האם ירח הדבש של האינטרנט עם ג'ניפר לורנס הגיע לסיומו? האם אחרי שנים של הערצה הגיעה השעה להתפלפ עליה? לפי התגובות של גולשים בטוויטר לטקס הבאפט"א אמש, עושה רושם שנקודת המפנה כבר כאן.

לורנס הגישה אמש את הפרס הראשון בטקס, ולכן הוצגה על ידי מנחת הטקס, הקומיקאית והשחקנית ג'ואנה לאמלי ("פשוט נהדרת") בת ה-71. לאמלי הכריזה: "אנחנו פותחים עם הפרס עבור הסרט הבריטי הטוב ביותר, ומה טוב יותר מלפתוח את כל הערב עם השחקנית החמה ביותר על פני האדמה, שבקרוב תככב ב"דרור אדום" - זו ג'ניפר לורנס המהממת!".

לורנס עלתה לבמה, אמרה "היי" לאולם ואז פנתה לג'ואנה ואמרה לה: "זה היה קצת מוגזם, אבל תודה, ג'ואנה". לכאורה תגובה צנועה ולבבית אבל הטון, כנראה, הצליח לעצבן לא מעט צופים שפנו לטוויטר כדי להביע את זעמם.

"מעולם לא אהבתי את ג'ניפר לורנס", טען אחד המגיבים, "ג'ואן ריברס צדקה כשהיא קראה לה 'גברת שחצנות', והיא הייתה כל כך חצופה לג'ואנה למליי אתמול". עושה רושם שתגובות אחרות טוענות את אותו הדבר: "לדעתי ג'ואנה התכוונה לכך שג'ניפר היא חמה בקטע של מבוקשת ולא בגלל המראה שלה, אבל בכל מקרה ג'ניפר יצאה כמו פרחחית מתנשאת". "זה נראה ממש רע", כתבו אחרים, "ג'ניפר לורנס יצאה גסה ועצבנית, בעוד ג'ואנה הייתה כנה ולבבית. לא הייתי מעריץ של ג'ניפר לורנס אבל עכשיו היא רשמית סובלת מחשיפת יתר, והיא מתנהגת כאילו מגיעה לה הכל".

"מי דה פאק היא חושבת שהיא", ממשיכים אחרים, "זה הקש האחרון"; "מעולם לא כעסתי כל כך כדי לצייץ על סלבריטאי, אבל ההערה הזו ללאמלי הייתה גסת רוח בגדול"; "לכי תשיגי נימוסים, ג'ניפר לורנס, ותתבגרי. יצאת כמו פרחחית מפונקת. למליי היא האישה הכי נחמדה בביזנס, בושה לך!". ועוד תגובות: "ג'ניפר לורנס הייתה חצופה שלא לצורך", "מי היא חושבת שהיא? חתיכת *&%, במקום לאמלי הייתי יודע בדיוק איפה לתקוע את הפסלון".


והיו גם כאלה שהגנו על לורנס וטענו שהיא לא התכוונה לרע: "התגובה שלה הייתה צנועה, מנומסת ומלאת כבוד. אתם צריכים להרגיע ולהתבייש בדעות המשוחדות שלכם", "מוזר שכולם מאשימים את לורנס בחוצפה", "היא תיארה את המחמאה כמוגזמת והודתה לה, איך זה בדיוק גס?", "לאמלי לא יודעת מספיק על לורנס בשביל לתאר אותה כמו שצריך".