פסטיבל קאן שיתקיים במאי הקרוב יארח את ביתן הקולנוע הישראלי. הביתן, שהוקם בקאן לראשונה בשנה שעברה, נועד לקדם את הקולנוע הישראלי ולהציג אותו בפני אנשי התעשייה. בהקמת הביתן הושקעו כמיליון וחצי שקלים.

המסר שיוביל את הביתה השנה הוא "Zoom in Find more", ונועד לייצג את העושר ההיסטורי והתרבות של מדינת ישראל. הפרויקט נערך בחסות משרד התרבות ובהשתתפות אנשי הקולנוע רות לב ארי (קו-פרודוקציות), זיו נווה ואופיר יצחקי (סרטים קצרים), ענת קוסטי ויוסי גוון (אנימציה) ואורי אביב (קולנוע ז'אנרי). משאבים מיוחדים יוקצו לעידוד סרטים קצרים, ו-23 סרטים ישראלים קצרים ישתתפו במסגרת "Short Film Corner" שתיערך מחוץ לפסטיבל.

שרת התרבות והספורט מירי רגב, שהופעתה בפסטיבל בשנה שעברה זכתה לתשומת לב תקשורתית רבה, תתארח בו גם השנה. היא תפתח את הפעילות בביתן ב-17 במאי ותערוך בו למחרת קבלת פנים חגיגית. השרה אמרה כי "החלטתי גם השנה להקצות משאבים להקמת ביתן ישראלי בפסטיבל קאן ולהפוך מפעל זה למסורת קבועה, שכן הקולנוע הישראלי ראוי לכך. סרטי קולנוע ישראליים מוקרנים ברחבי העולם וקוצרים הצלחה וכעת בשלה השעה שמדינת ישראל תגבה את התעשייה ברצינות יתרה גם בחו"ל ותעניק מסגרת תומכת לפעילות בשטח. בדרך זו ישמש הביתן כפלטפורמה לשיתופי פעולה בינלאומיים". עוד אמרה השרה כי "באמצעות התרבות ובעוצמה שמדיום הקולנוע מספק, ניתן לבנות גשר לשלום – גשר בין דעות, השקפות עולם ותרבויות".

פסטיבל קאן, שמציין השנה 70 שנה להיווסדו, ייערך בין ה-17 ל-28 במאי.