צער גידול בנות
תשתקו כבר
מסמנים לעצמכם ביומנים? ב-23 למאי נחגוג כולנו 19 שנה לירידת "צער גידול בנות". כמעט 20 שנה עברו והכוכבים עדיין לא נרגעים. רק החודש הוציא בוב סאגט, דני טרנר בשבילכם, את ספרו "Dirty Daddy" בו הוא מנסה להוכיח לנו שוב שהוא בעצם חיה פרועה על ידי דוגמאות מהסט. ידעתם למשל שהוא היה אוהב לצייר איברי מין על התסריטים? זה עוד כלום. ג'ון סטאמוס אולי היה הדוד המדליק ג'ואי בסדרה, אבל בחיים האמיתיים הוא חשב שהאחיות אולסן בלתי נסבלות (מחשבה שלנו לקח עוד עשור או שניים להכיל). התאומות עשו עליו רושם ראשוני כה גרוע, עד שהוא ביקש מהמפיקים שיחליפו אותן, כי הן לא הפסיקו לבכות על הסט. המפיקים בחרו זוג תאומות ג'ינג'יות במקום, הבינו שמבחינת אמינות גנטית אין שום היגיון בצעד הזה והחזירו את האולסניות.

פאוור ריינג'רס (תמונת AVI: mako)
מסתבר שיש לנו איברי מין מתחת לתחפושת הזו | תמונת AVI: mako
האקשן מאחורי הקלעים לא מתחיל ונגמר עם האחיות אולסן. לא מעט סדרות נאלצו להתמודד עם כוכבים שלא סבלו אחד את השני. על הסט של "פאוור ריינג'רס", לדוגמא, סבל הפאוור ריינג'ר הכחול - בילי (או דיויד יוסט, כפי שההורים שלו קוראים לו) - מהצקות חוזרות ונשנות עקב היותו הומו, סטטוס שלא כל כך הולם את היותו גיבור על, מסתבר. על פי יוסט, הוא עזב את הסדרה כי לא הצליח לעבוד בסביבה כל כך פוגענית ויום אחד פשוט קם באמצע ארוחת הצהריים ומעולם לא חזר. מעניין אם המעריצים שמו לב.

הרביעי במאי ידוע בעולם (כלומר, בעולמות מסוימים), כיום מלחמת הכוכבים - May the Forth Be With You. אם זה לא מצלצל לכם מוכר והייתם צריכים ללכת ללכת לגוגל לבדוק במה מדובר, אתם לא לבד. מאז 2004 החיפושים אחרי "May the Forth Be With You" רק הולכים וגדלים, אם למישהו היה ספק מי שולט לנו על האינטרנט. ואיפה שיש כוח, יש גם כסף. נוקיה, ניסאן ו-KFC  הן חלק מהחברות שהחליטו להתחנף לקהל הגיקים שלהם וציינו את היום המיוחד הזה. אפילו בנאסא לא דילגו על היום. בכל זאת, חלל. אנחנו באופן אישי מעדיפים את האדפטציה המודרנית שמכניסה את דארת וודר ישר לטינדר, או את הפרשנות הפוליטית לסדרת הסרטים שגורמת לנו להרגיש רציניים ואקטואלים ולחשוב על שרה פיילין כג'אר ג'אר בינקס. שומרי מסורת? אפילו דת יש כאן.

אווריל לאבין הלו קיטי (צילום: צילום מסך youtube)
הלו קיטוש, לא לגעת | צילום: צילום מסך youtube
האינטרנט כועס על אבריל לאבין. הוא לא היה מרוצה כשהיא הכריחה אותנו להתמודד עם הקיטי שלה בקליפ החדש, והוא בטוח לא שמח כשהוא מגלה שהכוכבת מסרבת לתת למעריצים שלה לגעת בה. 400 דולר זה הסכום ששילמו המעריצים בברזיל תמורת הגישה לאירוע מיט אנד גריט שקיימה הזמרת בברזיל. החוקים היו ברורים: מותר לדבר עם אבריל, אבל אסור לגעת בה, אלא אם כן היא נוגעת בכם קודם. מה שיצא מהעניין הוא סדרת תמונות מביכות שהופצה באינטרנט ולא מצליחה לענות על השאלה: האם מדובר בזמרת או בבובת שעווה בדמותה. ואם אתם חושבים שזכותה של לאבין לעשות מה שבא לה, אל תשכחו שמדובר באישה שמרשה לסולן ניקלבק לגעת בה בחינם.

וגם:

ביונסה מצטלמת (צילום: מגזין אאוט)
יש לומר ביל קלינטון | צילום: מגזין אאוט
מוניקה לווינסקי מתקנת את ביונסה שהשתמשה בשם שלה למילים של "Drunk in Love". זה מצחיק, פרובקטיבי ונכון.

הפנטזיה הרטובה של כל היפסטרית באשר היא – ככה היה נראה סרט פורנו בבימויו של ווס אנדרסון.

ג'ורג' ר.ר. מרטין צוחק על ג'יי. קיי. רולינג שהיא עדיין מתאבלת על הקרב על הוגוורטס. החתונה האדומה זה לא.

ואם גדלתם בניינטיז, אתם בטח תאהבו את התערוכה שמרכזת את גיבורי התרבות של אותו עשור. (וכן, רן וסטימפי הם גיבורי תרבות).

ככה זה נראה כשמחליפים נשים בגברים בסרטים, ולהפך. כי תמיד רצינו לדעת איך שרון סטון נטולת התחתונים ב"אינסטינקט בסיסי" נראית כגבר.

כוכבת המפץ הגדול
גם זו סיבה
תמיד שאלתם את עצמכם למה "המפץ הגדול" כל כך מצליחה? אתם לא היחידים.

ריאן גוסלינג מכוער וג'ארד ליטו הוא דוש, או זה לפחות מה שגוגל חושב.