כמדי שנה, הגיע אירוע "גביע הכלבלבים", שמאפשר לכל מי שמפחד מכדורים וחסר כל זיקה לתרבות הפוטבול האמריקאית (אני!) להרגיש שיש לו מקום בעולם הזה. בזמן שמהדורות החדשות המקומיות מדווחות על הפרסומות הכי ארוכות בתולדות האנושות, וקייטי פרי מקבלת הרבה יותר מדי זמן מסך, "גביע הכלבלבים" מציע אלטרנטיבה בדמות "קאטי פרי", יצור פרוותי עם כריזמה שעולה בהרבה על המקור, בביצוע בלתי נשכח ללהיט "roar" (או לגרסת המידי שלו). ואם בכל זאת אתם מעדיפים את הגרסא של קייטי, אתם יכולים לבטא את ההעדפות המשונות שלכם גם בפורים הקרוב עם תחפושת של הכריש שרוקד ברקע.

אין תמונה
כמעט חמקה מעיננו
האינטרנט (א.ק.א מערך היח"צ של AMC) מתכונן לבואה של "בטר קול סול", הפריקוול המצופה של "שובר שורות", שיעלה בשבוע הבא. זה כולל צ'יט שמסכם לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על דמותו של העורך דין הכי מפוקפק מאז "אבא גנוב", קומיקס שמכין את הקרקע, מתכונים לקוקטיילים כמו "עסקת טיעון" שילכו בול עם הצפיה, ואפילו וולט ג'וניור מתקלט ערב בנושא "שובר שורות" במועדון בניו יורק – נשמע מונוטוני ומקריפ כאחד, שים אותי ברשימות!


זהו מעגל החיים. סדרה אחת באה, אחרת הולכת. "פרנטהוד" באה לסיומה השבוע, והשאירה, אם לצטט כותרת של ווינט בנושא העומס בבתי החולים – ים של "דמעות על הרצפה". כיאה לעידן המעודן שבו אנו נמצאים, הסדרה הותירה מאחוריה בעיקר מורשת של מחיצת לבבות הצופים עם טרגדיות משפחתיות, ועל כן לפניכם הסיכומים האולטימטיביים – מי מחברי משפחת ברוורמן גרם לנו לבכות הכי הרבה? והדירוג: מי מהשחקנים הוא אמן המשחק-תוך-כדי-בכי-דמעות-מוות?

ג'ו פשי. שחקן דגול, גנגסטר בחסד, ובעיקר - שודד חינני. הרבה לפני שקיבל את ההזדמנות הגדולה שלו מסקורסזה, פשי תחזק קריירה שהייתה גורמת למקולי קלקין לאחוז בראשו בבעתה. בשנות השישים פשי ניסה את מזלו בעולם הרוקנ'רול, ואף הוציא אלבום בשם "ג'ו הקטן בהחלט יכול לשיר!". אחת הרצועות באלבום היא קאבר של ליטל ג'ו ללהיט של חיפושיות הקצב, "Got to Get You Into My Life". לפניכם הפלא המוזיקלי במלואו, אותו אפשר למצוא גם באוסף בעל השם ההולם "סלבס שוחטים את הביטלס". מי שרוחו שורה על הפרוייקט כולו, אבל נעדר מהאוסף, הוא גילברט גוטפריד, שככל הנראה לימד את פשי כמה טריקים על מיתרי הקול. מה שנקרא, איזי ליסנינג.

וגם:

בריאן ויליאמס, שדרן החדשות האמריקאי, שידוע לכולנו בתור אבא של אליסון ויליאמס (מארני מ"בנות"), הודה השבוע שהוא שיקר במשך שנים, ושהוא למעשה לא דיווח תחת אש מעירק. הוא רק רצה שתאהבו אותו ושתחשבו שהוא ממש מוצלח. יש יותר מארני מזה?

אם אתם כמוני, אתם בטח מחכים כבר שנים לכתבה "מה כל כך גרוע בלקרוא רק חצי ספר?", כמו גם שמישהו יספר לכם סוף סוף מי הרוצח ב"רצח בשבת בבוקר".

פי אלף יותר מצוקת הדיור: מישהו קנה את הבית של "פעילות על טבעית", והוא גם יישן בו בלילה

אתה יודע שהגזמת כשאפילו הגיטריסט של "לימפ ביזקיט" לא רוצה לבוא לקרוּז הנוּ-מטאל שלך

נישתי: קרלס, המוח והמקלדת מאחורי האתר ה'מיתולוגי' "היפסטר ראנאוף" נחשף

כך תכינו בעצמכם שעון מעורר ממש כמו ב"לקום אתמול בבוקר"! (סליחה)

משחקים משחקי קופסא? ברכותיי. בקרוב יהיה לכם גם משחק "הומלנד" במלאי

עושים משחקי "של מי השורה הזאת" עם חברים? תנחומיי. כאן תמצאו רעיונות למקומות/דמויות/מערכות יחסים מאולתרים בלי להתאמץ.

כך נראים האנשים שמדובבים את הדמויות המיתולוגיות של דיסני. רמז: שונה.

הגורל העצוב של אינדיאנה ג'ונס כמרצה שעייף מהחיים