מיון - הישרדות אולסטארס פרק 3 (צילום: גיא קרן,  יחסי ציבור )
"הישרדות אולסטארס". נשבעים לומר את האמת, כל האמת ורק האמת? | צילום: גיא קרן, יחסי ציבור
מה קורה בבית הוורד?

עשרות מעובדי ערוץ 10 וחברת ההפקה "אבוט-רייף-המאירי", המפיקה את "הישרדות", נשלחו השבוע לבדיקת פוליגרף בהולה בעקבות פרסום ספוילרים על ההתפתחויות בתוכנית בבלוג אנונימי בשם "אגוז צרפתי", הפועל באתר תפוז. בין הנבדקים במכונת האמת והחשודים בהדלפת המידע: מתמודדי תוכנית הריאליטי, עובדי ההפקה שנכחו על האי ועובדי הערוץ שיש להם נגיעה למהלך התוכנית ושחשופים להתפתחויות בה. מערוץ 10 נמסר: "האחריות שלנו כערוץ היא לשמר את חוויית הצפייה, ואנו פועלים בכל האמצעים שברשותנו בכדי להבטיח זאת".

מה קורה ברמת החי"ל?

זוכה "האח הגדול", אלירז שדה, יגיש תכנית חדשה שתלווה את מתמודדי "כוכב נולד". התוכנית תשודר החל ב-4 ביולי מהאולפן השקוף החדש שימוקם בטיילת נתניה. בימים אלה מחפשים בערוץ אחר מגישה נוספת.

יאיר לפיד ממשיך לככב במסדרונות בית הנבחרים: השבוע הצביעה מליאת הכנסת על הצבעות החוק של חברי הכנסת רונית תירוש (קדימה) וכרמל שאמה (ליכוד), שהן למעשה תיקון לחוק יסוד הכנסת, המבקשות לקבוע תקופת צינון של חצי שנה, או שנה, לעיתונאים המעוניינים להיבחר לכנסת.

אילן דה פריס יהיה סמנכ"ל התוכן של זכיינית ערוץ 2 רשת. דה פריס, מפיק במאי ואיש קולנוע, שימש בעבר כסמנכ"ל התוכן של טלעד והיה בצוות שהכין את המכרז השני לערוץ 2, בו נכשלה הזכיינית.

רינו צרור עזב את החינוכית ומצטרף ל "רשת". העיתונאי הוותיק שהגיש את "חוצה ישראל" בטלוויזיה החינוכית יערוך תכנית תחקירים חדשה, הצפויה לעלות לשידור לקראת סוף 2010.

מה קורה ברדיו?

פליט "האח הגדול" סער שיינפיין וכתב הווידיאו של חדשות הבידור, אבישי בן אלי, יחברו יחדיו לטובת תכנית רדיו משותפת שתעסוק ביחסים בינו לבינה. בימים אלה מנהלים השנים מגעים עם מספר תחנות רדיו, אשר מעוניינות לשבץ את הצמד החדש בלוח השידורים.

אין תמונה
סער שיינפיין. ברוך הבא לגלי האתר

אילון בן יוסף חוזר לרדיו:  שנה וחצי לאחר שעזב את רדיו ללא הפסקה, שם שידר במשך 11 שנה, הגרפולוג יעלה תוכנית חדשה ברדיוס 100 FM.

ד"ר אריק אלפר, הזוכה ב"הישרדות – איי הפנינה", מצטרף לרדיו תל אביב ויגיש תוכנית שבועית בנושא שתעסוק ברפואת משפחה שתיקרא "ד"ר אריק - רופא המשפחה של ישראל".

מה קורה באינטרנט?

כחלק מהקאמבק של יהודה ברקן למסך הקטן, ישתתף בקרוב ברקן באודישן לסדרה החדשה "מכורים", אותה כתב בנו רועי ותעסוק במוסד גמילה. ברקן ג'וניור השתחרר לאחרונה מהכלא לאחר שהורשע בסחר בקוקאין.

>>השבוע בטוויטר: בא של ג'סטין ביבר נחשף, וובוזלה מרעישה ברשת