על ההצלחה הקופתית המטורפת של "וונדר וומן" בקופות ברחבי העולם כבר סיפרנו לכם ממש אתמול (223 מיליון דולר הכנסות סך הכל? וואט?!), וגם על הביקורות המצוינות מצד המבקרים והצופים לא החסרנו מילים, אז מה נשאר? תגובות של הקולגות מהוליווד, ולא סתם - אפילו של כאלה העובדים עבור המתחרה, מארוול. שלל שחקנים החליטו להביע את הפרגון שלהם לסרט, לשחקנית הראשית, לבמאית ולמסר החשוב שלהן ברשתות החברתיות:

"אוקיי אנשים, אני בדיוק עזבתי את בית הקולנוע ואני יודעת בוודאות שהאלים ראו לנכון לברך אותנו עם וונדר וומן", כתבה לופיטה ניונגו ("12 שנים של עבדות"). "וואו. הוא לא כמו שום סרט גיבורי על שראיתי בחיים. אפי. כיפי. מרתק. סוחף. מצחיק באופן כן, ולא מתאמץ מדי. שנון. חכם. באורך מושלם. עוצמתי. חושני. פשוט מדהים. גל גדות תדביק אתכם למסך ובמקביל תגרום לכם לרצות לחנות התחפושות הקרובה כדי להשיג W משלכם ולהצטרף לאלוהיות מיד". 

Ok people, I just left the theater and KNOW for CERTAIN that the GODS have seen fit to BLESS us with #WONDERWOMAN. W.O.W. It is a superhero movie like none I have ever seen. Epic. FUN. Engaging. Stylistically Captivating. Funny in an honest, not-trying-too-hard way. Witty. Smart. Perfect length. Fierce. Sensual. Just amazing. @Gal_Gadot will glue you to the screen and at the same time make you want to run to the nearest costume shop to get your W on and join the #GODESSNESS right away (W = #WomanWarriorOfTheWorld). Director #PattyJenkins IS NOT PLAYING AROUND, as she gives us some AMAZON REALNESS in an exquisitely directed story. Chris Pine is irresistable. The score is KILLER. And it is the type of film that I think you can enjoy over and over. This movie definitely goes down as a classic in its genre for me. @wonderwomanfilm #RunAndGoSeeIt #HadToGush #PromotionFromTheHeart.

A post shared by Lupita Nyong'o (@lupitanyongo) on


"הצלחה ענקית לתעשיית הקולנוע. מעריצים אוהבים את הסרט. כל כך שמח בשביל הבחורה שלי גל! בת אנוש מדהימה", כתב דווין "דה רוק" ג'ונסון ("מהיר ועצבני"):


"אני כל כך נרגשת ש'וונדר וומן' נהנית מהרגע שלה", כתבה אוקטביה ספנסר ("מאחורי המספרים"). "לכל האמהות שם בחוץ שרוצות להשפיע על הבנות שלהן ולחנך את הבנים שלהן לגבי הערך של נשים חזקות, עשו לעצמכן טובה וקבעו זמן לקחת אותם לצפות בסרט. האמזונות לא רק יפות ובכושר טוב, הן אינטיליגנטיות, דוברות שלל שפות ומבינות במדעים. כן, יש להן מוח!!!".

I am so stoked that #WonderWoman is having her moment. To all of the mothers out there who want to influence your girls and educate your boys about the value of strong women, do yourselves a favor and make a date to take them to see this movie. The #Amazonians aren't just beautiful and fit, they are intelligent, speak many languages, and understand science. Yep, they have brains!!!!! Women of various body types and ethnicities had me on the edge of my seat. So much so, that I'm paying to see it again. But this time I'm going with friends. #BringABuddy. P.S. I can't wait for #BlackPanther PSPS. Patty, please have more scenes on the island in the next installment.

A post shared by Octavia Spencer (@therealoctaviaspencer) on


"וואו!!! כל הכבוד!", כתב כריס אוונס - קפטן אמריקה של המתחרה "מארוול" - בהמשך לציוץ על כך שהסרט עשה 100 מיליון דולר בארה"ב בסוף השבוע הראשון לצאתו.


גם מארק רופאלו, המגלם את ברוס באנר ("הענק הירוק") במארוול, פירגן להישג של צוות "וונדר וומן": "ייאי! 'וונדר וומן' שוברת קופות עם הפתיחה הכי גדולה לבמאית. אי פעם":

ג'סיקה צ'סטיין הגדילה לעשות והצטלמה בפוזיציית ה"וונדר וומן" (נו, זאת עם ה-X בידיים), כשהיא מצטטת שיר של ביונסה: "Ok ladies, now let's get in formation" ותייגה את גדות וג'נקינס:


בינתיים במקום אחר, ג'ינג'ית אחרת - ברייס דאלאס האוורד - העלתה גיף עם הכיתוב "בדיוק עולמי זועזע על ידי פטי ג'נקינס וגל גדות. בוכה את נשמתי בקולנוע. אני עכשיו חיה את החיים שאחרי 'וונדר וומן'":


 "אני רק צריכה את המטוס הבלתי נראה שלי", כתב אלן דג'נרס עם תמונת מחווה לוונדר וומן ולכלי הטיס שלה, אליו טרם נחשפנו בסרט הנוכחי


גם רוזריו דוסון השקיעה בגיף: "חיכיתי כל חיי חיכיתי לגרסת לייב אקשן של וונדר וומן והיא לא אכזבה", בצירוף שלל האשטגים מעצימים:

Waited my whole life for this live action Wonder Woman movie and it did not disappoint... #ReadyToCrushInjustice #ItsAboutToGoDown #WonderWoman #WhollRunTheWorld? #Grrrrls!!! #Studio189 @studiooneeightynine #FashionRising

A post shared by rosariodawson (@rosariodawson) on


דה רוק לא היה החבר היחיד בצוות "מהיר ועצבני" שפירגן לחברתם לקאסט לשעבר. גם וין דיזל העלה פוסט משל עצמו: "אין מספיק מילים שאוכל לומר כדי לגרום לך להבין כמה אני גאה בך... סוף השבוע שובר השיאים שלך הוא לא פחות ממדהים", לצד תיוג של גל גדות:

There are no words I can Say that can convey how proud I am of you... Your recording breaking weekend is nothing short of incredible. @gal_gadot All love

A post shared by Vin Diesel (@vindiesel) on


גם טייריס, חבר הפרנצ'ייז, הצטרף לברכות: "בדיוק התעוררתי לחדשות כי טובות בעולם - אתמול בלילה הייתי חייב לקחת את האישה והבת לראות את 'וונדר וומן', הן די הבהירו שאם אני לא לוקח אותן אני לא הולך לישון הלילה! יותר מהכל, אני פשוט כל כך גאה בבחורה שלי ושל משפחת 'מהיר', גל גדות. נתת לכל כך הרבה נשים את הרשות להיות ענקיות ולהשתמש בכוחות העוצמתיים שלהן - בכורה של מעל 250 מיליון דולר ברחבי העולם - אין מישהו בעולם שמגיע לו יותר אהבה ואנרגיה ממך!!! מזל טוב אהובה!!!! תמשיכי לעוף, כולנו כל כך, כל כך גאים!!!!"

Just woke up to the greatest news of all times - Last night I had to take the wifey and my daughter to go see #WonderWomen they made it pretty clear that if I didn't take them I wasn't going to sleep!! Of all things I'm so freakin proud of my girl and our #FastFamily @gal_gadot you have given so many women permission to be GREAT and to step into their fierce powers - Over 250 million WORLDWIDE debut - no one in the world deserves all of this love and energy but you!!! Congratulations lovey!!!! Keep flying we're all so so so proud!!!!

A post shared by TYRESE (@tyrese) on


שובי שובי שובי לכאן

אחרי שהפציעה בשנה שעברה בתפקיד עמית בסדרת הנעורים "סוסי פרא", אילנית לוי שוב חוזרת למסך כשהפעם היא מצטרפת לזכיינית קשת כמנחת דוקו-ריאליטי מקורי בהפקת קודה תקשורת. התכנית תבדוק כמה רחוק אנשים מוכנים ללכת בעקבות האהבה והאם יסכימו לעזוב את החיים שבנו לעצמם מעבר לים ולשוב לישראל בעקבות האהבה. היינו מעדכנים את אלירז שדה בלו"ז מעכשיו מאחר שהצילומים יתרחשו במספר יבשות מסביב לעולם.

הדייט הראשון של אילנית לוי וטראמפ (צילום: מתוך היום בלילה, שידורי קשת)
תיעדר לכם מהסייט לתקופה אבל רק כדי לחזור. אילנית לוי | צילום: מתוך היום בלילה, שידורי קשת

mako תרבות בפייסבוק