תנצרו את הרגע הזה, בו המוח שלכם שליו ונקי מגופים פולשים. בסוף הפסקה הזאת הכל עומד להשתנות. "בבבובובובופ", יזמזמו הרקות שלכם, "בבבובובובופ". לפני שאתם מפקידים את ראשיכם במלחציים האלה – נסביר מה אתם עתידים לראות: האני בובו, הלוא היא אלנה תומפסון, נסיכת הרד-נקס, מוציאה שיר ראשון. התוצאה: מבולגנת ומלבבת כמו הילדה עצמה. אחרי שתכנית הריאליטי בכיכובה בוטלה בגלל חשדות לניצול, האני בובו רומסת לימונים לכדי לימונדה מתוקה, ואחרי חודשים של שקידה משחררת לעולם קליפ בתקווה להפוך לוויראלית ו"להתקדם בעולם", כמאמר השיר. עם קליפ שנראה יותר כמו דאבסמאש שלא צלח וליין מוזיקלי שככל הנראה הולחן על קסילופון צעצוע – יש לנו להיט! עכשיו רק שמישהו ייסגר על התנועות של הריקוד הזה, כי אני לא הצלחתי לעקוב.

הו תומאס בארו, מתישהו תפסיק לנסות לגרום לנו לאהוב אותך? אחרי שבעונה הקודמת של "אחוזת דאונטון" עברת טיפולי המרה כדי לנסות ליצור עם הצופים חיבור רגשי, ובעונה הנוכחית אתה שוב מדגיש את מעמדך הבעייתי כהומו באנגליה של שנות ה-20 בניסיון לספק נימוק לעברך כרשע של הסדרה, עכשיו אתה גם מנסה מזלך בסרטונים ויראליים. ולא סתם ויראליים: כאלה שמטרתם לרפא טרשת נפוצה. רוב ג'יימס קולייר, שמשחק את דמותו של בארו, צילם סדרת סרטונים על סט הסדרה בניסיון לגייס 10,000 ליש"ט למאבק במחלה. הסכום גויס במלואו, ועכשיו גם אנשים שלא טרחו לתת את ממונם למטרה הראויה יכולים לצפות בקטעים שצולמו באייפון ומציגים את בייטס ואת בארו בקרב חרבות-אור עד המוות. הפרק השני בסדרה ארוך בהרבה מהראשון (16 דקות!) ובו אנחנו זוכים לראות גם את מגי סמית' מניפה חרב, ואף להופעת אורח של דיאטה נטולת גלוטן. ערך ההפקה אמנם נמוך מסרטון החברים של ברבור ועדי, אבל רמת הכתיבה זהה.

תאגיד "המתים המהלכים" מסרב לרפא את המגיפה של עצמו, וממשיך להתפשט. אחרי הסדרה האחות בעלת השם המקורי "הפחד מהמתים המהלכים", שעלתה לשידור לפני כחודש ומתארת מה התרחש בלוס אנג'לס עם פרוץ נגע הזומבים ותחילת קץ הציביליזציה, אנחנו זוכים לוריאציה נוספת על אותו נושא – והפעם: זומבים על מטוס. סדרת הרשת "הפחד מהמתים המהלכים: טיסה 462", שצפויה לעלות כבר השבוע, תספר ב-16 פרקים בני דקה בלבד על התפרצות המגיפה בתוך מטוס נוסעים, וכמו בריאליטי אכזרי אך הוגן – השורד האחרון יזכה להצטרף לצוות "הפחד מהמתים המהלכים" עם נחיתת המטוס בלוס אנג'לס. בינתיים נמשיך להמתין לשובו של פיישנט זירו – עונה 6 של "המתים המהלכים" תחזור אלינו (או לפחות לארה"ב ולטורנטים) ב-11 באוקטובר.

וגם:

תשכחו מפרשנויות פוליטיות: הכלי היחיד שאתם צריכים בשביל לדעת מה קורה הוא "גבינת האמת"

הקוף שנראה כמו וולברין נראה ממש כמו וולברין

הטמבלר קרלי פיורינה ג'פסן: כי לפעמים מועמדים רפובליקנים הם לא דונלד טראמפ

אוך, הוידאו שוב הרג את כוכב הרדיו: "סיריאל" הופכת לסדרת טלוויזיה

טינה פיי מצטיינת גם כשהיא נכשלת בתרבות לטינית. בונוס: מי ידע שפרדי פרינס שייך למגזר?

קת'רין קולסון ששיחקה את האישה עם בול העץ ב"טווין פיקס" הלכה לעולמה השבוע. לזכרה

הגרסה המדויקת מדעית של פליפר קצת מפחידה

אלוף השח מט רוברט הס מנתח סצנות שח גדולות מתולדות הקולנוע

מלמלה, תחרוֹת, מגבעות ונסורת – גרסת חזירי הים ל"גאווה ודעה קדומה" תחזיר לכם את האמון בכוחה של הספרות