היטלר הודח. הצדיעו לחתול שנראה כמו סטאלין

וואו, מילה קוניס, באמת בחרת באשטון קוצ'ר על פני הבחור הזה? זה, שמעבר לכשרונו בהעמדת מלכודות לפורצים, הקים להקת קאברים לוולווט אנדרגראונד בנושא פיצה. זה שבהופעה האחרונה של הלהקה התעלה על אופרה ווינפרי וחילק משולשי פיצה לקהל כולו. זה, שהכריז שהפרויקט המוזיקלי הבא שלו ייקרא "פוסי ג'ואל", ויתמקד בגרסאות כיסוי לשירי בילי ג'ואל, שיחליפו את נושאי השירים בחתולים. זה שהוא מקולי פאקינג קאלקין. לא, לא, תמשיכי לחלוק את חייך ואת רחמך עם האיש שאחראי לתכנית המתיחות "פאנק'ד", נראה אם הוא יציל אותך כשהבית שלכם יהיה תחת איומם של שודדים מיומנים.

חיות מפוחלצות
מה קרה למיצי? | צילום: atlasobscura

מרגישים שאתם יכולים להמשיך לצפות בתמונות של ארנבונים לבושים בהידור לנצח? זה כנראה קו המחשבה שהוביל לכך שאמנות הפחלוץ הייתה כה פופולארית בתקופה הוויקטוריאנית. הם תקועים ככה – לנצח, ולכם נותר רק להתבונן. והאם יש תלבושת שיותר הולמת יצורים פרוותיים מאשר חליפת שלושה-חלקים ויקטוריאנית? כנראה שרק מסכת מוות. ב"אטלס אובסקורה" מספרים על החיבה של הוויקטוריאנים לקישוטים מורבידים (נרתיק משיער אהובתך המתה, למשל), ועל התפתחות אמנות הפחלוץ משלב הגוויה המשומרת ועד לשלב הסמור שמרכיב מונוקל. זה מזעזע ואף מחריד, אבל גם קצת חמוד. כי מי מאיתנו לא הסתקרן לדעת איך קרפדה נראית כשהיא מחזיקה מטריה קטנטנה?

אין תמונה
כולי מעשים טובים
בזמן שכולנו (לא) מחכים לסרט של "הפמליה", מארק וולברג, אחד מיוצרי הסדרה, גורם לנו להתגעגע לג'וני דרמה. וולברג הגיש לאחרונה בקשה למחיקת הרשעה מ-1988 מהתיק הפלילי שלו. הפשע: תקיפת גבר וייטנאמי, כשהוא שובר על ראשו מקל וצורח "חלאה וייטנאמית" (או משהו שנשמע יותר טוב באנגלית), ולאחר מכן תקיפה של גבר וייטנאמי נוסף אותו הכה בעין וגרם לו לעיוורון חלקי. וולברג טוען שהוא מכיר בסבלם של הקורבנות, אבל נראה שהוא מזדהה הרבה יותר עם סבלו שלו. הוא אמנם רואה היטב בשתי עיניו, אבל 45 הימים שבילה בכלא בסוף שנות השמונים כנראה ממש ביאסו אותו, והוא מבקש למחוק כל זכר של המקרה מחייו. הנימוק: בלה בלה בלה הקדשתי את חיי למעשים טובים, אוכל להתנדב עם נוער בסיכון אה וזה יעזור לי לקבל רישיון לפתוח מסעדה. השתכנעתי.

buffalobillgates.tumblr.com
מונ-ראן | צילום: buffalobillgates.tumblr.com
וגם:

הטמבלר שמחבר פורטרטים של גיבורי תרבות למוטציה גאונית. הפייבוריטים: יוקו בונו, פול מק-קרטמן, ומרילין מונ-רואן-אטקינסון.

הבובה של סול גודמן מ"שובר שורות" דומה יותר לסטיבן סיגל, אבל נקנה גם אותה.

הילדה שמשפילה את גסטון מ"היפה והחיה", וחושפת את הקושי של שחקני "דיסנילנד" באימפרוביזציה.

אם התאכזבתם מכך שסטיבן הוקינג לא לוהק כרשע ב"ג'יימס בונד" החדש, זו ההזדמנות שלכם לתקן: האפליקציה שמאפשרת לכם לבחור את הקאסט שלכם לסרט הבא בסדרה, החל מנערת בונד ועד לסוכן עצמו. הבחירה ברורה: אדם ברודי, 007.

רשימת "סדרות-הבת (spin off) הכי גרועות" היא גם רשימת "הדברים הכי טובים שאתם יכולים לעשות עם הסופ"ש שלכם". הסדרה על בעל הבית מ"שלושה בדירה אחת" או הרפתקאות מיץ' הדברג כבלש פרטי ב"לילות משמר המפרץ"? לא נכריח אתכם לבחור.

מוקדש לא.ק, האיש שעוזב לעולם שכולו פארק שעשועים של "מלחמת הכוכבים"

ולסיום, מעט ג'אז: