רק שמועות

דודו טופז (תמונת AVI: חדשות)
טופז. אין קשר | תמונת AVI: חדשות

לאחר חרושת שמועות שפשטה בשבוע האחרון ברחבי הארץ, הבדרן והשחקן דודו טופז הודף בתוקף את החשדות לפיהן הוא עומד מאחורי תקיפת שירה מרגלית, המשנה למנכ"ל של "רשת", אבי ניר, מנכ"ל ערוץ 2 וסוכן השחקנים בועז בן-ציון. לחדשות ערוץ 2 אמר טופז כי הוא "במצב נפשי לא טוב" והדגיש כי מדובר בשמועות בלבד. "מישהו אכזר, מפיץ שמועה ואין לי מושג על סמך מה. הפיצו שאני במעצר. קיבלתי טלפון מאיזה אתר, שלא רק נחקרתי אלא גם הודיתי", אמר טופז. למרות ההכחשה הגורפת, התייעץ טופז מספר פעמים עם עורך דינו ציון אמיר. על חקירת תקיפתה של מרגלית מוטל עדיין צו איסור פרסום.

מה חדש ברמת החי"ל?

אסף הראל ומולי שגב נמצאים בדיאלוג עם ראשי קשת לגבי עונה שלשית לסדרה. בקשת היו מרוצים מהנתונים שהשיגה התכנית בעונה הראשונה, והצפיות בחלק מפרקי העונה השנייה הביאו לשביעות רצון דומה.

בימים אלה משודרת ברשת תכנית האוכל "משהו לאכול" עם עינת ארליך. על פי גורם בזכיינית, קיימים 4 פרקים שמציגים מאכלים לא כשרים, ובשלב זה שוקלים לא לשדרם על אף שכבר צולמו. כזכור, בחודש האחרון במהלך פינה בתכנית הבוקר אותה מנחה אברי גלעד, הוצגו קטעים מ"המירוץ למיליון", תכנית הדגל של הזכיינית, ובה אכלו אוכל לא כשר כחלק ממשימות המתמודדים. גלעד התנגד לשידור הקטע שהוקרן, בסופו של דבר, למרות מחאתו. "רשת" בתגובה: "אנו מודעים לרגישות והעניין נמצא בבדיקה".

לאחר דילמה קטנה בין סיטקום שבועי או תכנית בידור הכוללת אורחים ומערכונים, החליטו רשת ואלי יצפאן ללכת לכיוון תכנית בידור. מועד עלייתה מתוכנן לסוף הקיץ.

צילומי העונה השנייה של "עד החתונה" יחלו בשבוע הבא. בעונה הקרובה של הסדרה, אותה יצרו אבנר ברנהיימר וענת ויצמן-שנהב, צפויים שינויים בהתנהלות הדמויות, שיפעלו בניגוד למה שאפיין אותן בעונה הראשונה. לעונה זו יצטרף השחקן יונתן עוזיאל, שזה תפקידו המרכזי הראשון בטלוויזיה ומירי בוהדנה תקבל יותר זמן מסך. העונה צפויה לעלות לשידור ברשת לקראת סוף השנה.

דב נבון, שי אביבי, לימור גולדשטיין ולביא זיטנר יככבו בסדרה חדשה המיועדת לרשת בשם "מבואסים". הסדרה מביאה את סיפורה של משפחת שמחון, אשר בעקבות שלילת רשיון אב המשפחה נאלצת להתנייד באוטובוסים. שיחות שמנהלים חברי המשפחה עם הנוסעים האחרים בזמן הנסיעות חושפות את קורות המשפחה.

חיים אתגר והבנות, הבלוק, ערוץ 10, אירוע השקה (צילום: עודד קרני)
אתגר. עם פיצוי | צילום: עודד קרני
מה חדש בבית הורד?

אחרי "האחות הקטנה", "חדר הלבשה" ו"מהדורת השבט", מגיע תורו של "ועד הבית" (שם זמני) הצפוי ללוות את תכנית הריאליטי "הבלוק" בערוץ 10. שמה של עדן הראל, שהנחתה את "מהדורת השבט" הועלה כאופציה להנחייה, אך הדברים עדיין רחוקים מלהיסגר. התכנית צפויה לעלות במהלך החודש הבא.

חברת ההפקות של גיא פינס מפיקה סרט על השבוע הראשון בחייו של אריק אלפר לאחר זכייתו בעונה השנייה של "הישרדות". עוד לפני הגמר סוכם בין פינס וערוץ 10 כי למחרת הגמר, תלווה ההפקה את השורד האחרון בשבוע הראשון שלאחר הזכייה.

העיתון מעריב יפצה את כתב חדשות 10, חיים אתגר, ואת ערוץ 10 בגין מידע שגוי שפורסם במוסף סופשבוע בדצמבר האחרון. בכתבה של הכתב דרור גלוברמן התראיין איש יחסי הציבור אלירן ברדוגו וטען שסידר לאתגר הנחה על אופנוע שרכש תמורת כתבה מפרגנת. בפועל, לאחר בדיקה שערכו במעריב, הודו כי חיים אתגר כלל לא רכש אופנוע באותה התקופה. לאחר שחדשות 10 פתחו בהליכים משפטיים נגד גלוברמן ומעריב, החליטו שני הצדדים להגיע לפשרה בה סוכם כי בין השאר יפצה העיתון את אתגר והערוץ בסכום של 50 אלף שקלים שיומר בפיצוי במודעה לתכניתו החדשה "הבלוק" שתעלה במוצאי שבת בערוץ.

אריק אלפר ומירית וקנין (צילום: אורי אליהו)
אלפר. לא יהיה יום בחייו | צילום: אורי אליהו

 בלילה שבו אריק אלפר זכה בגמר "הישרדות", הוא קיבל ביטול על תכנית שצולמה עמו ל "יום בחיי". במקומו הוחלט לעקוב אחר חביבת הקהל, מירית וקנין. ומה עם נטע לי זלצרמן? היא בכלל לא נלקחה בחשבון.

ישראל טוויטו פורש מחדשות 10. עורך "חדשות השבת" עם אושרת קוטלר, מסיים את תפקידו. על פי גורמים בערוץ, טוויטו הודיע לממונים עליו על רצונו לעזוב, ובקרוב יהפוך ליועץ התקשורת של שר החינוך גדעון סער.

הוט? יס!

"רד בנד" סדרת הבובות של "הוט" נמצאת במשא ומתן עם חברות טלוויזיה גדולות בארה"ב בדבר מכירתה לחו"ל. רשת MTV העולמית ורשת פוקס מגלות עניין רב בפורמט, שזכה להצלחה גדולה בארץ מתוך כוונה לעשות לו אפדטציה אמריקאית. בשבועות הקרובים אמורה להיסגר עסקת המכירה.

שנה וחצי מאז הסירה חברת הוט את ערוץ החדשות הבינלאומי מרשימת ערוציה, הגיעו הצדדים לפשרה כספית; הערוץ יעלה בכבלים באחד ביוני.

אילנית לוי, חתונה אירית סיטון (צילום: שוקה כהן)
לוי. אם החיים שלה שווים מיליון או דולר | צילום: שוקה כהן

אילנית לוי תקבל טלנובלה משלה: בסוכנות לוק מפתחים סדרת דרמה בה ישולבו שירים של הגרוש אייל גולן. הסדרה תביא את כל סיפור חייה של אילנית מגיל הנעורים ועד היום. בסוכנות מנהלים משא ומתן עם מספר זכייניות לגבי שידור התוכנית.

נפרדנו כך

לאחר 7 שנים בערוץ, תום אבני יעזוב בסוף החודש את ערוץ הילדים ויפנה לקהל בוגר יותר. "אני מודה לערוץ הילדים ומאוד נרגש מעצם ההחלטה", אמר אבני. למרות העזיבה, לאבני אין יותר מידי זמן לנוח. בתקופה הקרובה הוא ייקח חלק בתכנית סאטירה המיועדת לשידור בערוץ 2 ולהשתתף בסדרת דרמה-קומית חדשה.

בלעדי ב-mako: מכורים ל"כמעט מלאכים"? צפו בלמעלה מ-8 שעות של כוכבי "כמעט מלאכים" מפספסים, מתראיינים, בחזרות מאחורי הקלעים ועוד.

וממש עכשיו בmakoבידור: כבר לא צריך לגור בארה"ב כדי להצליח בהוליווד, סוזן בויל מאבדת שליטה, מירית וגיא מבלים ביחד בים, ובין לבין מירית מצאה זמן לדגמן מול בר רפאלי, לניקולס קייג' יש סרט חדש, עינב בובליל פותחת פה על הומואים, הטוויטר כובש את הביצה ומה עושה היום מאור פיניה מ"כוכב נולד"?