לאחר שנטפליקס רכשו את העונה הראשונה של "פאודה" וסיפקו אותה למנויים ברחבי העולם, אתר הסטרימינג ממשיך את שיתוף הפעולה הפורה עם יוצרי הסדרה, ליאור רז ואבי יששכרוף. העונה השנייה של "פאודה" תעלה בנטפליקס בשנת 2018 (לאחר השידור ביס), וכעת השניים מפתחים שתי סדרות נוספות בהפקת נטפליקס.

הפרויקט הראשון יהיה סדרת מתח וריגול פוליטית שנמצאת כעת בפיתוח שתיקרא " Hit and Run", ותתמקד בגבר שאשתו נהרגת בתאונת פגע וברח מסתורית. הסדרה השנייה, שטרם ניתן לה שם, קיבלה את השראתה מאירועים אמיתיים, ועוקבת אחר מבצע בינלאומי ה-CIA והמוסד, אשר מנסים לאתר ולחסל את אחד הטרוריסטים המבוקשים ביותר בעולם. רז ויששכרוף יהיו היוצרים של שתי הסדרות ויקבלו גם קרדיט של מפיקים בפועל.

סינדי הולנד, סגנית נשיא של תוכן מקורי בנטפליקס, מסרה כי "ליאור ואבי הם מספרי סיפורים מצוינים ואנחנו גאים להרחיב את מערכת היחסים שלנו עמם. אנחנו נמשכים אל החזון הגלובלי שיש בפרויקטים שלהם, כשכל אחד מהם מלא בדרמה, מתח ורלבנטיות לעידן המודרני שבו אנו חיים". רז ויששכרוף הגיבו אף הם על ההכרזה: "אנו נרגשים מאוד להתחיל את הפרויקטים הללו עם נטפליקס. זהו כבוד רב עבורנו להמשיך את מערכת היחסים שיצרנו איתם, ואנו נפעמים מכך שהסיפורים שאנו יוצרים ישותפו בכל רחבי העולם".

מאה הדברים הטובים בישראל - פאודה  (צילום: אוהד רומנו, באדיבות yes)
הדרך להכרה עולמית עוברת ב"פאודה" | צילום: אוהד רומנו, באדיבות yes

וודי והקטינות

וודי אלן לא עשה סרט סביר (או אפילו ניתן לצפיה) כבר כמה שנים טובות, אבל מסיבה לא ברורה הוא עדיין מצליח לגייס כוכבות צעירות לפרויקטים הכושלים שלו. משיכתו של הבמאי הקשיש לשחקניות צעירות במיוחד (כידוע הוא התחתן עם בתו המאומצת) תבוא לידי ביטוי גם בסרטו הבא - סלינה גומז ואל פנינג ישחקו בסרטו הבא של האשמדאי הנוירוטי. גם השחקן הצעיר טימותי צ'אלאמט ישחק בסרט, ולפי מראהו הכחוש ניתן להניח שהוא יתפוס הפעם את תפקיד האלטר אגו הנוירוטי של אלן. עלילת הסרט לא נחשפה, אך ניסיון העבר מסרטיו של אלן גורם לנו להאמין שיהיה שם איזשהו משולש רומנטי בו צמד הדמויות הנשיות מכרכרות סביב הכוכב הראשי ללא סיבה נראית לעין.

הכוכבות הצעירות ככל הנראה רצו להרוויח קצת מנות "איכות" בדרך לבגר את התדמית שלהן, כפי שעשו בעבר סקרלט ג'והנסון, אמה סטון ורייצ'ל מקאדמס. פנינג שיחקה לאחרונה בסרטה של סופיה קופולה "הפיתוי", וגומז השתתפה בסרטו של הרמוני קורין, "ספרינג ברייקרס". נראה אם כן ששתי השחקניות נהנות להשתתף בסרטים של יוצרים שירדו מזמן מגדולתם, ואלן הוא עוד דוגמה לכך. פנינג כבר נחשבת שחקנית עולה ומוכשרת, וגם צ'אלאמט מתחיל לעשות לעצמו שם של שחקן מבטיח, בעוד גומז רק מתחילה לפתח לעצמה תדמית "גבוהה" יותר, בין שערורייה לשערורייה. עם זאת, השתתפות בסרט של אלן כבר מזמן לא מבטיחה הצלחה ביקורתית או שיוף תדמית, אז צפויה להן אכזבה מסוימת. בזמן שהבמאי העתיק ממשיך לבזבז מיליוני דולרים כדי לכתוב ולביים דמויות ועלילות ממוחזרות ובעיקר לקבל הזדמנות להסתובב ליד בחורות צעירות, אנחנו כבר מצפים לרגע בו יכריז שהוא יוצא לגמלאות. 

אל פנינג (צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL)
החלטה מעצבנת כמעט כמו אחותה הגדולה. אל פנינג | צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL

סלינה גומז (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
גם אנחנו המומים שהלכת על הליהוק הזה. סלינה גומז | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

mako תרבות בפייסבוק