נפלו בעריכה נלחמת את מלחמתם של השקופים, קוראת את זעקתם של הדמומים ומקמצת את אגרופם של הנרפים. והשבוע הזה אינו יוצא דופן – הפעם נחגוג את אהבתם של שני כפילי פעלולים מ"מקס הזועם", האנשים שלעד יכרתו את הראש שלהם בחדר העריכה וינסו להסיר כל זכר לזהותם בפוסט-פרודקשן. הם נפגשו על סט הצילומים ב-2012, והיום עם צאת הסרט הם כבר נשואים וחובקים ילד. היא הייתה יעני-שרליז-ת'רון, הוא היה כאילו-טום-הרדי, וסצנות הלחימה ועשן האגזוזים כנראה עשו את שלהם. בשם ההגזמה, קוראים להם דֶיין ודֶיינה (באמת), ולילד שלהם, פרי האהבים של "כביש הזעם", הם קראו "ריידר". זהו, סיפור מושלם.

אין תמונה
מפרגנים

אם הסיפור הזה לא ריגש אתכם, יש רומנטיקה גם אצל אנשים שקרובים יותר לכוכבוּת. לפי דיווחים, נורמן רידוס, דריל מ"המתים המהלכים", מפתח רומן עם איך-שלא-קוראים-לשחקנית שמשחקת את בת' בסדרה. זה נשמע בלתי סביר או לכל הפחות לא הוגן, אבל נראה שבת הכפר הזו הצליחה ללכוד את הגבר הכי שווה בסדרה. היא בת 29, הוא בן 46, ולפי המקורות של US Weekly הם מאוד קנאים לפרטיות שלהם ושומרים על עצמם מפני התקשורת. לפעמים פאן-פיקשנים מתגשמים.

http://heroinesinheels.tumblr.com/post/121760145668/ow

אחרי שתמונות תקריב של כפות הרגליים של חברות הכנסת נחתו עלינו מכל עבר, מחאת הדיילות מקבלת תמיכה ממקור פוטוגני מעט יותר. וזו, בעצם, כל הבעיה כולה במשפט אחד. ובכל זאת: טמבלר חדש מציג גיבורות על, או סתם שחקניות בסרטי אקשן, שנועלות נעליים לחלוטין לא הגיוניות לעבודה שהן מבצעות. אמנם כאן מדובר פחות בחימום לחמניות ומזיגת קפה פילטר, אלא בבעיטות מספרת ומנוסה מפני דינוזאורים, אבל כשהמגע היחיד שלך עם הקרקע הוא עקבי סיכה הכל מאתגר באותה מידה.

אין תמונה
יו פיירד

_OBJהללויה! דונלד טראמפ רץ לנשיאות ארצות הברית וגורם לכל דיבורי הקזינו הבולגרי של אורן חזן להיראות הכי פרובינציאליים ועלובים. אם אתה כבר מפתח לעצמך שם מפוקפק ומנסה להדיף את הריח באמצעות צלילה לפוליטיקה, לפחות תעשה את זה עם ידיות בציפוי זהב. ועם שמפניה עם פתיתי זהב. ו-וודקה בפחית זהב. ופאת סמור בצבע זהב. תחשוב בגדול, כמו טראמפ, הסטאר הנצחי. דונלד הכריז על מועמדותו לנשיאות באולם שמתברר שהיה מלא, לפחות בחלקו, בשחקנים שקיבלו משכורת על ההשתתפות וקריאות העידוד (הוא כנראה לא ניצל את כל הקשרים שלו ודאג שכולם יגיעו לאירוע ההשקה! עבירה שיש עמה קלון ב"המתמחה: סלבס"). למזלנו זה לא הפך את ההתמודדות עצמה לפחות ממשית, והפלא הזה עדיין קורה. לכבוד אחרית הימים, קולבר מצא תירוץ להתחזות שוב לרפובליקאי, בפלייבור-ווייר הרכיבו את רשימת הדברים הכי טיפשיים שטראמפ אי פעם עשה, בדיילי ביסט את רשימת הדיקטטורים האהובים על איל ההון, וכל זה בזמן שהדונלד עצמו ממשיך במסע התקשורתי משובץ היהלומים. אנחנו נמצאים רק יומיים לתוך מסע הבחירות שלו, והוא כבר הספיק להעליב את כל המקסיקנים באשר הם וקרא לפרשן פוליטי על כיסא גלגלים "לוזר שסתם יושב שם בלי לעשות כלום". 2016, אל תגיעי לעולם.

וגם:

My birthday message to #KANYEWEST #Stillspitiinbars

Posted by Shaquille O' Neal on Wednesday, June 10, 2015

הברכה הגאונית של שאקיל אוניל ליום ההולדת של קניה מוכיחה שאתה יכול להיות שאק בכבודו ועצמו ועדיין להיראות כמו טמבל גמור כשאתה לא יודע את המילים של השיר אבל עושה כאילו אתה כן.

אכן WTF - אובמה הולך להתארח בפודקאסט של מארק מרון.

הולך להיות עוד משחק מחשב של סאות'פארק!

לחם, שעשועים וקסילופוני ענק – תערוכה חדשה תחת הכותרת "בלי קטעים עצובים", מציגה יצירות אמנות שנעשו בהשראת הסרטים השמחים של טום הנקס.

בזמן שאתם עפים על מסיבת הניינטיז שלכם, בוויליאמסבורג אשכרה מביאים את סמאשמאות', קוליו וליסה לוב להופיע.

אם אתם מתים משעמום מלתת כל פעם שובר לטיפול ספא כמתנה, בפעם הבאה שמישהו אהוב חוגג קנו לו פסל בגודל אמיתי של הטרמינייטור. אסטה לה ויסטה, 7,000 דולר.

שחקנים מקריאים פרופילים שחצנים של משתמשי לינקד-אין. צפו. זה מתחיל ממישהו שמשווה את יכולת המכירות שלו לזו של ישו, ומסלים משם.