כשדן סטיבנס, הידוע יותר כמת'יו קרולי, פרש מ"אחוזת דאונטון", הוא הותיר מאחוריו שובל של לבבות שבורים ותיונים מדממים. השחקן שעומד מאחורי מת'יו האהוב, מיסטר דארסי של ימינו (בעצם, של הימים שבין מלחמות העולם), עזב את הסדרה המצליחה לטובת טיפוחה של קריירה ספרותית. סטיבנס, בוגר אוניברסיטת קיימברידג' וכנראה פוץ לא קטן, מסרב כעת לענות לכתבים על שאלות הנוגעות לדאונטון, ומעדיף להתמקד בעריכת בלוג ספרות וניסיונות להיות חתרני ומעניין. איך הופכים לחתרני ומעניין? מתלבשים בבגדי נשים ומעשנים המון גראס, כמובן. בסדרת רשת חדשה, סטיבנס משחק סופר מתוסכל שמבלה את ימיו במדידת שמלות שיפון ובעישונים. כי כנראה שהכל עדיף על ניהול האחוזה ורכישת דיר חזירים עם ליידי מרי.

פסטיבל קואצ'לה הביא לנו את כל חולצות הקרושה ומכנסוני הג'ינס שנוכל לעכל בקיץ הקרוב. אבל בין שלל הסלבס שמעמידים פנים שהם אוהבים מוזיקה, נמצאה לפחות עדות אחת שהחיים עדיין כיפיים לפעמים: סרטון שמגלה שליאונרדו דיקפריו רוקד כמו מדריך מצופי ים. הבחורה שצילמה את זה נשבעת שזה הוא, וכאן היא גם פורשת את ההוכחות. אם אתם תקועים בעבודה בחג, תתנחמו בעובדה שיש אנשים שיש להם הכל, אבל אין להם מושג איך האגן מתחבר לשאר הגוף. בר, תנחומיי.

מד מן - עונה 6 פרק 8 (צילום: AMC)
מה לורליי הייתה אומרת? | צילום: AMC
מיסטר בלדינג מ"הצלצול הגואל", אלכס מאק, רורי גילמור, הבן של פרייז'ר ולאחרונה אפילו נב קמפבל. כל דמויות הניינטיז האלה ועוד רבות משחו ברילנטין בשיערן, לבשו כפפות נהיגה ושיגרו את עצמן שלושה עשורים אחורה, לעולם של "מד מן". לכל מי שלא הצליח להתרכז בעלילת הפרקים כי הוא היה עסוק מדי בלנסות לפענח מאיפה הפרצופים האלה מוכרים לו, המצגת שבלינק תביא לכם את השקט הנפשי שחיכיתם לו.

Inside Amy Schumer
Get More: Comedy Central,Funny Videos,Funny TV Shows

ייתכן שאהרון סורקין הוליד יותר פרודיות והומאז'ים לסגנון הכתיבה שלו מאשר יצירות מקוריות. הדיבור-תוך-כדי-הליכה של הדמויות שלו כבר זכה בערך בוויקיפדיה וגם בשם "סורקניז" (sorkinese), ועכשיו תורה של איימי שומר להכות בברזל הדי פושר הזה. באופן מפתיע, היא עושה את זה נפלא.

מסתבר שיש מישהו שעדיין מתרגש מלהיט סרטי החתונות והמנון גיבושוני התאגיד - "האפי" - והמישהו הזה הוא פארל וויליאמס. אופרה ווינפרי אירחה את מפיק העל, והקרינה בפניו את אחד סרטוני הליפ דאב שמציפים את יוטיוב ובו אנשים מפורטוגל רוקדים לצלילי השיר שלו. פארל מיד החל לבכות וכשניסה להשתלט על ממטר הרגשות, אופרה התערבה עם סחיטה רגשית קטנה: "זה מיד גורם לי לחשוב על סבתא שלך". בטח, למי לא?

וגם:

הרגעים הכי ניקולס קייג'ים של ניקולס קייג'

מבכים את לכתו של סטיבן קולבר. לפני שהוא עובר לקריירה שכולה הרמה להנחתה לסיפורי סקי מביכים של ג'ניפר אניסטון, זה הזמן להיזכר באחד מרגעי השיא שלו בארוחת הערב של כתבי הבית הלבן ב-2006. וגם: הנה 20 עובדות שאולי לא ידעתם עליו.

איך יודעים שמצבך לא טוב? כשטרייסי מורגן מודאג לגביך. בהיפוך תפקידים גמור מ-"30 רוק", אלק בולדווין מקבל נזיפה מטרייסי על סגנון החיים ההרסני שלו. אח, המציאוּת 3>

גם לשונדה ריימס יש שטיק אחד ברור. והוא זהה ב"אנטומיה של גריי", "מרפאה פרטית" וגם ב"סקנדל". עם העריכה הנכונה, הוא יכול להפוך לשירה.

מהיוצרים של מכונת הרפרנסים של "המשרד", מגיעה מכונת המבטים האוטומטית. תבחרו רגש, המכונה כבר תמצא את כל הרגעים שבהם דווייט שרוט הביע אותו במבט מלא משמעות הישר למצלמה.

זה לא פלאשבק לסברה ושתילה: באטמן חוזר לשורשים הפילם-נואריים שלו.

ג'מיימה קירק, שהיא גם ג'סה מ"בנות", מציגה עכשיו תערוכה של פורטרטים נשיים שציירה. הרבה דימוי גוף וקפלי שומן מעצימים.

זהירות, ספוילר: אלה המניעים הפסיכולוגיים שגורמים לאנשים לספיילר. מבוסס על מחקר באוניברסיטת שקר כלשהו.