למות עליו: ריאן ריינולדס מפרגן להצלחה הקולנועית של "וונדר וומן"

"וונדר וומן" ממשיך לעשות חיל ברחבי העולם, ולאחרונה אף עקף בהכנסותיו את הסרט "דדפול" בכיכובו של ריאן ריינולדס - כשנסיכת האמזונות של גל גדות הכניסה יותר מ-368 מיליון דולר בקופות בארה"ב, בעוד האנטי-גיבור האהוב הגיע "רק" להכנסות של 360 מיליון דולר בארה"ב. שחקן אחר אולי היה מתעלם מהמאורע ומקנא בשקט בביתו, אך לא ריינולדס - הוא מפרגן לעמיתתו ואף פירסם פוסט באינסטגרם המברך על ההישג. 

השחקן הקנדי העלה תמונה טיפוסית של דדפול בתלבושת האדומה, עם שרשרת זהב ועליה תליון "וונדר וומן" מסביב לצווארו, כשהוא מסמן לב באצבעותיו. הכיתוב המצורף התבדח על דמותו גסת הרוח של דדפול, הידוע גם בכינוי "הטמבל עם הפה הגדול" (the Merc with a Mouth), ועל כפל המשמעות של ראשי התיבות B.O. (ריח גוף או קופות קולנוע): "ה-Merc אולי מטונף יותר, אבל ה-B.O. שלה חזק יותר. מזל טוב וונדר וומן".

The Merc May Be Filthier, but Her B.O. is Stronger. Congrats #WonderWoman #BoxOfficeBoss

A post shared by Ryan Reynolds (@vancityreynolds) on

למות עליו 2: הסרט הבא של טרנטינו יעסוק בכת הרצחנית של צ'רלי מנסון

קוונטין טרנטינו ידוע בחיבתו לסיפורים אכזריים מדממים, כך שנושא סרטו הבא כנראה לא יפתיע אף אחד: צ'רלי מנסון והכת השטנית שהוביל בסוף שנות השישים. המגזין "The Hollywood Reporter" מדווח כי הבמאי המוערך קרוב להשלמת התסריט לסרטו הבא, שיתבסס על הטבח שביצעו חברי הכת המכונה "משפחת מנסון", בו נרצחה גם שרון טייט, אשתו של הבמאי רומן פולנסקי. 

לפי הדיווחים, טרנטינו התחיל לעבוד על ליהוקים לסרט, וכבר פנה לג'ניפר לורנס ולבראד פיט (ששיתף עמו פעולה בסרט "ממזרים חסרי כבוד") בהצעה להשתתפות בסרט. האתר "דדליין" מדווח שפיט יגלם את הבלש שחוקר את מעשי הרצח, וכי טרנטינו נפגש עם השחקנית מרגו רובי ("יחידת המתאבדים") ודן איתה באפשרות שתגלם את דמותה של טייט.

צ'רלי מנסון הוא אחד הרוצחים הסדרתיים המפורסמים בתולדות ארה"ב, והוא ידוע בהטפותיו האפוקליפטיות וביחסיו האמביוולנטיים עם תעשיית הבידור ועולם הפופ. הרוצח המפורסם כלוא עד היום בגין פשעיו, ומאז מאסרו הוא התראיין פעמים רבות, כשדיוקנו עם צלב הקרס החרוט על מצחו כבר הפך לסמל איקוני.

צ'רלס מנסון (צילום: ap)
האם יקבל סוף אחר בסרט? מנסון | צילום: ap

לפי שפספס את אחד מסיפורי הפשע האמריקניים האיקוניים ביותר, בקיץ 1969 מנסון וארבעה ממאמיניו פרצו לאחוזה בלוס אנג'לס ובמהלך הלילה התעללו וטבחו בחמשת יושבי הבית, ביניהם טייט, שנרצחה יחד עם חבריה בעודה בהריון. מנסון וחברי הכת נשלחו לכלא לשארית חייהם בגין הטבח, יחד עם ארבעה מעשי רצח נוספים שביצעו באותו קיץ.

בפעם האחרונה שטרנטינו כתב תסריט שמתכתב עם אירועים היסטוריים, בסרט "ממזרים חסרי כבוד", הוא שינה את מהלך האירועים וסיפק לצופים סוף אלטרנטיבי בו נרצח היטלר יחד עם שאר בכירי המפלגה הנאצית. בהתחשב בחיבה של הבמאי לסיפורי נקמה של דמויות נשיות חזקות, ייתכן ובגרסה הקולנועית שרון טייט, אולי בגילומה של רובי, תתגבר על חברי הכת ותבצע בהם טבח משלה.

mako תרבות בפייסבוק