אם היה מחולל סרטונים אוטומטי, האלגוריתם שלו היה מורכב מסצנות מזעזעות של "משחקי הכס", האינסטגרם של טיילור סוויפט, ראיונות של ג'ניפר לורנס וכמובן – חיות חסרות ישע. כמו מפעל פרות הים שבוחרות את נושאי הפרקים של "פמילי גאי", כנראה שגם המחולל הזה נמצא במפקדה כלשהי ומכניס למישהו הרבה כסף. והשבוע המכונה חסרת הרגש הזו בחרה לשדל את ג'ניפר לורנס להרוג את ג'ון סנואו, ולסרוג טיילור סוויפט חדשה מפרוות כלבי פאג. הבחירה הראשונה אכזרית, השניה קשוחה אך הוגנת. ביי טיילור, נהננו והכל, אבל כל מלכת כיתה ביג'י יומה, והכלב דאג הוכיח שהוא ממלא את התפקיד שלך בצורה מושלמת, וגם יותר אמין כ-BFF.

אליזבת' מוס ב"מד מן": עונה 7 פרק 12 (צילום: באדיבות yes)
אנחנו עדיין מתקשים להיפרד ממד מן | צילום: באדיבות yes

מד מן הלכה מאיתנו לא מזמן, וכל מה שנשאר ממנה עכשיו, כיאה לסדרה מטריאליסטית – הוא חפצים. מלא חפצים. 1,384, אם לדייק. ובאתר הזה תוכלו לקנות את כולם. בלי פיץ' מיוחד שפונה לשחלות שלך, בלי כרזה שתגרום לך לחשוב על אמא ולשלוף את האשראי – פשוט רשימת מלאי לקונית עם תיאורים קצרים ותמונות סטריליות של פריטים שמדברים בעד עצמם. מי לא רוצה להתעטף בחלוק הפלנל של דון דרייפר, לסעוד על כלים חד פעמיים של בורגר שף, להתעליין על הקולגות עם ספל שתיה של הארי קריין, לחבוש את הרטייה של קן קוסגרוב, לחלק לאנשים את כרטיס הביקור של פגי, לעמוד יחף על השטיח של ברט קופר, ולעצב את כל החיים שלך כך שייראו כמו אלה של רוג'ר סטרלינג. בקיצור, קחו כמה שעות, תתעמקו ברשימה הזו, ותקנו לעולם קולה.

 הבית של ג'סי פינקמן עומד למכירה, והוא נראה הרבה הרבה יותר טוב מב"שובר שורות". למשל: יש שם רצפה (ואף פרקט!), רהיטים, אמבטיה, ואפס גופות. באתר הייעודי לרוכשים פוטנציאליים סוכנת הנדל"ן מציגה את כל היתרונות של הנכס, ומבטיחה שמדובר בשכונה שקטה עם קאנטרי קלאב סמוך, ש"הפכה למוקד לאנשי עסקים מצליחים". בסביבה יש גם בוטיקים ומבשלת בירה חדשה ש"הופכת את השכונה למלאת חיים ואנרגטית". נשמע מבטיח. האם כל זה שווה 1,600,000 דולר? כאן תוכלו לראות את התמונות של הנכס ולהחליט, אבל אם אתם מתלבטים אני רק אזכיר לכם את העלילה של "אילו הקירות יכלו לדבר". בקצרה, הם היו זועקים: "לאאאאאאאא".

וגם:

טום קרוז הוא איש משוגע. הוכחה מספר 486: כל הפעלולים שהוא עושה בעצמו בסדרת "משימה בלתי אפשרית".

האתר שימצא קשר בין כל שחקן כדורסל וכל שחקן קולנוע. רק תכניסו את השמות וגלו. כי לפעמים צריך לדעת איך דיאן קיטון וג'יימס הארדן יכולים להיפגש.

באגס באני חגג 75 השבוע. ככה הוא דמיין את שנת 2,000 לפני שבעה עשורים.

אם ראיתם את סרט הלגו ואם לא, התוכי ששר את שיר הנושא מתאים לכולם.

עוד בנושא חיות מוכשרות: הזחל שנראה בול כמו אדגר אלן פו.

"נשים קטנות" זוכה לעיבוד חדש, עתידני ומחוספס הודות לרשת CW. אפשר רק לקוות שזה ייראה יותר טוב מגרסת האקשן של בילבי.

טינה פיי, ג'יין קרקאוסקי, טיטוס וביונסה - כל מה שצריך בשביל ט"ו באב שמח. נשיקות!

 

I love @beyonce #nofilter #jetlife #unbreakle #netflix #janegetontwitter #tinaiknowyouwon't #peenonoir

A video posted by Tituss Burgess (@titusssawthis) on