אין תמונה
שרון ורם לפני הפרידה
"Between Two Moms", סרטו הדוקומנטרי של רוני קובן, זכה היום (חמישי) במקום הראשון בקטגוריית הסרט הדוקומנטרי הקצר של פסטיבל הסרטים הבינלאומי בניו יורק. הסרט ששודר במהלך העונה ה-19 של "עובדה" היה לפרק הנצפה ביותר של העונה ולשני בכל הזמנים בתולדות התכנית.

סרטו של קובן מתאר את סיפורה של שרון בלוך, שאימצה את רם, תינוק סודני, אותו נאלצה להשיב לזרועות סבתו הביולוגית המתגוררת באוסטרליה לאחר שזו תבעה את זכותה עליו. בסרט ההמשך ששודר לאחר מכן, מגיעה שרון לבקר את רם בביתו החדש.

"הייתי שם בהקרנה והיה מפתיע ומרגש לראות איך גם באולם הייטקי ניו יורקי ענק בברודווי פינת 62 יושבים עשרות צופים דרוכים על קצה הכיסא ומתרגשים מסיפורה של אישה אחת מחדרה וילד אחד מסודן", סיפר קובן. "שרון שמחה מאד בזכייה ואמרה שמגיע לרם שיכירו אותו בכל העולם. בימים אלה היא מגייסת כסף כדי לנסוע אליו לאוסטרליה שוב בסוף השנה".

הפרס היוקרתי בניו יורק מצטרף לפרסים נוספים שאספה מחלקת הדוקו של התכנית השנה. "כך חוסל בן לאדן", סרטם של אילנה דיין וגלעד טוקטלי, זכה להכרה בינלאומית ובמקום השלישי בקטגוריית החדשות של פסטיבל ניו יורק לטלוויזיה. גם "סלוקי", סרטו של עמרי אסנהיים על האסון בחטיבת גולני, זכה במדליית ארד בפסטיבל.

>> בואו לעמוד הפייסבוק שלנו