עברו אודישן

שפרה קורנפלד (צילום: אלעד דיין)
שפרה. מיליון שקל ותוכנית טלוויזיה | צילום: אלעד דיין

בקשת תשודר תוכנית מיוחדת לקראת "האח הגדול V.I.P" שתוגש על ידי הזוכה שפרה קורנפלד. שפרה תארח את יוצאי העונה הראשונה של "האח הגדול" ואנשי תרבות שינתחו את התופעה. השבוע, אגב, הגיעה הגברת הראשונה קורנפלד למשרדי רדיו תל אביב כדי להציע את עצמה להנחיית תוכנית שבועית.

אלכס אנסקי וסשה דמידוב מצטרפים ל"חצויה", סדרת הערפדים של הוט.

רודריגו גונזלס ופליט "כוכב נולד 5" שלומי בראל יצטרפו לאילנה אביטל והאחיות פיק בסדרת הדוקו-קואוצ'ינג בהוט שתנסה לעזור לסלבס להמציא עצמם מחדש ולמנף את הקריירה שלהם.

הדס מורנו, מי שכיכבה ב"טלנובלה בע"מ" ובפסטיבלים שונים קיבלה את התפקיד הנשי הראשי בסרטו הבא של דובר קוסאשווילי, "התגנבות יחידים", שמבוסס על הרומן של יהושע קנז.

חדשות מהחדשות

יונית לוי מנצחת בבחירות: 32.6 אחוזים מהצופים צפו בתוצאות המדגם של מהדורת חדשות 2, שהשאירה הרחק מאחור את המתחרים מערוץ 10 וערוץ 1.

עובדים על זה 

אלי יצפאן במשרדי קשת (יח``צ: עדי רם)
יצפאן. ברני מק גרסת ערב הסעודית | יח``צ: עדי רם

דרסט הפקות, החברה שהביאה לכבלים את "האלופה", טלנובלה בע"מ" ו"לחיי האהבה" מפיקה למתחרים ביס דרמה יומית חדשה בשם "ריץ' ביץ'"- סדרה על שנים מהאלפיון העליון, כסף ותככים.

אלי יצפאן עובד בימים אלה על סדרה קומית חדשה המיועדת לרשת בה יגלם סוג של ברני מק ישראלי: בחור שמגדל 3 ילדים ובמקביל מנסה לתפקד גם בתוך זוגיות, קריירה ושאר ירקות. דניאל לפין יכתוב את הסדרה.

סדרת מערכונים חדשה בכיכובם של אורי גוטליב, שי אביבי ומיה דגן צפויה לעלות ברשת בקרוב. את הסדרה כתבו יוצרי "מ.ק 22" ירון ניסקי ודורון צור.

מחלטרים

אסי עזר, כתב "ערב טוב עם גיא פינס" לשעבר, העביר סדנת כתבים לעובדי התוכנית המתחרה "Y בעשר".

אולי כן ואולי לא

אין תמונה
שי קפון. שובו של ויצמן?
בטדי הפקות עובדים על עונה חדשה בת 13 פרקים של הסדרה המיתולוגית "עניין של זמן". עד כה אישרו את השתתפותם כל שחקני הסדרה המקורית, למעט איילת זורר ושי קפון. זורר לא תוכל להגיע לארץ עקב לוח זמנים צפוף מעבר לים, ואילו קפון עדיין לא החליט אם ברצונו לשוב למרקע.

יהודה לוי אמור להתייצב בשבוע הבא לפיילוט אצל הזכיינית רשת. על הפרק: הנחיית תוכנית סאטירה. עוד מתמודדת על התפקיד: מיה דגן.

בהפקת הגרסה הישראלית של "פרויקט מסלול" דווקא היו מרוצים מהאודישן של הדוגמנית ואשת העסקים שלי גפני להנחיית התוכנית, אולם בקסטרו, שאמורה לתת את החסות המרכזית, התנגדו לליהוק מאחר שגפני היא הפרזנטורית של החברה המתחרה, גולברי.

בערוץ הראשון מחפשים מגישה לסדרה דוקומנטרית שתעסוק ביופי ישראלי מאז הקמת המדינה ועד היום. שמה של רונה לי שמעון עלה כאחת המועמדות.

כל מה שחם

ערוץ CNN חוזר לממיר של הוט אחרי יותר משנה הפסקה. בין הצדדים יש הבנות על המחיר והערוץ ככל הנראה יוחזר לחבית הבסיס של הוט.

אלבומו החדש של רמי קלינשטיין, "שיר חשוף", יעלה ב-VOD להשמעות חינם בטרם יופץ בדיסק.

דרמה קווין

ניר פרידמן שולל בתוקף את הפרסומים על כניסתו לבית "האח הגדול" ואומר כי הוא מוכן להיכנס לווילה - אבל רק כדי לשרוף אותה.