יוצרים ואנשי טלוויזיה מכל רחבי הגלובוס יגיעו בשבוע הבא לירושלים כדי להשתתף בכנס INTV לחדשנות בטלוויזיה: "זה האתגר הכי גדול שלנו", אומרת שירה מרגלית העורכת הראשית של הכנס, "להביא את האנשים הכי בכירים בתעשיית הטלוויזיה, למשל את היוצרים של 'שובר שורות', ליומיים של הרצאות בירושלים". 

"אנחנו יודעים לעשות פה דברים מדהימים במינימום כסף", מסבירה מרגלית מדוע הישראלים כל כך בולטים בתחום הטלוויזיה ומצדיקה את קיום הכנס דווקא כאן, "יש פה סדרות אדירות. אנחנו אמנם קטנים על המפה אבל מאוד מוערכים בתחום. אחד הפאנלים למשל מוקדש לסדרה 'בטיפול' שחוגגת עשור. זו סדרה שפרצה את הדרך להרבה מאוד ישראלים".

בטיפול
פרצה את הדרך לישראלים רבים

"עולמות התוכן מאוד השתנו, חייבים לדבר על עתיד הטלוויזיה" 

אם חשבתם שכנס טלוויזיה בשנת 2015 יכול לעסוק רק בטלוויזיה - טעיתם. "אנחנו מדברים בכנס גם על כל עולם הדיגיטל", מספרת מרגלית. "הבאנו למשל את שאול אולמרט, מייסד חברת 'פלייבאז', כי אנחנו מבינים שכל עולמות התוכן מאוד השתנו, ושהם היום מופיעים בהרבה מאוד מסכים בו זמנית. הרצאות יהיו גם על העתיד של הטלוויזיה, שנמצאת היום גם ב-VOD וגם בטאבלטים שמאפשרים לראות את התוכן ברצף".

ולמי שמתלבט אם להגיע לכנס, למרגלית יש מסר ברור: "כדאי לבוא, ללמוד ולפתוח את הראש. זה כנס מעורר השראה".

כנס INTV לחדשנות בטלוויזיה נערך בארץ זו השנה השלישית. הכנס יערך בירושלים בתאריכים 15-16.3, ובמסגרתו יתקיימו הרצאות ופאנלים בנושאי תוכן, מדיה וחדשנות, בהשתתפות בכירי התעשייה בארץ ובעולם. לפרטים והרשמה: in-tv.net/register