אומרים שאחד המבחנים הכי גדולים ליציבותה של זוגיות היא טיסה משותפת ארוכה לחו"ל, אך כנראה שלהוליווד יש חוקים אחרים, ושם הדרך הכי טובה (או רעה) לגלות כמה חזקה מערכת היחסים שלכם היא לשרוד סרט משותף שחטף ביקורות מוזרות הן מהמבקרים והן מהצופים, שניסו להבין מה הם לעזאזל רואים.

מי שלצערנו לא עמדו בזה הם ג'ניפר לורנס והבמאי דארן ארונופסקי, שנפרדו בתום זוגיות בת שנה - כך מדווח מגזין "פיפל". הצמד הכיר כשהראשונה לוהקה לסרט האימה שלו, "אמא!", ועל אף פער גילאים שעומד על 21 (!) שנה - לורנס בת 27 וארונופסקי בן 48) - החלו לצאת זמן קצר לאחר שסיימו את הצילומים. 

הקשר של השניים אמנם לא היה פומבי ומלא בפפראצי, אך בראיון למגזין האופנה "ווג" סיפרה השחקנית כי היא "בדרך כלל לא מחבבת אנשים יוצאי הארוורד, כי הם לא יכולים להעביר שתי דקות מבלי לציין את זה שהם למדו שם... הוא לא כזה", אמרה והתייחסה לארונופסקי, בוגר האוניברסיטה. עם זאת, לדבריה, הוא התאכזב מהאובססיה שלה למשפחת קרדשיאן. לא יודעים מה איתך - מבחינתנו כבר על זה היינו חותכים איתו. 

הסרט, שיצא בתחילת ספטמבר, זכה לביקורות מעורבות (שלנו דווקא סוג-של פרגן לו) אך די נכשל בקופות עם השקעה בסך 30 מיליון דולר מצד אולפני פרמאונט אך הכנסות בינלאומיות בסך 44.5 מיליון בלבד (מתוכן רק 17.8 מקופות ארה"ב, אאוץ'). האם זה מה שגרם לפרידה של השניים? לא ברור, אך לתחושתנו כנראה שנגלה בקרוב (ונחזיק אצבעות שלא בדמות סרט המשך נוראי לא פחות בשם "אקסית!").

mako תרבות בפייסבוק