בזמן שנחשול של נשים שסוגרות את העשור השלישי לחייהן מציף את אצטדיון רעננה ודורש מניק קרטר חתימה על הפוסטר שקיבלו מ"ראש 1", קבוצה של שלושה ילדים פיקחים מזהה הזדמנות עסקית. "למה שרק הבקסטריט בויז וד"ר מרטינס ירוויחו מהתקף הנוסטלגיה הנוכחי?", שאלו את עצמם האחים הנסון, והחליטו לעשות מעשה. השלישיה שהביאה לכם את "מממבופ" יוצאת בקמפיין שמנסה לשכנע אתכם לקנות את הבירה שהם מייצרים בעצמם. לא עוד שלושה בלונדינים מבלבלים מגדרית שמהמהמים לעצמם בקול סופרן, אלא חבורת גברים כל-אמריקאים שאוהבים ביליארד, דברים מטוגנים ומשקה קר ואלכוהולי שילווה אותם. נעדרות מהתמונה: נשים. מממוזר.

אין תמונה
תגובתו של קאלקין להתפתחות המוזרה בפרשה
עוד ב"בלונדינים עם מסרים מבלבלים": לאחר שמקולי קלקין זכה לעדנה כשצילם את עצמו לובש חולצה שעליה תמונה של ריאן גוסלינג לובש חולצה שעליה מודפס מקולי קלקין, נראה שריאן גוסלינג נותן לו את המקבילה האינטרנטית לנשיקה אסקימוסית, ומצלם את עצמו לבוש בתמונה של מקולי קלקין לובש חולצה שעליה תמונה של ריאן גוסלינג לובש חולצה שעליה מודפס מקולי קלקין. אך מדובר ברמייה – עבודת פוטושופ אכזרית שנועדה להונות את כל מי שיש לו גוגל אלרט על מקולי. אנחנו כאן במאקו נמשיך לעדכן אתכם בהתפתחויות באתר וגם באפליקציה!

אין תמונה
עושים כבוד בשביל כל השאר
כולנו אכלנו חצץ כשניסינו לדלות עובדות שעדיין לא ידענו על "חברים" לרגל עשור לסיום התכנית, אבל בזמן הזה קלסי גרמר ישב לו לגמרי לבד על הבר של צ'ירס, ואף אחד לא קרא בשמו. כן, גם "פרייז'ר" סיימה את דרכה לפני עשור בדיוק, אבל אם תחפשו אותו בגוגל כל מה שתמצאו הן שלוש כתבות שמנסות לנתח את העובדה שלאף אחד לא אכפת. אז לי אכפת! פרייז'ר הייתה סדרה טובה, לא משנה כמה תתעקשו שההיפך הוא הנכון. אז היו שם איזה 6-7 עונות מיותרות, ואולי אפשר היה לוותר על הדמות של רוז, אבל פרייז'ר גם לימדה אותנו על הומור מאופק (לצד מוגזם ותיאטרלי), וששחקנים מצוינים יכולים להביא תזמון קומי לשלמות, וגם איך ללגום כוסית שרי ולהיראות כמו פוץ גמור. אולי חצי פסקה במדור קיקיוני באתר ישראלי תנחם את קלסי, ואם זה לא ישיג את המטרה, אולי הפסיכית שעשתה קעקוע של הפרצוף שלו תצליח.

סולאנג' נואלס (צילום: Dimitrios Kambouris, GettyImages IL)
חיה ובועטת | צילום: Dimitrios Kambouris, GettyImages IL
נכון לכתיבת שורות אלה, אף אחד לא יודע מה באמת קרה בין סולאנג' לג'יי זי, ומי מהאחיות נואלס יותר משוגעת. אבל יכול להיות שהכל יישכח בשבת הקרובה (ה-17 במאי), כשסולאנג' תופיע במערכון בתכנית הסיום של "סאטרדיי נייט לייב". לפי הדיווחים, האחות בעלת הפתיל הקצר במגעים עם המפיקים לקראת צילומו של מערכון על תקרית המעלית ששיפרה לכולנו את השבוע, לאחר שאקס התכנית אנדי סמברג פנה אליה. מוב חכם, SNL, גם אם אתם לא מצליחים להצחיק, לפחות אתם רלבנטים.

וגם:

אין תמונה
תתנשקו!
זה בסדר, סיגורני וויבר והנוסע השמיני חברים עכשיו.

ולפי התמונות האלה, גם שרלוק והנסיך ויליאם, שנראה יותר ויותר כמו מייקרופט הולמס ככל שהמפרצים מעמיקים.

שרון סטון אינסטינקט בסיסי (צילום: cracked.com)
עכשיו אתם רואים ועכשיו כבר לא | צילום: cracked.com
28 קלאסיקות קולנועיות שהיו נהרסות לחלוטין על ידי שינוי קטן בתלבושות

מדורותי ועד גראוויטי: ככה נראתה האבולוציה של אפקטים מיוחדים בקולנוע

דירוג הדייטים הכי אוקוורד שהיו ב"לואי"

טינה פיי עובדת על סיטקום חדש, וג'יין קרקאוסקי, הלוא היא ג'נה מרוני, תשחק בו. Naturally.

אף פעם אי אפשר לדעת יותר מדי על ה"סופרנוס"

משחק "נחש מי" עם דמויות "משחקי הכס" – אתם חייבים את זה לעצמכם

יש אנשים שהעבודה שלהם היא לעשות תחפושת מציאותית של ד"ר זוידברג מ"פיוצ'רמה", ויש אנשים שהעבודה שלהם היא לכתוב על זה

וחתלתולה קטנטנה מחופשת לנסיכה ליאה, כי לא צריך יותר מזה.