משהו מוזר קרה השבוע בחזרה של "האישה הטובה" לעונה חדשה. אחרי הפרידה המכוערת של אלישיה וקלינדה, כבר בסצינה הראשונה בפרק פגשנו את הריבאונד: אישה חזקה, בעלת עור כהה ועיניים חתוליות, שמצילה את אלישיה וחונכת אותה במקום העבודה החדש שלה. אם הדמיון לא היה ברור מספיק – בסוף הפרק אלישיה מזמינה את הקולגה החדשה שלה (לוּקה, אם אתם מתעקשים) לדרינק על הבר, אבל לפני שהמשקה שלה מגיע, לוּקה מחליטה ללכת לרקוד לבדה על הרחבה, כי כזאת היא – אישה משוחררת, שלא נותנת לתפקידים מגדריים להגביל אותה. בקיצור – יש כאן מקרה רוס/ראס קלאסי. ואני לא צריכה להזכיר לכם את תחושת החלחלה שהם גרמו לכל מי שסביבם.

ההגעה של קלינדה 2.0 רק הדגישה את הסמטוֹכה שהפרשה השאירה מאחוריה. המעריצים נותרו עם תחושה חמוצה כלפי אלישיה/ג'וליאנה מרגוליס, שלפי כל הגיון נדמית כמו הבריונית בסיפור הזה. כדי לפייס את המעריצים ג'וליאנה סיפרה השבוע בפסטיבל "הניו-יורקר" שאין שום דם רע בין השחקניות, שמדובר ברכילות בלבד, וטענה שכל ניסיון לחפש ריב-חתולות בין השתיים הוא סקסיסטי. באשר לסצינה האחרונה של קלינדה ואלישיה, שצולמה בנפרד והודבקה בעריכה, מרגוליס טענה שהיה מדובר באילוץ לו"ז, כיוון שארצ'י פנג'בי השתתפה באותו זמן בצילומי הסדרה "The Fall". לאחר פרסום הראיון פנג'בי מיהרה להכחיש בטוויטר וכתבה בתגובה: "לא היו בכלל צילומים של The Fall באותו הזמן, אני הייתי בניו יורק, מוכנה ומזומנה לצלם את הסצנה!". במילים אחרות: גירל, התירוץ הזה מזויף יותר מהפאה שלך. מיאו!

בשבוע שבו המציאות נראית קצת כמו סצינה מדממת מ"המתים המהלכים", לא נותר לנו אלא לייחל למעט אסקפיזם. בדמות עונה חדשה של "המתים המהלכים", למשל. בשבוע הבא סדרת הזומבים חוזרת לעונה שישית, ולאינטרנט יש את כל מה שאתם צריכים כדי להצטייד לאירוע – סיכום של העונה הקודמת בשיר, סופר-קאט של הדרכים הכי יצירתיות להפוך מת מהלך לפשוט מת, בושם שיידחה מעליכם כל ניסיון לכרסם את הגולגולת המתוקה שלכם, מבחן שיבדוק את הבקיאות שלכם, בדיקה של השמועות על כך שריק גריימס עוזב את התכנית, ובגזרת החטיפים: מתכון להכנת עוגה בצורת מוח עסיסי, קוקטיילים מתאימים, וגם קאפקייק מעורר תאבון (אם חניכיים של זומבי מעוררים אצלכם תאבון). בונוס: כל הנשנושים האלה יכולים גם להתאים בול לצפיה בגרסה הכיפית והורוניקה מארס-ית יותר של כל סיפור הזומבים – iZombie, שחזרה השבוע לעונה שניה.

 

בין כל העונות החדשות האלה, צריך לפנות קצת זמן לנוסטלגיה. בדיוק בשביל זה "אנטרטיינמנט וויקלי" מוציאים את גיליון האיחודים השנתי שלהם, והפעם אנחנו זוכים לראות את השחקנים של "מופע הקולנוע של רוקי", "פליסיטי", "קשרי משפחה" ועוד מתאחדים לסט מיוחד של צילומים משותפים והתרפקות על זכרונות. אם תמיד תהיתם איך נראה היום בן מפליסיטי (כי למי אי פעם היה אכפת מנואל), ורציתם לעשות משחק מילים מושלם על ריקוד ה"טיים ווארפ" – זו ההזדמנות שלכם. התמונות נמצאות כאן, יחד עם לינקים לראיונות הווידאו שצולמו בפגישות המחזור האלה.

וגם:

נסיכות דיסני או נקניקיות? עכשיו כבר לא צריך לבחור!

נמצאה העבודה המושלמת: סמסונג מציעים לשלם לאדם רקוב ובר מזל שיבלה 100 ימים במנזר טיבטי בהימלאיה, כשהוא עושה צפיית בינג' בסדרות הטלוויזיה האהובות עליו.

ביונסה וג'יי זי עברו לגור באחוזה של ביג לבובסקי. בתפקיד באני: בלו אייוי

התוכנה שתאפשר לכם לגרום לדונלד טראמפ להגיד כל מה שאתם רוצים. כולל הכל

18 שנה מאוחר יותר, מירה סורבינו מ"רומי ומישל" בעימות חזיתי עם האיש שבאמת המציא את הפוסט-איט

בגדי ים לצבי ים – כי... מדע?

קניה + וויזר = מוזיקה כלשהי