היי ילד, תהיה אחיין שלי. האדם היחיד שנראה טוב כשהוא מושך מעלה את מכנסי הבגד ים (אורך 3/4, בעייתי כשלעצמו), הילדון הבודד שמבחינתי ממש מותר לו לרוץ ליד הבריכה, והגבר הראשון שאני מעוניינת לצפות בו מנענע את שרירי החזה. אם אתה פותח חוג זומבה, אני נרשמת. אם אתה יוצא לסיבוב הופעות בתכניות בוקר, אני מקליטה. בגדול, אני שלך.

ואפרופו גברים שרוקדים טופלס, גם קונאן אובריאן החליט להצטרף לחינגת הענטוזים שהיא "מג'יק מייק XXL". בקטע של קרוב ל-10 דקות הוא נדחף לגירלז נייט של עובדות התכנית שלו ולומד מה כל כך מושך בבחור שמתנועע כנחש, ומה יש לג'ו מגניילו שאין לו (כפי שאחת הנוכחות מתמצתת: שיזוף). מביך כמו פרק של "המשרד", מהנה כמו להיות עם קונאן במסיבת רווקות.

אין תמונה
המקור או החיקוי?

בימים אלה נפתח פסטיבל ירושלים לקולנוע, הזדמנות לבלות שעות בצפיה בסרטי אמנויות לחימה ענוגים תוצרת סין. אך לא כל התוצר הקולנועי מסין הוא עדין כשפירית מנייר פרגמנט. חלקו נראה כמו חיקוי גס של סרט דיסני. למשל הסרט "אוטובוטס", שמזכיר ממש את "מכוניות" של פיקסאר. אבל ממש. כבר כמה שבועות שמציפים את האינטרנט צילומי מסך מהפיצ'ר, שנראים די זהים לסרט האמריקאי, אך לאורך כל הדרך היוצרים התעקשו שהם "למדו כמה דברים מדיסני, אבל לא העתיקו". השבוע הבמאי התראיין ל-CNN, טען שהוא מעולם לא ראה את "מכוניות", והוסיף את טיעון המחץ – "אם מישהו ממש דומה לך, זה אומר שהוא הפר איזשהו חוק?". לא נתעכב על הטיעון המעניין הזה מאסכולת קיאנו ריבס למשפטים, רק נסיים בציטוט נוסף מהראיון מאיר העיניים: "העלילה שונה לחלוטין מזו של דיסני – אנחנו רוצים ללמד ילדים על חשיבה יצירתית וחדשנות".

שאגי, מוזיקאי ואסטרטג בחסד עליון, החליט להעניק מחוכמתו ולייעץ לכוחות המיוחדים כיצד לפתור את בעיית דאע"ש. התכנית המתוחכמת: להשמיע לאנשי ארגון הטרור הרצחני את המוזיקה שלו. לא כאמצעי עינויים כפי שעושים ב-CIA עם מטאליקה ודיויד גריי, אלא דווקא כסוכן מרגיע. בראיון ל"מיאמי ניו טיימס" שאגי טוען שהאזנה לשירים שלו או למוזיקת רגאיי היא בעלת אפקט כפול: "או שאתה רוצה להכניס מישהי להריון, או שאתה מתמסטל. ואף אחד לא רוצה להרוג מישהו כשהוא מסטול". כדי להבטיח תוצאות הוא מציע ליתר ביטחון גם לשלוח לאנשי דאע"ש וויד ג'מייקני. נשמעת כמו תכנית בומבסטית! היי, אם הוא יפול בשבי המדינה האסלאמית הוא תמיד יוכל להתעקש בחדר החקירות ש"איט וואזנט מי"! זהו, תמשיכו לבד.

וגם:

את חפירה שנשמע בול כמו נירוונה. יש יותר גראנג' מזה?

הסרטון שיראה לכם איך נעשו כל האפקטים בקרב המהלכים הלבנים ב"משחקי הכס".

החדשות הסבבה: סאות'פארק חודשה ל-3 עונות. החדשות הפחות סבבה: האתר שלהם מנוהל עכשיו על ידי הוּלוּ, שמורידים את האופציה לצפות בכל פרקי הסדרה, ומשאירים רק כמה פרקים נבחרים. הו המבורגרס.

מתים על מטרונומי, וחוששים שזה סימפטום של שנים בהן המח שלכם הושרה במשחקי וידאו? עכשיו יש ספר שמראה איך משחקים השפיעו על מוזיקת פופ, וגם כתבה שמאמלקת אותו.

עכשיו יש אפליקציית "מלחמת הכוכבים" רשמית. יש שם תחזית מזג אוויר לכוכב אנדור, אימונים לפיתוח ה"כח", ועדכוני חדשות שוטפים. אם לוקאס-פילם לא מוסיפים לה פונקציית שידוכים, הם אחראים במו ידיהם להכחדת עם החנונים.

10 סיבות שiZombie מזכיר לכם את ורוניקה מארס. כי זה לא מסתכם בקארה בלונדיני ובקפוצ'ון.

למה בכל כך הרבה סדרות יש שמיכת קרושה כעורה שפרושה על הספה? סלייט חקרו את הסוגיה.

הומר סימפסון הגשים חלום ונכנס לסבך הקסום שעל הראש של דונלד טראמפ.

"רוצה קולה עם זה?": כל השורות שנאמרות על ידי דמויות לא-לבנות בסרטים הוליוודיים. רמז: יש ממש מעט. כאן למטה תמצאו את "500 ימים של סאמר", וכאן את יתר הסרטים שבפרויקט השיימינג המשכנע הזה.