ג'ים קארי מתחיל לאבד את זה. הקומיקאי האגדי נחבא יחסית מעין המצלמות בשנים האחרונות, והופעותיו הפומביות הבודדות מעוררות חשש שהוא נמצא במצב טרלול מתקדם. קארי מתמודד בשנה האחרונה עם האשמה כי גרם למותה של חברתו לשעבר, ועם תביעה של בן זוגה לשעבר שטוען שקארי סיפק לה את התרופות בעזרתם התאבדה.


כל הסערות והשערוריות כנראה השאירו חותם על קארי המסכן, שהגיע לשבוע האופנה בניו יורק בבלייזר סאטן בוהק ועצר להתראיין עם כתבת ערוץ "E!", קאט סאדלר. בראיון הקצר, קארי נראה כמו תמהוני שנקלע במקרה לאירוע, ומקשקש על שבוע האופנה בהתפלספות מבולבלת ותמוהה.

הראיון התחיל ברגל שמאל כשהכתבת שאלה אותו אם הוא שוטט ברחובות והגיע לשם במקרה, וקארי הגיב: "חיפשתי את המקום הכי מיותר שיכלתי ללכת אליו". הכתבת אמרה שהאירוע נועד לחגוג אייקונים של תרבות, וקארי נכנס לאמוק ושטף אותה: "לחגוג אייקונים, זה פשוט הדבר הכי נמוך שהצלחנו לחשוב עליו. 'את מאמינה באייקונים? אני מאמין באישיויות. אני לא מאמין שאת קיימת".

למרות שקארי פקפק בעצם קיומה, סאדלר לא התבלבלה ואמרה לו שהוא בעצמו אייקון תרבות ואמן. הקומיקאי ההזוי המשיך לפרוש בפניה את ההגיגים הקיומיים המבולבלים שמתרוצצים בראשו: "השלום קיים במקום מעבר לאישיויות, מעבר להמצאה ולתחפושות, מעבר לסמל סופרמן על החזה שגורם לכדורים לא לפגוע בך. אני מאמין שזה עמוק מזה. אני מאמין שאנחנו שדה אנרגיה שרוקד בשביל עצמו. ולא אכפת לי".

למרות שלא מצאה קצה חוט הגיוני בבליל השטויות ששפך עליה, סאדלר הצליחה להתעשת ולענות לו: "אבל ג'ים, ממש התלבשת לכבוד האירוע, אתה נראה טוב". ברגע זה הפיל קארי את הפצצה הגדולה: "לא התלבשתי, אין דבר כזה אני". הוא לא הסתפק בהכרזה ההזויה על כך שהוא לא קיים, והוסיף הסבר אקזיסטנציאליסטי: "אין אותי, יש רק דברים שקורים". בהחלט יש דברים שקורים. לדוגמה, זה שג'ים קארי התגלה כמטורלל אמיתי, זה קרה. 

mako תרבות בפייסבוק