאומי החדש הוא לנגח את עיתונאי מעריב בגלל בעל הבית שלהם. הצביעות של אנשים זה פשוט לא ייאמן, שיתבייש מיקי רוזנטל".

על מה?
"שהסטה של הדיון לענייני 'מלחמות' דמיוניות היא זריית חול בעיני הציבור וניסיון לדהור על כביש עוקף, הרחק מדיון ציבורי ומבדיקה של העובדות שעלו בכתבות. אסור לאיש ליפול בפח הזה ולהיגרר לתוך הספין הבוטה הזה".

מיקי רוזנטל, כנראה שבמעריב ממש נפגעו מהדברים שכתבת.
"אין לי יותר מה להוסיף לכל הפרשה הזאת".

ובכל זאת.
"אין להם תשובה עניינית אז הם מסיטים את הדיון לפסים אישיים ואני לא אגרר לזה. אני מאוד מודאג ממה שקורה בעיתונות בארץ באופן כללי ומה שקורה במעריב בפרט, אבל לא אקח את זה למקומות אישים כמו מה שהם עושים".

מיקי רוזנטל (צילום: אלדד רפאלי)
רוזנטל. מודאג ממצב העיתונות | צילום: אלדד רפאלי