אין תמונה
"רמזור". ינסו לכבוש גם את ארה"ב

מה קורה ברמת החי"ל?

רשת Fox האמריקאית הודיעה השבוע על רכישת "רמזור" של "קשת" ושיבוצה בלוח שידורי הסתיו 2010. זאת לאחר פיילוט מוצלח שהופק לגרסה האמריקאית של עלילות איצקו וחפר. אולפני "פוקס" רכשו לפני כחצי שנה את פורמט הסדרה, שתיקרא בארה"ב "Traffic light".

זוכה ישראלי ראשון במיליון שקל ב"אחד נגד 100": בתוכנית שצולמה השבוע הצליח רב חרדי מאור עקיבא בשם משה אבו עזיז להשיב על כל השאלות ולזכות במיליון שקלים. סכום השיא בו זכה אי פעם מתמודד בתוכנית, אותה מנחה אברי גלעד, נקבע באפריל השנה ועמד על 182 אלף שקל. לפני כן הצליח מתמודד אחר, בעונה ששודרה בשנת 2008, להדיח 99 מחברי הנבחרת, אך נפל בשאלה האחרונה.

"כוכב נולד" זוכה לתוכנית רדיו שתלווה אותה לאורך העונה. את התוכנית, שתשודר ברשת ג' מדי יום ב- 14:00, יגישו לירון לב ורותם ואחניש, כשלאחר שלב האודישנים יצטרפו אליהם מאיה בצלאל ומיכאל קירקלין. התוכנית תסקר את הפרקים שהיו, תארח מתמודדים מהעונות הקודמות ותשדר שירים מתוך העונה. בנוסף, יגיעו מודחי התוכנית להתחרות אחד נגד השני, ויתמודדו על הפקת סינגל על ידי רשת ג'.

ג'רי סיינפלד ואלק בולדווין בשופט הנישואין (יח``צ: mako)
מתוך "שופט הנישואין". קטעים איתכם, תמשיכו לריב | יח``צ: mako

"שופט הנישואין", פורמט הריאליטי המדובר של ג'רי סיינפלד, יעלה לשידור החל מיום ראשון הקרוב בשעה 22:30 בערוץ ביפ. בתוכנית מנסים צוות שופטים מפורסמים להכריע במחלקות שבין זוגות נשואים ואמיתיים, הכל כמובן באופן קומי. בפרק הראשון מתארחים השחקן אלק בולדווין ("רוק 30"), מגישת הטלוויזיה קלי ריפה וג'רי סיינפלד עצמו. לכבוד עליית התוכנית החדשה, מעלה ערוץ ביפ ביום ראשון הקרוב ערב שלם המוקדש כולו לסיינפלד.

בימים אלו עובדים ב"רשת" על העונה החמישית של תוכנית הריאליטי "משפחה חורגת". בעונה זו צפויות המשפחות המשתתפות לקבל לא רק ייעוץ והדרכה אלא גם תמיכה פיננסית, במטרה לקדם את השינוי ואת התהליך שהן עוברות. ההפקה תיעזר בחסויות למימוש הסיוע הכלכלי.

 וב"רשת" גם עובדים על סדרת תיכון חדשה בשם "השנים הכי יפות", שתתמקד הפעם לא בתלמידים אלא בצוות המחנך בבית הספר. ברשימת השחקנים שעשו אודישנים לסדרה: מאור כהן, אורי פפר, טלי אורן, יובל בנאי, דני שטג, נתי קלוגר, ירדן בר כוכבא, מרב גרובר ועידית טפרסון.

מה קורה בבית הורד?

לונדון וקירשנבאום (צילום: יוסי צבקר)
לונדון וקירשנבאום. לא זזים מהבית | צילום: יוסי צבקר

מוטי קירשנבאום וירון לונדון חתמו בימים האחרונים על הארכת החוזה שלהם בערוץ 10 לשנתיים נוספות. ביולי, עם סיומה של הסדרה "נשות הטייסים", תחזור התוכנית ל-19:00, שעת השידור המקורית. הצמד האקטואלי מסר בתגובה: "אחרי שכולם ראו בסדרה 'נבלות' מה שני זקנים נרגנים מסוגלים לעשות לאלה שמרגיזים אותם, אנחנו לגמרי לא מתפלאים שהחתימו אותנו לשנתיים נוספות".

צילומי העונה הרביעית של "לרדת בגדול" החלו בשבוע שעבר, וכבר נשמעות תלונות: בהפקת הריאליטי שכרו את אחוזת "בית זיו" בתל מונד לצורך צילומים, אלא ששכנים שגרים בקרבת האחוזה טוענים שהשימוש שעושה הסדרה בבית הוא לא חוקי, היות שמדובר במבנה שמיועד לשימור. במכתב שהעבירו לראש המועצה הם טוענים כי על פי החוק יכולה להתגורר שם רק משפחה אחת. בנוסף טוענים השכנים כי מאז תחילת הצילומים נפגעה איכות חייהם בשל השינויים בסביבה.

הוט? יס!

אין תמונה
לוי. סחתיין

חודשיים אחרי סיום "האח הגדול" מקבלת אלין לוי, שזכתה במקום השלישי, תפקיד טלוויזיוני בדרמה חדשה של יס הנקראת "שועלים". הסדרה מספרת על ארבעה צעירים המפיקים סרטי אימה לאתר יוטיוב. אלין עברה אודישן  כמקובל ותשוב בקרוב למסך הקטן.

אוהד קנולר ודניאלה וירצר לוהקו ל"יחפים", מיני סדרה חדשה של הוט שכתב אורי סיון ("בטיפול"), אשר עוסקת בסיפורו של הקיבוץ משנות ה- 30 ועד היום. קנולר יגלם את צבי, שנוחת בקיבוץ ערב מלחמת העולם השנייה וחוטף הלם תרבות. וירצר תגלם את דנית, חברתו של רונן, בנו של צבי. השניים מצטרפים לעוז זהבי, ורד פלדמן, קרן ברגר מוקי, יחזקאל לזרוב ושרה אדלר שכבר לוהקו.

זוכה "הישרדות 3", שי אראל, יקבל תוכנית טלוויזיה בערוץ החיים הטובים. אראל עובד בימים אלה על תוכנית לייף סטייל גברית העוסקת בגאדג'טים, ספורט מוטורי ואטרקציות שונות.

ובאותו ערוץ - ישי גולן ("חטופים") ינחה את העונה השנייה של "מקומות להיות" - תוכנית טיולים בארץ ובעולם שתשודר גם בערוץ החיים הטובים בארץ וגם במדינות שונות ברחבי העולם. בעונה הראשונה לא היה לתוכנית מנחה קבוע.

מה קורה ברדיו?

רדיו חזק מדי: במסגרת התוכנית "ציפורי לילה", המשודרת בין השעה חצות לשתיים בלילה, החליטו מנחי התוכנית יאיר ניצני ויזהר אשדות לארח הופעות חיות באולפן, מה שמן הסתם עושה רעש גדול בתוך התחנה ומחוצה לה. בתוכנית האחרונה, ששודרה בתחילת השבוע, אירחו השניים את חברי הלהקה הצעירה קרוסלה, מה שנגמר בהזמנת משטרה על ידי השכנים כדי לעצור את השידור. אשדות מסר בתגובה: "הייתה לנו להקה, אחלה להקה, וזה מה שחשוב". מפקד גלי צה"ל מסר בתגובה: "צר לי על המקרה, הנושא נמצא בבדיקה. בדרך כלל האולפנים בתחנה אטומים. גם כשמנגנים מוזיקה, מי שנמצא מחוץ לאולפן או אפילו במסדרון ליד לא שומע. בכל מקרה, הדבר האחרון שאנו מעוניינים בו זה להפריע לשכנים ביפו, ונדע לנקוט את כל האמצעים כדי שהשכנות הטובה תישמר".

יניב ברק ("וואי בערב") ועדי שילון, בתו של דן שילון, יגישו את "גומרים בחוץ", תוכנית לילה שבועית ברדיו תל אביב שתעלה מדי יום חמישי בחצות. גם מושיק גלאמין חוזר לרדיו ועלה עם רצועה חדשה בשם תל אביב VIP, שתשודר לפני תוכניתם של ברק ושילון ותארח אנשי לילה בולטים.

מה קורה בפרינט?

שבועיים אחרי מינויו של אלון צרפתי לעורך "רייטינג", מצטרפים למגזין הבידור ערן סויסה, כתב המדיה של "מעריב" ועורך מדור התרבות ב"המגזין", רועי בהריר. השניים מונו כחלק משינויים שעושה שבועון הבידור, שצפוי לשנות בעתיד קונספט שיכלול מדורים חדשים וכותבים חדשים.

מה קורה באינטרנט?

לראשונה מאז חודש ינואר, ובפעם השנייה בסך הכל, עוקף אתר יוטיוב את ynet בדרכו למקום הרביעי ברשימת האתרים הפופולריים ביותר ברשת בחודש אפריל. על פי סקר TIMרושם ynet ירידה של 2% ל-56.3% ומתמקם במקום החמישי, עם הנתון הנמוך ביותר מאז מרץ 2009 (55.8%). בראש הטבלה אין חדש, כאשר "גוגל" מוביל עם 90.4% ו"פייסבוק" במקום השני עם 64.9%. "וואלה!" רושם ירידה של 3% ל-63.6% וניצב במקום השלישי. mako, גם הוא עם ירידה של 3%, שומר על מקומו במקום השלישי בקרב האתרים הישראלים והשישי בדירוג הכללי עם 32.9%.

>>מה צפוי בפרק הסיום של "אבודים"?