קנייה לולנטיין (צילום: Oli Holmes/complex.com)
יו שמעתי שאתה נכה רגשית דוג | צילום: Oli Holmes/complex.com
אתם בייסיק מינוס? חנונים פלוס? לבד? ביחד? לאינטרנט יש את התשובה בשבילכם. אם אתם מחפשים דרך חצי מקורית להביע את אהבתכם לכבוד ולנטיינס – קניה יעשה בשבילכם את העבודה. הדרך לליבו של קניה ווסט עוברת דרך האגו שלו, ולכן אין דרך חמודה ונכה נפשית יותר להביע את אהבתכם דווקא לאדם אחר; אם אתם אשכרה קונים מתנה לבן הזוג לכבוד החג – כאן תמצאו מקבץ של מתנות מעולם הקולנוע, כולל זוג ספלים של מרגו וריצ'י טננבאום או ערכת ג'אנק פוד מושקעת לערב סטרימינג בלתי נשכח; אם אתם עושים את הבלתי יאמן ואופים לכבוד המאורע – יש גם עוגיות לב מיוחדות לגיקים שבכם; אתם תולעי ספרים, סאקרים של כתב יד, וקצת סטוקרים? לכו על מקבץ מכתבי ושרבוטי האהבה שנמצאו בין הדפים בחנויות ספרים משומשות; אבל אם נהיה כנים רגע - אתם רגילים לצרוך את האהבה שלכם רק דרך המסך? גם לזה יש פתרון - כתבה יפה שמנתחת את מערכת היחסים שלנו עם מערכות היחסים של הדמויות ("שיפינג" בעגת הגיקים) תמלא לכם את החיק.

טאמבלר חלומות (צילום: http://photoshopyourdreams.tumblr.com/)
לפעמים חלומות מתגשמים | צילום: http://photoshopyourdreams.tumblr.com/
לישון, לחלום, אולי לשחזר את החלום בפוטושופ; בוקר. קמתם. אתם בוהים בהשתקפות שלכם בכוס הקפה כשלפתע זיכרון מזוויע מהחלום של ליל אמש משתלט עליכם. אתם משליכים את הטוסט לצלחת בזעם. "איך היא העזה לגלגל אותי בתוך קרפ סוזט?! אז מה אם זה הביוטופ שלה! לתקוף אדם עם שמנת חמוצה?? אישה אנוכית ומרשעת!". עכשיו קחו את הזעם הזה, ונסו ליצור ממנו משהו יפה. במקום לחתוך את האדם מחייכם לשבוע הקרוב ולסלוד מכל מאכל בוקר צרפתי שנקרה בדרככם, פנו לטמבלר החדש "Photoshop Your Dreams". שם התת-מודע היצירתי והבוגדני של כולנו יכול למצוא לו ביטוי. כתבו למנהל הטמבלר תיאור קצר של החלום, וקבלו בחזרה איור מושלם של החלומות הקשים ביותר. גשם של מקלוני אזניים? מתקפת חדי-קרן מרושעים? הפיסו את נפשכם עם גרסא מאוירת של מאווייה העמוקים ביותר. והרי, מהו "טום סלק, מפל, סנדוויץ'", אם לא חלום שהתגשם?

זו לא סאטירה, זה פשוט "פוקס ניוז". מסתבר ש"פרוזן" הוא סרט שכולו שנאת גברים. לראייה: הגיבורות הן נשים שנגעלות מחיטוט באף, אקט גברי מובהק. המנחה, סטיב דוסי, מאס באופן שבו הוליווד מתארת גברים (!) כטיפשים, ונהנית לצחוק על חשבונם כיוון שהם "מטרה קלה", ומזמין מומחית שתתריע מפני המגמה בקולנוע המיינסטרים. האישה שבאה לתמוך בדבריו, באקט "50 גוונים" קלאסי, מתארת מציאות הוליוודית מקבילה בה גברים הם מיותרים (הא?), אינם מקבלים תפקידים ראשיים כמו נשים (מה?!) וחוששת ש"העצמה נשית" באה על חשבון המין החלש והחבוט. כמה מושלם שקטע מופרך שבו דנים בשנאת גברים שפושה בתרבות יתחיל בכך שהמנחה מודה למרואיינת על כך שהסכימה להתארח בתכנית בבוקר, "בזמן בו את בדרך כלל עוזרת לילדים להתכונן לבית הספר או משהו". פוקס, אל תשתני לעולם.

וגם:

גם סלבס הם בני אדם. הוכחה: הם באובססיה קשה על "סיריאל"

כולם מדברים על קניה ובק, אף אחד לא מדבר על הבראנץ' שטיילור סוויפט כופה על ג'יי זי.

הגרף שיעזור לכם לפצח את שאלת השאלות: לאלף אלפי עזאזלים, איפה אפי?

התוסף שיהפוך כל אתר שאתם גולשים בו לממלכת עוגיפלצת. אבל מה זה שווה אם אין תוסף שהופך את האתר לעוגיה?

חשבתם שמחניק באופן ספייס? ככה נראים החיים של מי שמפעיל את הבובה של ג'אבה ההאט

תודו לי אחר כך: האתר שמסביר בדיוק איך לבטא את כל השמות של האינטלקטואלים והקולנוענים שתמיד מפשלים איתם.

כמה מביך לגלות שההורים שלך עושים לך "התערבות" אצל ד"ר פיל? וכמה זה מביך כשחותכים החוצה את הדיאלוג ומשאירים רק את המבטים המאוכזבים? הרבה הרבה יותר.

עוד ב-mako תרבות: