לשש שעות קסומות השבוע, העולם התאחד תחת מטרה אחת: בהייה בשלולית בגודל בינוני בבריטניה, ותקווה כמוסה שעוברים ושבים ימעדו פנימה. כמה חברים במשרד לשיווק ויראלי בניוקאסל העבירו את יום העבודה בהתבוננות משותפת בשלולית שמול החלון, שממוקמת למרגלות גשר, וצפו באנשים זרים מתמודדים עם השאלה איך לצלוח את השלולית מבלי להירטב. אחרי זמן הם החליטו לחלוק את האושר הזה עם העולם, ובהחלטה שתשנה את פני האינטרנט פצחו בשידור חי של תכנית המתח הכי אנושית שנבראה. תוך דקות החלו גולשים מסביב לעולם לחלק ציונים לצולחים, עודדו יחד את האנשים שמהדסים מעליה, והודו לאל על הגרביים היבשים שלהם. הדבר הזה כל כך מהפנט שברגע השיא הגיע השידור החי לקרוב ל-20 אלף צופים וההאשטאג #DrummondPuddleWatch השתלט על טוויטר בכל קצוות הגלובוס, אבל כמו גאוני שיווק אמיתיים – האנשים שמאחורי השידור החליטו לגדוע אותו רגע לפני שהוא מאבד מהקסם שלו, ולשמור על מעמדו המיתולוגי. וטוב שכך, כי כבר הגענו לשלב שבו אנשים מגיעים לשלולית עם גלשנים ומצוֹפים כדי לרכוב על גלי התהילה, ויש גם מי שמינף ומכר באיביי מים מהמקווה הקדוש. אמנם השידור החי כבר נפסק, אבל תוכלו לראות את כל מה שהתרחש בפריסקופ של השלולית, כולל ההערות של הצופים, ולחוות את שש השעות האלה כאילו לקחתם חלק ברגע הגדול הזה בתולדות 2016. אם יש לקח אחד שכדאי שתלמדו מכל זה הוא: תמיד, תמיד, תיקחו תנופה לפני שאתם קופצים.

ואם בבזבוז זמן אנגלי עסקינן – נסו להוריד את משחק "דאונטון אבי" החדש לסמארטפון שלכם, וצפו בנעורים שלכם אוזלים כאילו היו כסף נזיל באחוזה. בשונה ממשחק "הרמז" שמתרחש בין כותלי הבית המפורסם, עליו כתבנו לפני שנתיים, הפעם תצטרכו לעזור למיסטר קרסון לשקם את האחוזה לאחר שפרץ אליה שודד, וכך לזכות באמונו ואט-אט להתנחל בלבובתיהם של בני המשפחה. ההורדה היא חינמית, ויש שם את הנעימה המוכרת ודו שיח בין קרסון ומיסז היוז – כל המרכיבים כדי להתגבר על הפרידה מהסדרה. נכון, לפעמים הוא טיפה משעמם, אבל אם נודה על האמת, כך גם התכנית.


אם אתם זקוקים למשהו עם מעט יותר אנרגיה – המשחק החדש של "ריק ומורטי" יעורר את הנייד שלכם. באתגר ששואב השראה ממשחקי פוקימון, אנשי Adult Swim מוציאים משחק חדש של סדרת האנימציה, בו תצטרכו להתמודד עם מלא עולמות מקבילים שבהם יש ביזארו ריק-ים ומורטי-ים, ו"לאסוף את כולם". המשחק המלא ייצא בחמישי הקרוב (ה-14 בינואר), אבל בינתיים: גיפים.

 

אין תמונה
אופיום להמונים. הממרח האפל נוטלה

יש אנשים שצריכים שאיפה ממקטרת אופיום כדי לכתוב, יש כאלה שמסניפים רטלין, ויש כאלה שמקבלים השראה מפרוסה עם נוטלה (אני). בשביל אנשי הקבוצה השלישית, וכל מי שמצא את עצמו בודק במראה את זוויות הפה לפני שהוא יוצא מהבית, נועד פסטיבל נוטלה הרשמי. הוא אמנם מתרחש באוסטרליה, אבל יש לכם עד אפריל לחסוך לנסיעה. ליום אחד יהפוך פארק בוניטון שבאוסטרליה לגן עדן לחובבי הממרח האפל, עם דוכנים וסדנאות בישול שכוללים הרבה מאוד שוקולד ומעט מאוד מודעות לעניינים כמו בריאות: לחמניית באו של נוטלה, קרונאטס ממולאים, טוסט מרשמלו נוטלה ועוד. גולת הכותרת: מיצגי אמנות שיווצרו בהשראת הממרח, שלא תגידו שמדובר בחוויית זלילה ריקנית. גם אם לא תגיעו, תוכלו לעקוב אחר האינסטגרם של האירוע, לפתוח צנצנת ולדמיין.

וגם:

אם "הסמויה" הייתה סרט מצויר


זקן בעיצוב "הכח מתעורר" גורם לכולנו להתחרט על כך שפקחנו עיניים

ג'אד אפאטאו חוזר לעשות מה שהוא אמור: טלוויזיה

צופים ב-iZombie רק בגלל תסמיני הגמילה מ-ורוניקה מארס? זה ממש בסדר, קריסטן בל מגיעה לתפקיד אורח והיא תגרום לפצע הזה להפסיק לכאוב

I guess we're famous now...? Shelby Stein

Posted by Jared Weissman on Tuesday, December 29, 2015

בן הזוג המושלם גילף לחברה שלו מטאטא הארי פוטר שנראה ממש כמו הדבר האמיתי. כלומר הבדיוני

איכשהו הגעתם למצב שיש לכם מלא כסף, ורכישה של משאית-רובוטריק אופטימוס פריים נראית לכם כמו השקעה נבונה? אחד הרכבים עם כל הפימפ בעולם עומד למכירה פומבית, ואם אתם ממש חייבים את המשאית המקורית שכיכבה ב"רובוטריקים 4" – כדאי שתמהרו להגיש הצעה.


עוד בפינת הצרכנות: פסל שעווה דחוי של ביל קוסבי יעלה לכם כ-40 אלף שקל בלבד, אבל המבט של הדייט שתביאו הביתה? פרייסלס