זה נשמע כמו פרק מופרך מדי ב"4 חתונות", אבל כמו כל דבר שהוא טוב מדי בכדי להיות אמיתי – מדובר בחיים עצמם. והחיים אינם זקוקים למפיקי ריאליטי חטטנים כדי להיראות מבוימים. מייסד להקת DEVO, ג'רי קסאלה, עלה לכותרות השבוע אחרי שנישא לבחירת לבו כריסטינה נאפ בת ה-26. פער הגילאים בינה לבין המוזיקאי בן ה-67 הוא לא מה שהטריד את אומת TMZ, אלא הבחירה של הזוג להינשא ב-11 בספטמבר, כשעוגת החתונה מעוצבת כמגדלי התאומים, ועל הבניינים מעוטרים פורטרטים מתקתקים של החתן והכלה מבצק סוכר. מסיבת אסון התאומים הזו המשיכה עם סכין יפנית שחולקה כמזכרת לכל אחד מהנוכחים – אזכור לנשק בו השתמשו חוטפי המטוס – ונגמרה בחבר טוב במיוחד שהחליט להדליף את התמונות לאתר רכילות. מאותו רגע המוניטין (המועט, בואו נודה בזה, מדובר בלהקה של להיט אחד) של קסאלה התרסק כמו... הבנתם את התמונה. המוזיקאי מתעקש שמדובר באמבוש, ושחבר קרוב ארגן להם את החתונה כולה בהפתעה. הוא התנצל עמוקות בפני כל מי שנפגע, וסיפר שהוא בעיקר מוטרד מהשאלה מי מחבריו בחר למכור את התמונות. הצעה לעונש: הצלף בו, הצלף בו היטב!

לפני מספר שבועות, פיפטי סנט הודיע שהוא על סף פשיטת רגל והו, לו היה לי שקל על כל משחק מילים פיסקלי שנעשה על הנושא. מאז, הראפר שכולם אוהבים לשנוא הגיע ל-NOISEY, שם ההתעמרות נמשכה כשאנשי האתר גרמו לו לקרוא טוקבקים שנכתבו בתגובה לקליפים שלו ביוטיוב. מה שהתחיל כסרטון נוסף מז'אנר "סלבס מקריאים ציוצים מרושעים" הפך יותר ויותר דומה לתשדיר נגד בריונות, כשפיפטי נראה שנעלב באמת ובתמים מטוקבקיסטים שמשליכים עליו מילים סתומות כמו "CGI" ולא מעריכים את המחשבה היצירתית שמאחורי הקליפ. תחושת העלבון של פיפטי מצטרפת לעובדה שהוא מתקשה בקריאה של חלק מהטוקבקים, ומנסה למסמס במלמול מילים שלא לחלוטין הבין, ונראה כמו ילדון חמוד שנתקע עם פסקה קשה בליל הסדר. המסקנה: אם אתה אוהב מישהו, שחרר אותו לחופשי. אם אתה שונא אותו - תצפה בו קורא טוקבקים, זה כבר יעבור לך.

ניקולס ברנדן, הוא זנדר מ"באפי ציידת הערפדים" וקראש מספר 2 בתקופת טרום-הבגרות-המינית שלי, הסתבך לא מעט לאחרונה. אחרי שנעצר לאחר ששבר צלחת דקורטיבית בבית מלון במה שנשמע כמקרה קיצוני ואכזרי של יישום מדיניות שברת-שילמת, מסתבר שהפשע המעודן הזה הוא רק קצה הקרחון. ברנדן התארח אצל ד"ר פיל וחשף שהוא מאובחן כדכאוני וכאלכוהוליסט, ושהשילוב בין השניים מוביל לתקיפות אלימות וזעם עד אובדן הכרה. ברנדן הגיע לתכנית כדי לדבר על ההפרעה, אבל הניסיון של ד"ר פיל לעמת אותו עם המצב העגום שבו הוא נמצא (ע"ע לגרום לו לבכות) והרמיזות לכך שהוא מדיף מאלכוהול גרמו לו להפסיק את הראיון דקות אחדות לאחר שהתחיל. מאז הוא כתב בפייסבוק נגד הפקת התכנית, אבל איחל לעצמו את "בהירות המחשבה והצלילות שד"ר פיל מדגים בכל יום". אנחנו נאחל לו מודל אחר לשאוף אליו.

וגם:

עם גרביים או עם אנשים: סצנת "טייני דנסר" ב"כמעט מפורסמים" גאונית בכל צורה

אתם חושבים שתצליחו, אתם לא תצליחו: מי אמר את זה – דונלד טראמפ או לוסיל בלות'?

אתם חושבים שתצליחו, אתם לא תצליחו 2: שיר של בוקובסקי או שם של סרט פורנו?

לא רק עונות 5-9: ככה "חברים" נראית בתור סרט אימה

ארוחות בוקר שאשמח לקום בשבילן:

החל המסע אחר תחפושת קריפית להאלווין. המנצח עד כה: מסכת וודי אלן מלטקס

ג'יימס פרנקו הוא קארי בראדשו, אלישיה סילברסטון היא שארלוט, וג'יימס פרנקו הוא גם וולטר ווייט בפרק חדש של סדרת הרשת שלו

עכשיו יש בר שכולו רפרנסים להארי פוטר, כי מוגלגים או משהו?

מעשה בשריטה: כשחתולים נלחמים בזומבים