דגל שחור מתנוסס מעל אחוזת דאונטון. מישל דוקרי, היא ליידי מרי הענוגה לבית קרולי, איבדה השבוע את אהוב ליבה, ארוסה ג'ון דינין שנכנע לסרטן מזן נדיר כשהוא בן 34 בלבד. תתכוננו, כי הידיעה הזו תשבור לכם את הלב עוד חמש מאות פעמים עד שתגיעו לסוף הפסקה. הלוויה נערכה ביום הולדתה ה-34 של דוקרי, ויום אחד בלבד לפני מה שהיה אמור להיות יום הולדתו ה-34 של דנין. השניים הכירו דרך החבר המשותף אלן ליץ', שמשחק את טום ברנסון לצד דוקרי ב"דאונטון". בסדרה טום ומרי הפכו לידידים קרובים לאחר ששניהם איבדו את אהוביהם (ואהובי הקהל) בגיל צעיר: טום הפך לאלמנה של סיביל, אחותה של מרי, ובעלה הטרי של מרי, מת'יו, נהרג כשאיבד שליטה על מכוניתו בדרכו חזרה מבית החולים לאחר לידת בנם המשותף. מותו של מת'יו ריסק את מעריצי התכנית כולם, שעקבו אחרי תהליך האבל של מרי הצעירה וראו איך היא אט-אט חוזרת לחיים. טום ברנסון ניסה לעודד את מרי האבלה לתת אמון בחיים, והאיץ בה שלא לפחד מלאבד את אהובה החדש, כאשר בפרקים האחרונים היא הודתה שהיא חשה שהיא מקוללת, ושכל מי שהיא אוהבת מוצא את מותו. בהלוויה של דינין דוקרי שרה לזכרו, ושמחה על הזמן שזכתה לחלוק איתו את חייה.

כדי שהידיעה הזו לא תגרום לכם לייחל למותכם, אולי תתעודדו כשתראו איך רק בשבוע שעבר דוקרי צחקה לצדו של ליץ' ולצד יו בונוויל שמשחק את אביה בסדרה, כשהתארחו אצל קולבר ויצרו ועידת פסגה של האנשים שאחראים לחדרי לבי.

It's official! Tassel moved from right to left! I'm a graduate! #UTC #TheaterandSpeech #GoMocs

A photo posted by @realmrbelding on


ואפרופו עיבודים מעוותים של המציאות לסדרות טלוויזיה אהובות: מיסטר בלדינג, מנהל התיכון של "הצלצול הגואל", סוף סוף קיבל תואר ראשון בגיל 65. בלדינג (המתקרא דניס הקינס אצל אנשים ששכחו איך לחיות) פרסם באינסטגרם תמונה שלו בחלוק ובמצנפת הפרנזים המכובדים, וגרם לעולם שלם להצטער שהחזרה שלו ללימודים לא תועדה עבור נטפליקס במסגרת סדרת המשך של "הצלצול הגואל" מזן הדוקו-ריאליטי. איבדנו להיט ענק, כפי שמצביע השם של הקולג', שמבטיח שהיה מדובר בקאלט – "הצלצול הגואל: צ'אטאנוּגה". הקלט כסדרה.

ג'ניפר לורנס עדיין מאוהבת בלארי דייויד (ראו סרטון), אנחנו עדיין מאוהבים ברעיון של זוגיות ביניהם, ובינתיים העולם ממשיך להתאהב בלורנס עצמה. החללים שהיא הפילה השבוע כוללים את סטיבן קולבר, סת' מאיירס, וצופי טוק שואוס ברחבי הגלובוס. לא ברשימה: לינדזי לוהן, שממש לא עפה על איך שלורנס דיברה עליה בראיון אצל קולבר, שם היא דיברה על כך שהגוף שלה "מגיע לתשישות ברמות של לינדזי לוהן, רק בלי אלכוהול או סמים". לינדזי ואחותה צייצו נגד ההתבטאות של לורנס, וכתבו שהן לחלוטין מאוכזבות ממנה. לינדזי הגדילה לעשות וציטטה את מאיה אנג'לו כשאמרה "תהרגי אותי בשנאתך, עדיין, כמו אוויר, אמשיך לנסוק". למרות החזית הזו, יתר העולם נותר בשלו. אחרי הכל, לורנס שוב הוכיחה שהיא כמו כולנו – גם בשבילה לינדזי היא בעיקר חומר לבדיחות.

וגם:

When that actor tells you he's in an open relationship

A photo posted by Mindy Kaling (@mindykaling) on


הימורים בטוקבקים: על איזה כוכב מינדי קיילינג הלשינה כשהיא כתבה באינסטגרם על הגועל שהיא מרגישה כששחקן נשוי (עובדה שהיא מחקה לאחר מכן מהפוסט המקורי) מספר לה שהוא במערכת יחסים פתוחה? והאם זו עוד דרך להפוך את הדמות של דני קסטלנו (כריס מסינה, כוכב "פרויקט מינדי") למרושעת באופן בלתי טיפוסי רק כדי לפתח את עלילת הסדרה?

אם אתם צריכים להתחמם הסופ"ש, לפחות תעשו את זה בצורה אקטואלית: התחממו לאורה של האש שמאכלת את גופתו של דראת' ווידר. כך תוכלו להינות מהחום שהיא מפיצה, מבלי לסבול מאדי הפלסטיק.

כל הרפרנסים של עונה 2 של "פארגו" לסרטים של האחים כהן

חודשיים אחרי שהוא התפוצץ לתוך חיינו, לאף אחד עדיין לא נמאס מ"הוטליין בלינג". כדי לתקן את זה, הנה בריאן קרנסטון ועוד מלא כוכבים בהקראה דרמטית של מילות השיר.

מועדון האקסיות חוזר! בערך. עם סרט שונה לגמרי שיאגד יחד את בט מידלר, דיאן קיטון וגולדי הון. בקרוב בהום סינמה. כלומר נטפליקס.

טינה פיי ואיימי פולר ניסו להפוך את אבי ואילנה מ"ברוד סיטי" לנשים נסבלות. כצפוי, זה לא עבד.

בריטני, טווין פיקס, אותה מהפכה