בשבקין ועידן קפון - הישרדות אולסטארס פרק 7 (יח``צ: גיא קרן,  יחסי ציבור )
בשבקין וקפון . אז מי זוכה ברזיל או ארגנטינה? | יח``צ: גיא קרן, יחסי ציבור

מה קורה בבית הוורד?

 בערוץ 10 נכנעו לנתוני הרייטינג הצונחים ולפופולריות המתגברת של המונדיאל והחליטו לא לשדר פרקים של "הישרדות" מול משחקי חצי הגמר הראשון של הגביע העולמי, שיתקיים ב-6 ביולי, ומול הגמר הגדול ב–11 ביולי. יום לאחר סיום המונדיאל ישודרו שני פרקים ברצף בימים שני ושלישי.

מחלקת הפיתוח של חדשות 10 תעלה החודש את "הורים במלכוד", סדרת כתבות שתשודר במהדורה המרכזית בערוץ ותעסוק בקשיים שמציב שוק העבודה בישראל בפני הורים לילדים קטנים.

מה קורה ברמת החי"ל?

זוכה "האח הגדול" אלירז שדה ינחה תוכנית חדשה בערוץ 24 שתיקרא "להיות שם עם אלירז". התוכנית תעלה לשידור ביום ראשון הקרוב במסגרת האולפן השקוף בנתניה, ותלווה את חדר החזרות של "כוכב נולד". לצדו עשויים לשבת מגישים מתחלפים כמו עידן יניב, אילנה ברקוביץ' ומאיה בצלאל.

בקשת הכריזו השבוע ששנת 2011 עומדת להיות שנת שיא בהשקעה בדרמות. הזכיינית תשקיע במהלך השנה סכום של 100 מליון ₪ ב- 20 פרויקטים טלוויזיוניים מתוסרטים.

הוט? יס!

 אקס "כוכב נולד", לי בירן, ימשיך את קרירת המשחק החדשה שלו לאחר בכורה מוצלחת ב"חצויה", וישתתף בדרמה החדשה של HOT, "הילדים של ראש הממשלה". הסדרה תעקוב אחר משפחתו של ראש הממשלה בשנה הראשונה לכהונתו.

לי בירן (צילום: עודד קרני)
לי בירן. לא של מלך, אבל של ראש ממשלה | צילום: עודד קרני

אחרי שגילם את דמות החנון ב "מסודרים", ינסה ערן זרחוביץ את כוחו במיני סדרה של HOT, "יחפים". בסדרה בת השישה פרקים יופיעו לצד זרחוביץ גם אוהד קנולר ומארינה מקסימיליאן בלומין.

חברת הלוויין yes תציין ב-15 ביולי עשור להקמתה, באירועים מיוחדים ללקוחותיה בנמל תל אביב, בהטבות כגון פתיחת ערוצים בתשלום בחינם ללקוחות, ובקמפיין פרסומי בטלוויזיה ובאינטרנט. בסך הכל תשקיע yes כ-8 מיליון שקל בשלל הפעילויות והפרסום.

סיפור חייו של אסי דיין יעלה בשנה הבאה בערוץ 8 כמיני סדרה בת 3 פרקים, שתיקרא "החיים כשמועה". דיין עצמו יבצע את הקריינות לסדרה, שתעקוב אחר הביוגרפיה שלו באמצעות שימוש בחומרים ארכיוניים.

שיריו הקלאסיים של עוזי חיטמן ז"ל יככבו בסדרת ילדים חדשה שתעלה ב HOT VOD Young. הסדרה תתבסס על שיריו של חיטמן ויככבו בה רינת גבאי, חנה לסלאו, טוביה צפיר ואחרים.

מה קורה בחינוכית?

 יפתח קליין מתגלגל לטלוויזיה החינוכית, שם יגיש סדרה חדשה שתקרא "הבימה - מערכה שנייה". מדובר בסדרה דוקומנטרית במסגרתה יסופר סיפורו של התיאטרון הלאומי "הבימה", וסיפורם האישי של השחקנים הוותיקים ליא קניג, גילה אלמגור, מרים זוהר, שלמה בר שביט, יהודה עפרוני ודליה פרידלנד.

יפתח קליין בחולצה שחורה עם תיק על הגב (צילום: עודד קרני)
יפתח קליין. עיתונאי חוקר | צילום: עודד קרני

אחרי משא ומתן של מספר שנים, הטלוויזיה החינוכית ותל"י, חברת התמלוגים של התסריטאים והבמאים, חתמו על הסכם תשלום בדבר סכומי התמלוגים אותם תשלם החינוכית לארגון.

מה קורה ברדיו?

צמד היוצרים והעיתונאים שי להב ונעה ידלין מגיעים לרדיו, ויגישו בכל שישי תכנית אקטואליה סאטירית חדשה בשם 'עשרת המכות'. התוכנית תשודר מדי שישי בין השעות 14:00 ל-16:00, אחרי תוכניתו החדשה של ד"ר אריק אלפר.

>>איך שומרים סלבס על פרטיות בפייסבוק?