אף פריט ציוד משרדי לא זכה ליחסי ציבור כה גרועים כמו הפתקית הצהובה. ה"פוסט-איט" הפך לאויבן של הנשים באשר הן בהינף שרבוט, כשברגר (רון ליווינגסטון), בחור חמוד ומתעתע, נפרד מקארי בראדשו באמצעות פתקית אכזרית. 12 שנים אחרי, באקט של עיתונות אמיצה, דרשה שארלוט פרמינו ממגזין "קוזמו" (שארלוט, קוזמו - מחוג הצדק הפואטי מתפקע) מליווינגסטון להצטלם עם פתקית (משוחזרת) ולהשיג לכולנו את הקלוז'ר שהיינו זקוקות לו. "אני מצטער. אני לא מסוגל. אל תשנאי אותי". מאוחר מדי, קאקר.

זה סיפור על אישה חביבה, שגידלה 3 בנות חביבות, לכולן שיער זהוב כמו לאימן, ולאחת תלתלים. עד שיום אחד האישה פגשה גבר, והם ידעו שזה יותר מסתם תחושה; שאין שום סיכוי להקים כאן משפחה, לכן היא תהיה רק יזיזה.

לפלורנס הנדרסון, הלוא היא קרול בריידי הנאווה, חשוב לספר לנו שגיל הוא רק מספר, ושהמחשבה שקשישים לא נהנים להתקרקש היא מיתוס בלבד. בגיל 80 חיי האהבה שלה סוערים ומסעירים מתמיד, ולראייה: יש לה יזיז מפורט לודרדייל, כירופרקט במקצועו. "לא כל דייט צריך להיגמר בנישואים. אני מאוד נהנית מחברתו, אבל אני בטוחה שהוא פוגש גם אנשים אחרים, כמוני", היא מספרת. "זה טפשי לחשוב שאנשים מבוגרים לא נהנים מסקס... זה רק הולך ומשתפר. צוברים ניסיון, לומדים לעשות דברים בצורה אינטליגנטית, ולבחור בצורה נבונה יותר". ומה לאליס יש להגיד על זה?

בלינק 182 (צילום: Bruno Vincent, GettyImages IL)
מה הגיל שלכם, שוב? | צילום: Bruno Vincent, GettyImages IL
בלינק 182 הדיחו את הגיטריסט טום דלונג מהלהקה. ובהיותם בלינק 182 הם עשו את זה בצורה הבוגרת ביותר: חרם, שהסיבות לו מפורטות בראיון ב"רולינג סטון" ובפייסבוק. הם אומרים שהוא כפוי טובה ושהוא מתקשר איתם רק באמצעות האמרגן שלו, הוא אומר שהוא עשה הכל כדי להפוך את הלהקה לטובה יותר, ושהם לא אפשרו לזה לקרות. הוא אומר שהוא המח מאחורי הלהקה, הם אומרים שהוא משקר, ואנחנו תוהים על איזה מח מדובר בדיוק. כנראה אותו מח שמשוכנע שהוא רואה עב"מים, ומעלה לאינסטגרם וידאוים שלו רודף אחרי אור מרצד בשמיים עם הכיתוב "האהאהאהא כןן!! הייתי שם! יש לכם מושג כמה אני מאושר!!??". בקיצור, נסכים לקבל את התפרקות הלהקה כל עוד הגישה שלהם לרשתות החברתיות לא תחסם לעולם.

וגם:

תפנו לכם שעה וחצי ותצפו במינדי קיילינג, לינה דנהאם, קירסטן וויג וג'נג'י קוהן מדברות על דברים. כולל הירידה של נורה אפרון על פאנלים בנושא "נשים בקולנוע".

ואפרופו, איך זה שרק נשים נאלצות להתפשט ולזייף אורגזמות בטלוויזיה ובקולנוע? חברה שואלת. ולא, סרט שבו כריס מסינה מתפשט הוא לא תשובה. אבל זה בהחלט צעד בכיוון הנכון.

גאון אלמוני מצא את הליהוק המושלם ל"ביווס ובאטהד"

סוף סוף עשיתם משהו טוב עם הזמן שלכם! השעות שבהן התבטלתם והאזנתם ל"Serial" הביאו להתפתחויות בתיק הרצח של היי מין לי. זה הטיימליין של כולן מרגע עליית הסדרה לגלי האתר

מהדודות של סברינה ועד ליטל אידי בובייה – 30 רווקות מדהימות מהתרבות הפופולארית

וואו, פזמונים, וואו. כל הלהיטים שהתעצלו בכתיבת המילים והסתפקו ב"וואו" לגווניו:

אם אתם מתגעגעים ללארי דיויד, ולא תזדמנו לברודווי בקרוב, הנה כתבה ארוכה שמלווה אותו בהכנות לעליית המחזה שכתב, ושיכולה למלא במעט את החסך ב"תרגיע".

לפני הפלאפונים היו מטרדים גדולים בהרבה באולמי הקולנוע

נפלו בעריכה
נפלו בעריכה

מהי תרבות בריטית אם לא תירוץ מתמשך לעקוץ אנשים בצורה מתוחכמת? 15 השורות הארסיות ביותר ב"גאווה ודעה קדומה".