1. אקונה מטטה: סת' רוגן ובילי אייכנר ידובבו את טימון ופומבה?

נדמה שאולפני דיסני הולכים בכל הכוח עם טרנד גרסאות הלייב-אקשן לקלאסיקות המצוירות שלהם. מצד שני, אחרי ש"היפה והחיה" כבר הספיק לחצות הכנסות של מיליארד דולר בבתי הקולנוע ברחבי העולם - אפשר לגמרי להבין אותם. החדשות הטובות של היום בגזרה הזאת הן על שני ליהוקים מרגשים לגרסה המחודשת של "מלך האריות" המצליח (בעבר סרט האנימציה הרווחי ביותר בכל הזמנים) - על פי הדיווחים, סת' רוגן ובילי אייכנר נמצאים ב"משא ומתן מתקדם" להיכנס לדמויותיהם של טימון ופומבה (סוריקטה וחזיר בר) בסרט החדש.

רוגן הוא אחד השחקנים הקומיים המצליחים ביותר בהוליווד כשמאחוריו סרטים כמו "שכנים", "הדייט שתקע אותי" ו"מסיבת נקניקיות" בעוד אייכנר הוא קומיקאי יהודי גאה שהתפרסם בעיקר בזכות השעשועון "Billy on the Street" בערוץ קומדי סנטרל, בה הוא מטריד עוברים ושבים בשאלות טריוויה לצד הסלבריטאים הכי גדולים. 

את גרסת הלייב-אקשן - עדיין לא ברור אם אריות אמיתיים ינכחו על הסט - של "מלך האריות" יביים ג'ון פאברו, שאחראי גם לגרסה המוצלחת ל"ספר הג'ונגל" (לצד סדרת סרטי "איירון מן"), ומאז שלקח על עצמו את התפקיד כבר הספיק ללהק לסרט החדש את דונלד גלובר ("אטלנטה"), ג'יימס ארל ג'ונס ("מלחמת הכוכבים") ואולי אפילו ביונסה. מתי נוכל לראות את כל הטוב הזה? תגלו באייטם הבא.

 

2. הכינו את הארנקים: נחשפו תאריכי היציאה של "לשבור את הקרח 2", "מלחמת הכוכבים 9" ו"מלך האריות"

ועוד קצת על אולפני דיסני - מעצמת הקולנוע שמחזיקה בבעלותה כמעט כל מותג חזק בתחום הקולנוע והטלוויזיה (כן, גם "מארוול" שלהם) מפרסמת כעת את תאריכי היציאה של כמה מהסרטים הכי גדולים של השנים הקרובות. מגזין הבידור "Variety" מדווח כי החלק התשיעי בסדרת "מלחמת הכוכבים" (זה שיגיע אחרי "מלחמת הכוכבים: הג'דיי האחרון" שנראה בדצמבר הקרוב) ייצא למסכים ב-24 במאי 2019, גרסת הלייב-אקשן של "מלך האריות" (זאת מהידיעה הקודמת) תצא ב-19 ביוני 2019, וכנראה הסרט המצופה מכולם - "לשבור את הקרח 2" - יגיח לאוויר העולם קצת לפני חג המולד ב-27 בנובמבר 2019 - בדיוק בזמן לטירוף הקניות הכי גדול השנה. כיף לדעת למה ירצו להתחפש ילדים שטרם נולדו.

עוד ברשימת התאריכים: "ראלף שובר את האינטרנט", סרט ההמשך ל"ראלף ההורס" מ-2012 ,ייצא ב-21 בנובמבר 2018; העיבוד המצופה ל"קמט בזמן" (קלאסיקת מדע בדיוני מאת מדלן ל'אנגל) בבימויה של אווה דוברניי ("סלמה") יגיע ב-9 במרץ של השנה הבאה. ומה לגבי הסרט הבא בסדרת "אינדיאנה ג'ונס" עם הריסון פורד? דברו איתנו ב-2020.