ביום חמישי האחרון, בסביבות השעה 15:00 בצהרים, התפוצצה מכונית יוקרתית ברחוב מונטיפיורי באשקלון, סמוך לתיכון מקיף ד' בעיר. אחד מנוסעי המכונית נהרג במקום, השני נפצע באורח אנוש. עד מהרה התברר כי הנפגעים מוכרים למשטרה כמי שקשורים לעבריין שלום דומרני. עוד באותו יום, לבקשת המשטרה, הוציא שופט בית משפט השלום בראשון לציון, עמית פרייז, צו איסור פרסום לשבעה ימים האוסר על פרסום כל פרט מפרטי החקירה וכל פרט העלול לזהות את המעורבים.

מי נגד מי וואלה
הכותרת הראשונה. שגו בזהותו של ההרוג
לא חלפו אלא 24 שעות, וביום שישי, קצת לפני ארבע אחרי הצהרים, פורסמה באתר "וואלה!" כותרת ראשית של הכתב לענייני משטרה, יוסי אלי. לפי אותה כותרת, המחוסל באשקלון הוא מנהל תחום ההימורים בארגונו של דומרני. "אבי ביטון, שחוסל אתמול לאור יום, נחשב לאחד האנשים המרכזיים בארגון הפשע", נאמר בכותרת המשנה. הידיעה עצמה נפתחה במשפט לפיו "העבריין שחוסל אתמול הוא אבי ביטון, אחד מאנשיו הנאמנים ביותר של העבריין הדרומי שלום דומרני".

אלא שכעבור זמן קצר התברר שלא רק ש"וואלה!" הפרו את צו איסור הפרסום, הם גם שגו בזהותו של ההרוג. ביטון, מתברר, לא היה ההרוג, אלא הפצוע. כעבור כרבע שעה התעדכנה הכותרת הראשית, המנוח ביטון הפך מעבריין שחוסל לפצוע אנוש, והכותרת וכותרת המשנה הציגו אותו כ"יעד לחיסול". כמובן שגם הידיעה עצמה עודכנה, ונוסף לה שמו של העבריין שנהרג בפיצוץ, ג'קי בניטה, שגם זהותו, באותה עת, הייתה אסורה לפרסום.

מי נגד מי וואלה
הכותרת המעודכנת. הפך ליעד לחיסול
רק למחרת, מוצאי שבת, בשמונה בערב, הוסר צו איסור הפרסום, מה שאיפשר לכל כתבי המשטרה לפרסם את זהותם של ההרוג והפצוע, מבלי להתבלבל ביניהם.

יוסי אלי, גם להפר צו איסור פרסום וגם להתבלבל ככה?
"אני לא מגיב. תודה".

מאתר "וואלה!" נמסר: "הצו לא הופר".