חם וירוק: "שרק" חוזר! 

ענקית האנימציה "דרימוורקס" שהוקמה ב-1994 ויצרה מאז להיטים כמו "עבודת נמלים", "נסיך מצרים", "מדגסקר" ו"קונג פו פנדה", נמכרה באפריל לענקית הוליוודית אחרת - אולפני יוניברסל. עכשיו, אחרי כמה חודשים של התארגנות, מדווח האתר דדליין על התכנית של יוניברסל להחזיר את ההשקעה העצומה שלה, בעזרת ענק ירוק אחד - שרק. הדמות הוולגרית שהפכה לקאלט כיכבה כבר ב-4 סרטים (שהלכו והתדרדרו ברמתם ובהצלחתם), אך לא נראתה על המסך מאז "שרק לנצח" מ-2010. עכשיו מתכננים באולפנים להתניע מחדש את הפרנצ'ייז - אולי כבר בשנה הבאה. 

עוד ב-mako תרבות: 

חם, מהיר ועצבני: הלן מירן מצטרפת ל"מהיר ועצבני 8" 

הלן מירן כבר מזמן מיצבה את מעמדה כשחקנית רצינית ומוערכת שמככבת בסרטי אוסקר כבדי ראש. עכשיו נראה שמירן בדרך לכבוד פסגה נוספת. כבר לפני שנה אמרה מירן בראיון כי היא "מעריצה את וין דיזל. הוא מבריק" וגם סיפרה שהיא "תמיד נוהגת בעצמה". עכשיו נראה שמישהו בהוליווד קלט את הרמזים העבים של מירן והזמין אותה להשתתף בסרט הבא בסדרת "מהיר ועצבני". עדיין לא ידוע איזה דמות תגלם מירן, אך היא עבר הכריזה שהיא תעשה את הפעלולים בעצמה. בוס.  

חם וביזארי: כוכבת "כתום זה השחור החדש" חושפת ילדות מזוויעה

קייט מלגרו, שמגלמת ב"כתום זה השחור החדש" את גלינה "רד" רזניקוב, חשפה פרטים על ילדותה הייחודית בראיון לקראת העונה החדשה של הסדרה (שתשוב בסוף השבוע לנטפליקס ול-HOT VOD). מלגרו האמריקאית בת ה-61 סיפרה כי נולדה עם סט מלא של שיניים - תופעה נדירה ומסוכנת לדבריה - ולכן הן הוצאו. בנוסף סיפרה כי חסרה את היכולת לחוש כאב, ולכן הוחזקה על ידי הוריה בכלוב עד גיל 4, בו החלה לחוש כאב לראשונה. צפו בקטע מהראיון: