אם נניח בצד לרגע את הצביעות שבכתיבת שורות אלה, אפשר להודות שלכולנו די נמאס מהכותרות הבומבסטיות שמסנוורות אותנו ברחבי האינטרנט. הכל "לא יאמן", "מצמרר" ובעיקר – מתורגם מאמריקאית בצורה מביכה. לפני שאתם מוצאים את עצמכם מקליקים על כתבה "משנת-חיים" בעל כורחכם, דעו שיש פתרון. Downworthy הוא תוסף לדפדפן שמטרתו לנטרל את מלכודת הוויראליות ולמתן את הכותרות המוגזמות שהפכו לנחלת הרשת. הפלאג-אין יחליף אוטומטית את המילה "מדהים" ב-"רגיל עד כאב", את הצירוף "לא יאמן" ב-"סביר להניח שתאמינו לזה", ו-"אדיר" ב-"כנראה פחות משעמם מלעבוד". ניתן רק לקוות שהתוסף יהיה צעד נוסף בדרך לשחרור הגולשים והעורכים ממעגל האימה של "שפת האינטרנט".

עכשיו תתעלמו מהפסקה הקודמת, כי הסרטון הבא באמת יעשה לכם את היום. עם אישונים בגודל הגלובוס ומודעות עצמית בגודל נבטוט, וין דיזל צילם את עצמו רוקד לצלילי "דראנק אין לאב" של ביונסה, ואז גם החליט לחלוק את זה עם העולם. הוא מפרכס, נוגע בעצמו ומגרד את העין, כשברקע אפשר לראות את מטהר האוויר שנח על הבידורית. כמו פנינה בתוך צדפה הוא מסתרבל עם סיבובים שמערערים את שיווי המשקל שלו, מנסה לזוז כמו ג'סטין, אבל דומה יותר לדה סיטואיישן. פול ווקר, שמור עליו שם למעלה. קליק לריקוד המלא.

זהו, ספרים שוב מגניבים. אבל לא מגניבים כמו מינדי קיילינג ובי.ג'יי נובאק, שאמנם טוענים שיצרו את הטריילר הזה כדי לקדם את הספר של נובאק, אבל כל הראיות מצביעות על כך שהם צילמו אותו רק בשביל שנקנא בחיים האדירים שלהם. בשחור לבן, בדיבוב צרפתי, עם סיגריות אלקטרוניות ובדיחות "זה מה שהיא אמרה", מינדי ובי.ג'יי הם המתיקות בהתגלמותה, ואין מנוס מלפשוט את עורם ולגנוב להם את החיים הכיפיים האלה. לא פיירי, להם יש אותם כל הזמן.

לינה דנהאם וטיילור סוויפט (צילום: Christopher Polk, GettyImages IL)
ממי, תרגיעי ומהר | צילום: Christopher Polk, GettyImages IL
הקטע החביב בכוכבים צעירים הוא קו התפר, בדיוק כשהם הופכים מאנשים שנראים די דומים לנו (רק עם כשרון), ליצורים עם סטייליסט ועוזר אישי ומסיבות קוקטייל עם ג'ורג' קלוני. זה הכי פשוטי-העם מצידנו, אבל אנחנו לא יכולים שלא לרצות לראות אותם מתנהגים כמו בני אדם שמצתבטים כשצובטים אותם, כועסים על ספוילרים וממרפקים חבר כשהם רואים סלב. כדי שנמשיך לחבב את לינה דנהם, וולצ'ר אצרו גלריה שלמה שמתעדת כמה היא מתרגשת כשהיא פוגשת אנשים מפורסמים. סטיי טרוּ, האנה בננה. [בונוס: אם תהיו קשובים תמצאו כוכבת ישראלית ברקע אחת התמונות]

תאומות הניצוץ (צילום: צילום מסך מתוך Youtube)
תמונת ה"לפני" | צילום: צילום מסך מתוך Youtube
וגם:

פי אלף יותר מקריפות: ככה נראות היום התאומות מ"הניצוץ"

אם מישהו מתעניין בסאגת הלייט-נייט של לנו-קונאן-פאלון, סבבה. אם אתם סתם אוהבים לראות איך נראה אדם מרוצה מעצמו כמו ג'יי לנו כשהוא ממורמר עד כלות, הנה כמה רגעים כאלה.

מייק ארמנטראוּט, שכיר החרב המגניב-מדי מ"שובר שורות", חוזר לסדרת הבת "צלצלו לסול".

טיה ליאוני חוזרת עם סדרה משלה לראשונה מאז "האמת העירומה" ב-1998. הפעם זו דרמה פוליטית בהפקת מורגן פרימן, אז יכול להיות שיהיה קצת פחות פאן.

עירום בשרלוק הולמס 2 (צילום: dailymail.co.uk)
לא בטוח שהוא בקטע של סיילים | צילום: dailymail.co.uk
לונלי פלאנט? לא תודה. נסתדר עם המדריך לאנגליה על פי שרלוק.

זה דוח המעצר המלא של ג'סטין ביבר. בקרוב, המחזמר.

שירות לציבור: המדריך למרתון ורוניקה מארס, לכל אלה שלא היו עדים לפלא בזמן אמת.

אין תמונה
חייהם של אנשים לא מגולחים בסן פרנסיסקו
שירות לציבור 2: באזפיד מדרגים את שיער הפנים המוגזם בסדרה המדוברת של HBO, "לוקינג".