הרבה ראיונות הזויים שמענו ברדיו לאחרונה, אבל גבי גזית ופנינה רוזנבלום הצליחו להתעלות על רובם בשתיים וחצי דקות של שיחה מוזרה בצורה יוצאת דופן. רוזנבלום, שמשיקה בימים אלה אתר היכרויות חדש, חשבה שהיא עולה לשידור כדי לקדם את המיזם החדש שלה באווירה ידידותית בתכנית של גזית ב"רדיו ללא הפסקה", העניין הוא שמהעבר השני של קו הטלפון חיכה מראיין שלא ממש התכוון לשחק את המשחק.

מי נגד מי גבי גזית (צילום: אור גץ)
"אצלי לא נוהגים לתת לסיים את הדברים" | צילום: אור גץ
את הרמז הראשוני לכיוון שאליו תתפתח השיחה קיבלנו כבר בחילופי הברכות בתחילת הראיון. רוזנבלום בירכה את גזית כשהיא מציינת שהשניים "לא דיברו ים של זמן", ושאלה לשלומו, הוא ענה לה שהמצב הולך ומשתפר, ככל הנראה בגלל שעבר זמן רב מאז הפעם האחרונה שדיברו. מי שחשב שהעקיצה הקטנה הזאת הייתה בסך הכל צחוק בלתי מזיק, התבדה כשגזית החל לפקפק בנחיצות של הפרויקט החדש.

"הרשת מלאה במלא מלא אתרי היכרויות", החל המראיין, "חילונים וחרדים ולנשואים ולכל מיני מטרות. למה לך להיכנס לנישה הכל כך משומשת הזאת"? רוזנבלום ניסתה להסביר שהאתר שלה ינסה לשבור את מיתוס הסטוצים של אתרי ההיכרויות והסבירה את הקו הרציני שלו בכך שהוא נטול תמונות של גולשים לחלוטין. ההיכרות בין בני הזוג נעשית באמצעות מילוי טפסים על הגולש עצמו ובן או בת הזוג שהוא מחפש לעצמו.

גזית לא ממש אהב את התשובה הזאת: "במה זה שונה ממשרדי השידוכים של פעם?", רוזנבלום ביקשה מגזית לאפשר לה להשלים את התשובה, אבל המראיין טען שזה לא מקובל בתכניתו. כאן איבדה אשת העסקים את קור הרוח המפורסם ואיימה שתפסיק את הראיון. גזית בתגובה הוריד אותה מהשידור. "חוצפה וגסות רוח כזאת לא שמעתי בחיים, למה מי זאתי בכלל, עם מי דיברתי עכשיו? אפשר לחשוב שאנחנו עובדים אצל פנינה רוזנבלום".

צפו בסיפורים המעניינים של 7.4 לאורך השנים (צילום: חדשות 2)
שתי דקות ונגמר. פנינה רוזנבלום | צילום: חדשות 2
כאן לא נגמרו הסנקציות. בהמשך ביקש גזית מאנשי ההפקה למחוק את רוזנבלום מרשימת המרואיינים של התכנית. "עשינו לה טובה שהעלנו אותה לשידור", פסק המנחה, "ובמקום להגיד תודה...". אבל השאלה המעניינת באמת היא האם כל יתר המרואיינים של גזית יצטרכו גם הם להודות לו בעתיד על הזכות לעלות לשידור, והאם הם גם יסכימו לקבל ממנו את אותה אוזן קשבת שהעניק לרוזנבלום.

>> בואו לפייסבוק שלנו