עדי אשכנזי השקה  (צילום: אלעד דיין, mako דיגיטל)
עדי אשכנזי. בונה סרה | צילום: אלעד דיין, mako דיגיטל

מה קורה ברמת החי"ל?

רגע לפני שהעונה הרביעית של "מה זה השטויות האלה" עולה ב"קשת", נודע שבאיטליה צפויה לעלות עד סוף השנה גרסה איטלקית לפורמט באחד הערוצים המסחריים המובילים. חברת ההפקה "מגנוליה" האיטלקית השלימה את תהליך הפקת הפיילוט בכיכובה של הקומיקאית המקומית הבכירה ג'פי קוצ'יארי, שתיכנס לנעליה של אשכנזי.

ערוץ 24 החל בהפקת עונה שנייה לסדרה "זמר חתונות", כשבעונה הקרובה יהיה חידוש בפורמט - "7 דקות בגן עדן" - שבמסגרתו כל זוג יקבל מצלמת וידאו וינציח בעצמו את מה שיקרה בחדר בלילה החגיגי. בימים אלה מתנהלים מגעים מתקדמים עם מרגלית צנעני, צביקה פיק, שרית חדד, עידן יניב, אביהו שבת ואיציק קלה בנוגע להצטרפותם לתוכנית.

ב"רשת" החליטו סופית להפיק עונה שישית לריאליטי "רוקדים עם כוכבים". העונה צפויה לעלות בחורף הבא.

סופית: "עניין של זמן" חוזרת למסך. הגרסה המחודשת לסידרת הדרמה תעלה בחורף הבא ב"רשת" ותופק על ידי "טדי הפקות". כל שחקני הסדרה ישתתפו, חוץ מאיילת זורר שעסוקה בקריירה קולנועית מעבר לים. יואב צפיר יביים ורונית וייס ברקוביץ, שכתבה את הסדרה המקורית, מופקדת על התסריט.

"רשת" תעלה לשידור בשבוע הבא תוכנית בישול חדשה של השף שגב משה, שתיקרא "שגב בא לפנק". באולפן התוכנית לא יהיו רק בישולים אלא גם פינוקים שונים כמו כורסת מסאז’, עיתונים, מסך טלוויזיה וסרטים.

שגב משה וסנדרה רינגלר, יום הולדת מיכל אמדורסקי (צילום: שוקה כהן)
שגב משה. חוזר להתפנק | צילום: שוקה כהן

מה קורה בבית הורד?

לאחר עימותים רבים בשנה האחרונה עם יוצרי הקולנוע בישראל, ערוץ 10 ביצע בימים האחרונים השקעה של 4.2 מיליון שקלים בקולנוע הישראלי, על פי המחויבויות הרגולטוריות להן הוא נדרש במסגרת תנאי הארכת זיכיונו. מהערוץ נמסר כי היקף ההשקעה בהפקת סרטים ישראלים צפוי לגדול עד לכ-8 מיליון ש"ח עד לסוף שנת 2010.

אחרי ההצלחה של הדרמה הקומית פוליטית "פולישוק", יוצר הסדרה שמואל הספרי כותב את "הצייד" (שם זמני) לערוץ 10, דרמה שתעסוק בעובד מס הכנסה שרודף אחרי מקרי שחיתות.

הוט? יס!

מאחורי הקלעים של צילומי הפרומו לקשת (תמונת AVI: עדי רם)
ממ"ב. מלח הארץ | תמונת AVI: עדי רם

עוז זהבי, מרינה מקסימליאן בלומין ויחזקאל לזרוב מצטרפים ל"יחפים", המיני סדרה החדשה של אורי סיון ("בטיפול"), שתעלה ב- 2011. השלישייה תצטרף לורד פלדמן, קרן ברגר, מוקי ושרה אדלר. הסדרה עוסקת בסיפורו של הקיבוץ הישראלי דרך שלושה דורות, מהקמת הקיבוץ בשנות ה-30, דרך שנות ה-60 המלאות במתנדבים ועד לשנות ה-2000, בהן הופרטו הקיבוצים.

דו"ח של מועצת הכבלים והלוויין מביע חשש שהדרמה של הוט "עספור" מעודדת שימוש בסמים ואינה מתאימה לצפייה בקרב בני נוער. המועצה דורשת מהוט להעביר את שעת השידור של התוכנית לאלתר מהשעה 21:30 לשעה 22:00 בלילה ולסווגה כמתאימה לגילאי 18 ומעלה. כמו כן נפתח הליך בירור מול חברת הכבלים.

במקביל, הפסיקה הוט לשדר את "עספור" באינטרנט אחרי עשרה פרקים בלבד מחשש לחשיפת יתר, אחרי שהגיעה למסקנה כי הפופולריות העצומה שלה עלולה לפגוע בה.

וגם: יוצרי "עספור" חנן סביון וגיא עמיר, שאף מככבים בה, יצרו סיטקום חדש לערוץ הילדים שיופק על ידי "לוק פורמט" ו"קודה תקשורת" של רם לנדס. הסיטקום בן 20 הפרקים נקרא "נויה", והוא צפוי לעלות במהלך נובמבר.

הפלסטיקאי ד"ר דב קליין, שעשה מספר ניתוחי סיליקון ללא מעט מסלבריטאיות ישראל, יככב בעונה השלישית של דרמת הפשע של הוט "הבורר" ויגלם מנתח פלסטי שמטפל בדמויות הסדרה.

מה קורה ברוממה?

אברהם וצופית גרנט (צילום: רויטרס)
צופית גרנט. מה היא בכלל מבינה בכדורגל? | צילום: רויטרס

בערוץ 1 מצאו צמד מגישים לתוכנית הלייט נייט שתשודר מדי ערב אחרי שידורי המונדיאל - צופית גרנט וטל ברמן הם הזוג הנבחר, ותוכניתם תכלול הופעות חיות של אמנים ופינות של קומיקאים שיתארחו באולפן.

מה קורה בקולנוע?

השחקנית איילת זורר ממשיכה לעשות חייל מעבר לים, ותככב בסרט "The Hunt", אותו כתב ויביים ג'רמי וורקמן. במרכזו של הסרט שלוש נשים שנמלטת למדבר בעקבות רצח שבוצע מתוך הגנה עצמית. זורר תגלם את גיבורת הסרט לירה ולצידה יככבו רוברט פטריק ("שליחות קטלנית") וג'ון הוקס ("אבודים", דדווד").

מה קורה באינטרנט?

חודש שלישי ברציפות שאלירז שדה מוביל את טבלת הטוקבקים ברשת: גם באפריל היה שדה הסלב שהכי עניין אתכם. חדשים ברשימה: הצמודה של סער, מעיין שם טוב, והצמוד של איילה, טומי אלתגר.

>>שופטי כוכב נולד בוחרים את הביצוע של כל הזמנים