החיים ממשיכים - וגם המתים

בעוד כשבועיים ייצא לאקרנים בארה"ב הסרט הכי מוטרף שתיתקלו בו השנה כנראה. בקצרה: פול דאנו מתקשה לשרוד באי בודד, עד שהוא נתקל בגופתו של דניאל רדקליף. המפגש הזה מטלטל את עולמו והוא יוצא לשלל הרפתקאות עם הפגר המצודד - כשהוא משתמש בו בין השאר כתותח, כרפסודה וכבן לוויה. לקראת צאת הסרט, האתר הרשמי מאפשר גם לכם לעשות בשייריו של דניאל רדקליף כבשלכם. באמצעות העכבר תוכלו ללחוץ על הגוויה, להפוך בה, ולבצע בה שלל פעולות שרובן יולידו תופעת פוסט-מורטם מרנינה: פלוצים. נסו ותהנו.

עוד ב-mako תרבות: 

אהבה בשלגים

קירסטן דאנסט ופאט דיימון ביחד! השניים, ששיחקו את פגי ואד בלומקוויסט - הזוג הכי באדאס בעונה השניה של "פארגו" - נצפו לאחרונה מתגפפים כשניצוצות של קרייזי מתעופפים לכל עבר. קירסטן דאנסט תמיד הייתה יותר מעניינת מדומותיה, עם זיק של טירוף שהעלה אותה מעל לכוכבות מלנכוליות ומקורקעות כקייט וינסלט וקלייר דיינס, כך שהשידוך הזה לא ממש מעלה או מוריד את המעמד שלה. מבחינת בן זוגה הטרי, לעומת זאת, מדובר במאורע מכריע - מהאיש שזיהינו עד כה כמי שנראה כמו הגרסא העגלגלה של מאט דיימון, הזוגיות החדשה עושה את הבלתי ייאמן ומעניקה לכוכב "פארגו" ו"שובר שורות" אישיות של ממש: מעתה נקרא לו בשמו. לא עוד פאט דיימון, לא הדוֹ-בוֹי של אלבקרקי - הכירו את ג'סי פלמונס, הראשון לשמו.

תקופת היובש

האם יש שם הולם יותר לשחקן שמגלם את רוחליו דה לה וגה האהוב מ"ג'יין הבתולה" מאשר "חיימי"? מסתבר שכך מבטאים את שמו של השחקן הלטיני חיימי קמיל (Jaime Camil) שאחראי לתפקיד הכי קאמפי ומתוק על המסך, וכעת נכנס לנעליו של בילי פלין במחזמר "שיקאגו". מלבד צבע החליפה המשעמם, זה נראה כמו המשך ישיר של קו העלילה של רוחליו, שמצליח לכבוש עוד פסגה בעולם הכוכבוּת. כל מי שמתגעגע לסדרה בפגרה יכול להתייחס לקטעים המצולמים מהחזרות כאקסטרה בדי וי די דמיוני.

וגם:

* הבנות של "הצלצול" ו"הטינה" מציגות: גרסת האימה של נוי והדר

#sadakovskayako

A photo posted by  (@kayakowithtoshio) on


משחקי הכס + ילדות רעות = שלמות. איך אומרים פץ' בדותראקית?

* הסופר-קאט הזה מבטיח לגרום לכם למרר בבכי תוך 10 דקות. אני תזמנתי 30 שניות

* ואם זה לא גרם לכם לבכות - גרסאות היוקלילי האלה לשירי בלינק 182 יעשו את העבודה