המתים המהלכים על ערוגות השכנים

אתם לא שונאים ללכת ברחוב ביום יפה, להביט בשמים התכולים, ואז מבלי שתשימו לב לדרוך בתוך ערימה גדולה של מעיים מדממים? זו המציאות של מאות תושבים שחיים בסנוייה, ג'ורג'יה, העיירה בה מתקיימים הצילומים של "המתים המהלכים" כבר שלוש עונות, וכל הסיפור מתחיל להימאס עליהם. הצילומים הממושכים בעיירה כופים על התושבים חוקים נוקשים: אסור להסתובב ברחוב בזמן הצילומים, רחובות נסגרים לתנועה באופן אקראי, ומי שגר באזור הצילומים עצמו חייב לצאת ולחזור מביתו בשעות מסוימות, ולא – ייאלץ למצוא סידור אחר ללילה. כך אזרחים מוצאים עצמם מסוגרים בביתם תחת מצור בגלל עדר זומבים שמקיף את הבתים, כשאסור להם להרעיש או להציץ מהחלון, עד שהסכנה תחלוף. בנוסף, העיר כולה מוצפת בשיירי זומבים ובאשפה – אביזרי תפאורה שלא נאספו, או שאסור להזיז על מנת שלא לפגום במראה של העיירה כחור שכוח אל פוסט-אפוקליפטי – ואחד המטרדים הגדולים שמספרת עליהם בריטני, תושבת המקום, הוא סכנת הספוילרים שמרחפת כל הזמן, בין אם בגלל שהבית שלך משקיף על המקום בו דמות אהובה נשחטת לגזרים, ובין אם מעריצים שרופים מדברים בקול רם מדי על המשך העלילה בקומיקס שעליו מבוסס הסדרה. בגדול, עדיף למות.

It’s #TWDZombieBowl Day… Watch a #TWD marathon all day on #AMC.

A photo posted by The Walking Dead (@amcthewalkingdead) on


וכעת, מעט טראש

בעולם שבו כולם מדברים על סדרת הבת הטראשית של "צער גידול בנות", הגיע הזמן לדבר קצת על אמנות. תערוכה המבוססת על דיוקנאות של האחיות אולסן מסתתרות מהפפראצי, לדוגמא (טכניקה מעורבת). זוג שותפים שהפכו את מסדרון הדירה הניו יורקית הקטנטנה שלהם למוזיאון, החליטו לצאת במבצע קיקסטארט למימון התערוכה הנ"ל בחלל חיצוני ועצמאי, ומהדגם שהם מציגים נראה שהולך להיות כיפי. מלבד פורטרטים של האחיות שמצוירים בידי האמנית לורה קולינס, בחלל יהיו גם דגמי ענק של כוס קפה מסטארבקס, בלאקברי ותיק בירקין, שמאחוריהם יוכלו המבקרים להסתתר מפני עדשה דמיונית – ולהרגיש דקיקים וזעירים לעומת האביזרים, ממש כמו התאומות עצמן. בנוסף, יהיה שחזור מדויק של החתונה של מרי קייט וסרקוזי (ברית האחים הלא נכונים) – או לפחות שחזור של החלק הכי בולט בדיווחים על האירוע: שולחנות ועליהם קערות מלאות בסיגריות. במקום שיח גלריה, האוצרים מתכננים סדנת רגרסיה לגלגולים קודמים (כפי שכל סלב שמכבד את עצמו עבר), חוג סול-סייקל עם פאות סיה (עם מדריכה קשוחה אך מפרגנת, בלי אופני כושר), פאנל דיון על "עקרות בית אמיתיות" ועוד פעילויות. אז מה אומרים כשמבקשים מכם תרומה לפרויקט? "יו גאט איט דוּד!".

אם לא בכיתם אין לכם לב

היום ברי לארסון היא שחקנית זוכת אוסקר, שמוכרת לכולנו מתפקידה כאישה שמוחזקת שבויה בידי חוטף אכזר בין ארבעה קירות במשך שנים בסרט "חדר". ב-2005, עם זאת, ברי לארסון הייתה שבויה בידי הרעיון של להיות אבריל לאבין הבאה, וניסתה להתניע קריירת פופ-רוק-אולסטארס-אייליינר משל עצמה. מצמרר.

וגם:

* נכון הסרטונים שאמורים לעורר אצלכם תחושה מעקצצת בעורף, כמו של מסז' בקרקפת? גם לוולדמורט יש אחד כזה

* הקטע של ג'ון אוליבר על דונלד טראמפ עשה הכל כדי להכחיד את התופעה, אבל אפילו השם המוריד "דונלד דראמפף" מביס את המתחרים הרפובליקנים בחיפושי גוגל

* ביזנס טיים: פלייט אוף דה קונקורדס מתאחדים לסיבוב הופעות עם חומרים חדשים 3>

* "ליאו כל כך השקיע בשביל האוסקר הזה, מגיע לו, באמת מגיע"

* לג'אד אפטאו יש קטע עם נייס גייז. אטלנטיק מדברים על זה קצת

* אננדה 3: עזיז אנסרי צילם את המסע שלו להודו (וגם כתב עליו), וכך גילינו כולנו שכשהוא מדבר הודית מתפלק לו גם חיקוי בלתי רצוני של הטיית הראש הסטריאוטיפית

* פי אלף יותר איפה אפי

* הוא דוב, אולי דובה: הקאסט של "צלילי המוסיקה" במחווה לליידי גאגא

צנצנת עוגיות של הנוסע השמיני: גט אין מיי בֶּלִי!

* פרינסיפל סקינר שובר שתיקה