אומרים שמשפחה לא בוחרים, אבל משפחה להתחרות איתה זה כבר סיפור אחר. נתחיל מההתחלה: "Family Feud" הוא שעשעון אמריקאי ותיק בהנחיית סטיב הארווי, אשר מתמודדות בו שתי משפחות. כל משפחה בתורה מתבקשת לספק כמה שיותר תשובות פופולריות לשאלות כלליות, בהתאם למה שהן חושבות שכלל הציבור האמריקאי ענה.

בהתאם, הפקת השעשועון עורכת לפני הצילומים סקר בקרב מאה אמריקאים ושואלת אותם, למשל, "מה אפשר לעשות עם מזרון מתנפח?". נציגי המשפחה נשאלים את אותה שאלה בדיוק, והראשון שלוחץ על הבאזר נקרא אל הבמה ומתבקש לספק את שאר התשובות. אלה, בגדול, חוקי המשחק, שמצריכים כמובן מהמשפחות חיבור מנטלי מסוים עם כלל האוכלוסיה. ומי מחובר לרחשי הציבור מאשר קים קרדשיאן?

הפקת השעשועון חשבה שיהיה מעניין לבקש ממשפחת קרדשיאן-ווסט-ג'נר להתמודד מול משפחה אחרת. בסוף השבוע האחרון זה כנראה קרה, ואנחנו יודעים את זה כיוון שקים קרדשיאן העלתה לא מעט תמונות מאחורי הקלעים של הצילומים. מה שאנחנו לא יודעים הוא שבמקור, הקרדשיאנ'ס ושות' היו אמורים להתחרות מול משפחה מפורסמת אחרת - משפחת הילטון.

KimYe at Family Feud #kimkardashian

A post shared by Kim Kardashian Snapchats (@kimksnapchats) on

אתר TMZ מדווח כי ההילטונים החליטו להבריז מהצילומים בהתראה של ארבעה ימים בלבד, עקב סירובו של אב המשפחה ריק. לפי הדיווח, פריס ואם המשפחה קאת'י היו לגמרי בעניין, לעומת ניקי שחשבה שזה טירוף, והאח בארון וארוסתו שבסופו של דבר החליטו לא לעשות את זה. הקש ששבר את גב הגמל היה ריק, שלא מחשיב את עצמו חלק מתעשיית הבידור, ולכן חשב שזה ייראה כאילו הוא "צמא לתשומת לב".

כך שבסופו של דבר, שבט קרדשיאן נאלץ להתפצל: בצד אחד התחרו קים וקניה, ובצד השני קלואי, קנדל וקריס. כלומר: הקרדשיאנ'ס נגד הג'נר'ס. גם הבת נורת' ווסט רצתה להשתתף לצד הוריה, אבל מתברר שהיא הייתה "קטנה מדי" לפי חוקי הפורמט. קים, כאמור, פרסמה לא מעט תמונות ושאלה את עוקביה – "מי אתם חושבים שינצח?". טרם ידוע מדי הפרק ישודר בארה"ב, אבל תהיו בטוחים שתשמעו על זה. אישית, אנחנו מהמרים על קלואי, קנדל וקריס פשוט משום שנראה לנו שקניה יענה "שנהב" או "פברז'ה" על כל שאלה שיישאל, ולא משנה מה הנושא.

Backstage @ Family Feud #kimkardashian

A post shared by Kim Kardashian Snapchats (@kimksnapchats) on